Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość j_ulka

KSIĄŻKI SI-FI

Polecane posty

Gość j_ulka

Jak w temacie, znacie jakieś dobre, zaskakujące??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_ulka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_ulka
halo czy wszyscy czytają tylko kryminały???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
rozumiem ,że lem jest ci znany .... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_ulka
tak ;) Ostatnio przeczytałam też Simonsa Hyperiona i pozostałe części tej opowieści - rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_ulka
HALOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
julka napisz na erotycznym , że podniecają cięksiązki z kateegorii wyżej wymienionej , i na pewno ktoś coś napisze , po dwóch stronach z podszywami i debilnymi wpisami, ktoś ci wspomni o książkach si-fi to nie żart :) , masz większe szanse w każym razie niz tutaj :o , ja lubię czytać ale kurcze jakoś wolę ksiązki wspólczesne , "osadzone w realiach życia współczesnego" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaxen
Polecam cykl "Diuna", skoro podobał Ci się "Hyperion" to "Diuna"też się na pewno spodoba. Oprócz tego książki Janusza Zajdla są świetne, np. "Cylinder van Troffa" albo "Limes inferior" zresztą Zajdel jest cały świetny:) Również polecam książki braci Strugackich "Poniedziałek zaczyna się w sobotę" lub "Piknik na skraju drogi" jak i oczywiście inne ich pozycje. Do tego jeszcze jak nie czytałaś to polecam Philipa Dicka, szczególnie "Blade Runner" i "Ubik". Jeszcze "Gra Endera" Orsona Scott Carda. Trylogię "Autostopem przez galaktykę" Douglasa Adamsa. I ogólnie książki Isaaca Asimova, Jacka Dukaja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercurius
Warto przeczytać "Małego Brata" Cory'ego Doctorowa, ukazała się w zeszłym tygodniu, tak więc można do księgarni uderzyć. Przeczytałem. Książka wymiata. Cyberpunk literacki rulez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×