Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anuśka66

Mroźna cisza

Polecane posty

Gość anuśka66

Pozdrawiam Czy ktoś ma (mogę zapłacić) zapis nutowy do pastorałki "Mroźna cisza" na keyboard i podkład z linią melodyczną do tej kolędy? mój mail: sieciarz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam, ale jeśli masz gdzieś (yt, wrzuta) tę pastorałkę do posłuchania, to mogę spróbować Ci napisać te nuty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka66
Pozdrawiam Piosenka jest na Youtubie - w wykonaniu dzieci i księdza Ceberka, mam też chwyty na gitarę... Dostałam tzw. "polecenie służbowe" od dyrekcji - muszę przygotować uczniów do konkursu z tą i tylko tą piosenką... Bardzo mi zależy - nutu mogą być na pianino (gram) lub keyboard (grają uczestnicy konkursu). Niestety, ze słuchu nut nie spiszę... Dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka66
Ja Ci do końca życia będę wdzięczna... (napisz, jak). Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiemy czy mi wyjdzie ;) ale już znam dobrze tę melodię, więc nie powinno być problemów podaj maila, żebym Ci mogła przesłać skany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka66
Pozdrawiam Mój mail: sieciarz@wp.pl Proszę, napisz jeżeli możesz - kupiłam już kilka książek z nutami, ale w żadnej z nich nie ma "Mroźnej ciszy" a muszę tę kolędę przygotować na przegląd z dziećmi (dyrektor ją wybrał i podał w zgłoszeniu, mądrala...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×