Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pawelllo

Nauka angielskiego

Polecane posty

Którą formę nauki online polecacie? Memrise ? Supermemo ? Etutor wydaje mi się przestarzały ELLA jest nowoczena i fajna Duolingo fajne, ale właściwie same słówka Coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam www.ellalanguage.com Fajna platforma, ma też gry. Sporo można się nauczyć i to niewielkim wysiłkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duolingo to mój faworyt! Ja lubię uczyć się samych słówek, tylko denerwuje mnie to, że wszystko trzeba tłumaczyć, a nie zawsze się tak dokładnie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roni88
Etutor jest ok, ale też, tak jak w Duolingo wszystko tłumaczone na polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie za ciekawe poracy :) Z całą pewnością przydadzą mi się one :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie fajny jest ellalanguage, najbardziej lubię ćwiczenia z obrazkami. Na ich facebooku również jest dużo przydatnych grafik, większość mam zapisanych w telefonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ellalanguage dopiero raczkuje, nie mają nawet wszytskich poziomów i w sumie to jest to samo co duolingo i memrise, ale za darmo, więc nie widzę sensu, żeby im płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zawsze polecę eTutora - jest PRZEŚWIETNY! dzięki niemu nauczyłam się angielskeigo w stopniu komunikatywnym, bardzo kompleksowy kurs z wytłumaczoną gramatyką, dialogami, ćwiczeniami i mnóstwem gier. Duolingo było dla mnie jakieś infantylne, memrise jest też super! bardzo fajny moduł powtórek, chociaż odkąd dodaję słówka w etutorze, to nie korzystam już. Ella nie znam :( z fejsa mogę polecić jeszcze diki.pl fajny profil i genialny słownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używałam kiedyś Duolingo i bardzo mi się podobało, ale żeby nauczyć się języka trzeba być systematycznym, a u mnie to niestety problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Supermemo korzystam od lat i nie wyobrażam sobie innej nauki języka niż z ich programami. Nauczyłem się tak angielskiego i niemieckiego, teraz szlifuję jeszcze hiszpański. Rozwijają się technologicznie i jest dużo lepiej niż kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jest Speakingo, słabe. MEGA słabe. Brzydkie obrazki i właściwie tylko powtarzanie, nieprawda, że nauczysz się tam mówić. Teraz korzystam z Etutora i jest spoko, ale z chęcią zerknę na te inne platformy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znałem tej platformy ella language wcześniej, założyłem teraz to darmowe testowe konto i wydaje się całkiem fajna. Wieczorem spędzę więcej czasu na tej platformie to dam Wam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gramatykę przerabiałem na ang.pl, a słówka częściowo na zajęciach, a częściowo czytając artykuły i różne teksty po angielsku. Z prasy czytam BBC, The Telegraph, sporadycznie The Economist.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ktoś korzystał z nowego magazynu od Newsweeka? Learning English? podobno mają przedruki oryginalnych artykułów z zagranicznej prasy od poziomu B2 wzwyż, więc nie wiem czy nie za trudne dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoradcaOnlineMMPublications
Najskuteczniejsza metoda to systematyczna nauka w oparciu o sprawdzone książki wspomagane przez ewentualne kursy online. Wiedza zdobyta z książki jest najpełniejsza, a podręczniki do angielskiego nie musza być wcale nudne. Zapraszam do zapoznania się z Naszą ofertą i atrakcyjnym rabatem london.webformance.hu/hirlevelek/elt/20180510/ Pozdrawiam Ola, DoradcaOnlineMMPublications

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam www.ellalangauge.com świetna jest ta platforma! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
online - etutor.pl i duolingo, obie są super - duo jest na słówka, a etutor uczy gramatyki i ogólnie jest całościowym kursem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przygoda z językiem angielskim rozpoczęła się dobre 10 lat temu i bez problemu mogłem się porozumiewać z obcokrajowcami na wakacjach lub oglądać filmy bez napisów. Jednak problemy zaczęły się w pracy, kiedy okazało się, że nie znam branżowego słownictwa. Na szczęście kolega polecił mi kurs biznesowy w szkole Berlitz i teraz nadrabiam zaległości. Cieszę się, że tam trafiłem, bo fajna atmosfera panuje i czuję, że uczę się potrzebnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aten_A
Też uczyłam się w Berlitz! Z tym, że w celach prywatnych. Pozdrawiam kolegę/koleżankę powyżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne? Szukasz ciekawego kierunku i potrzebujesz legitymacji? NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! ul. Krakowska 17/9 Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×