Odpowiedz na ten temat

Nazwa dla bloga dla kobiet

• mobile32 2017.10.12 [18:26]
    Drogie Panie,
    Chciałbym prosić o drobną burzę mózgów która pomogła by mi skonstruować ciekawą nazwę bloga skierowanego właśnie dla Was usmiech.gif
    Zajmuję się psychologią (w tym pozytywnym wykorzystaniem NLP), lubię pomagać rozwiązywać problemy z wykorzystaniem wiedzy którą nabyłem w praktycznym zastosowaniu. Odczuwam chęć podzielenia się nią z wieloma kobietami które często poszukują w sieci rozwiązań dla nurtujących je pytań. Wpadłem na pomysł założenia bloga w którym jako mężczyzna zwracał bym się z pomocnymi radami dla kobiet które są chętne poznać męski punkt widzenia w różnych sprawach. Blog ma z definicji traktować o samorozwoju, związkach oraz szeroko pojętej psychologii (w tym NLP) Jak wyjdzie takie coś w praktyce dopiero się okaże jednam mam przeczucie że doprowadzi to do wielu ciekawych dyskusji.
    Proszę Was o drobną pomoc, chciałbym poznać wasze propozycje jak Waszym zdaniem powinien się nazywać blog aby dać drobną sugestię tematyki i podejścia autora dla przyszłych czytelniczek? usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...