Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość operatorka13

Piercing Kielce

Polecane posty

Gość operatorka13

Witam . Czy może mi ktoś doradzić studio piercingu w Kielcach bądź w Częstochowie . Musi to być najlepsze profesjonalne studio i piercer z którego będę zadowolona . Proszę o wypowiedzi osób które korzystały z takiej usługi w tych miejscowościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piercingmaniak
Anaverr i tu nic nie trzeba dodawac.jestem bardzo zadowolony z tego co powszczepiał w moje ciało. Zaczynając od tuneli w uszach kończąc na skaryfikacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piercingmaniak
Zapomniałem dodać studio tatuażu i piercingu Anaverr chłopak ma na imię Piotrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha1992
Anaverr faktycznie dobry sprawdzony salon a piercer godny polecenia ma pojęcie o tym co robi polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie chce zrobic kółko w nosie zeby wyglądać jak prawdziwy byk .a w ucho taki kolczyk jak maja krowy zeby wygladac jak prawdziwa krowa .zastanawiam sie czy nie lepsze bylo by kolko w dolnej wardze wielkosci talerzyka widzialem kiedys takie w filmie o papuasach .Suuuuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek09876
Witam wszystkich:)Z czystym sumieniem polecam Pana Piotra ze studia Anaverr jest to człowiek który faktycznie ma pojęcie o tym co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Piotr z Anaverr to chodzaca porażka. Robilam u niego septum, najgorsze chwile w moim zyciu. Krew sie lala, bol alw to nie najgorsze. Kolczyk mi przebijal dwa razy, w rezultacie.mialam 4 dziurki. Finalnie, kolczyk byl bardzo krzywy. A podejscie tego pana i sterylnosc pozostawia wiele do życzenia. nie polcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, nie polecam tego studia,choć kiedyś miałam inne zdanie. Chłopakowi ewidentnie pieniądze uderzyły do głowy,do tego jest bardzo roztargniony, przez pół godziny chodzi w kółko zamiast zająć się klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×