Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spajduś

Podajcie tytuły starych piosenek typu

Polecane posty

Gość spajduś

Fiction Factory - Feels like heaven Black - Wonderful life Foreigner - I Want to know what love is Nick Kershaw - The Riddle Ponieważ jest taka stara piosenka, często ją puszczają w radiu, jak byscie cos wiedzieli to napiszcie. Z góry serdecznie dziekuje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hass
Stare piosenki są najlepsze. Do dziś kopiują je bez umiaru. A the Riddle to najlepszy numer lat 80. Posłuchaj tez Don Quixote, Wild Horses, Easy, Wide Boy....Wouldn't It be Good!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U96, Scooter, E-Rotic, Masterboy - Love Message Vanessa Paradise - Joe Le Taxi Blue System - Laila Blue System - Only with you bushman - No One Else Captain Hollywood Project - We\'re Flying High 2 Brothers on the 4th floor - Never alone Desireless - Voyage voyage Jon Secada - Just another day Masterboy - Mister Feeling Masterboy - Show me Colours Mc. Sar & Real McCoy - Another Night Mr. Big - To Be With You Paradisio - Bailando Regina - Day by day. Popsie - Latino lover savage - only you Solid Base - Love Solid base - The right way U96 - Love Sees No Colour Heath hunter - Revolution in paradise Nana - One Second Mr. President - I give you my heart Pandera - In my dreams La Bouche & Melanie Thornton - SOS Corona - The Summer Is Magic Mam tylko takie pioseneczki-Jeśli cosik przpasuje,będzie mi bardzo miło,że mogłam pomóc:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mefiuz
mam pytanie szukam piosenki i nie moge nigdzie jej znalesc nie znam tytulu ani wykonawcy ale leci tak wa jem sie ej lalalala wa jem si ej jak co ktos wie na temat tej piosenki plz niech da znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnachatka
to chyba było w shreku czy coś, wiem o co ci biega ale nie potrafię ci pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewil
siemka wszystkim! jestem dośc młody i nie znam tak dobrze starych piosenek...niestety... jest jeden kawałek ktorego szukalem juz dzisiaj cały dzień...i nie znalazłem:(( leci jakos tak : farren not fair it's a triptic in the air...jakos tak nie jestem w stanie dokladnie tego napisac ale słowa sa podobne... utwór wykonuje kobieta a piosenka jest raczej wolna i leci często w radiu zet i rmf fm...to tyle ile moge powiedziec na ten temat...jezeli ktos skojarzy to prosze o kontakt parys1236@wp.pl badz prosze napisac wykonawce i tytuł piosenki Pozdrawiam wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewil
polecam jeszcze wszystkim radio internetowe z piosenkami z lat 80'tych na stronie mozna pobrac wtyczke www.radio80.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka23
Halo A znacie może piosenke z reklamy NESCAFE?? Dwie kobiety piją kawe NESCAFE , wyglądają za okno a tam przystojniak pije zwykłą sypaną, uśmiecha się a na zębach ma pełno fusów. W tle tej reklama leci piosenka?? cos tam "come on baby, just look at me..." Czy ktoś mi pomoże, szukam jej od 4 lat i nikt nie wiem :( please!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phph
bad boys blue-you're a women,i'm a men yazoo-don't go ogolnie wszystkie piosenki bad boys blue sa fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsercuskarbka
No więc, jestem bardzo młoda, ale te klimaty bardzo mnie zainteresowały ... Juz od kilku lat szukam tych cudnych piosenek i moim zdaniem najlepsze to: 1.Twist and Shout 2.She loves you 3.Moja droga ja Cię kocham 3.Love Hurts. 4.the Riddle. 5.I feel good Wogóle wszystkie piosenki The Beatels i Elvisa Presleya....oraz Wham...xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewil1236
a znacie moze tytuł takiej piosenki spiewanej po włosku, leci tak :"ciao ciao ciao Italia..." ??? pliss jak orientujecie sie to dajcie odp Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do chart
To jest kawałek gypsy kings tytvłu nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chart
Dzięki.To bylo to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawi
szukam takiej piosenki a leci tak MIAŁA 16 LAT CHCIAŁA POZNAĆ ŻYCIE I SWIAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kemez
witam:) potrzebuje się dowiedziec jaki jest tytuł piosenki i ewentualnie gdzie ją można zdobyc której słowa idą tak: odeszłeś na zawsze zostawiłeś tylko tęsknote i żal, a me serce Ciebie tak kocha i hartuje się z bólu jak stal.... z góry dzięki wszystkim za odpowiedź pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_selfish
ona miała 16 lat....to na pewno piosenka "Dziewczyna o perłowych włosach" zespołu OMEGA (tytuł orginalny "Gyöngyhajú lány") dodatkowo wykorzystana przez Scorpions w przeboju "White dove". Tą piosenkę wykonuje również miedzy innymi Kult, ale równiez w orginale tj po wegiersku. szczerze mówiac nigdy nie spotkałam się z polską wersją językową tej piosenki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blusmenka
Posluchajcie piosenki WIELKIE KOłO wspanialej Elżbiety Mielczarek i w ogole jej piosenek wspaniale!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoS
Guns N\' Roses - November Rain Guns N\' Roses - Don\'t cry etc. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do0ocia0
Cześć wszystkim. A ja mam taki problem : edawno temu miałam format i skasowały mi sie wszystkie piosenki.Nie miałam ich nigdzie zapisanych niestety. Zależy mi na piosence typu :hip hop Śpiewa Dziewczyna trwa : ( chyba ) 2 min Piosenka jest ( chyba ) dość stara , nie wiem A słowa : Myśl przez boga przeszła że czekają mnie błogie (zawroty ?) intulicja podpowiada że wpakuje sie w kłopoty jeden osiem (...) wyznam teraz że to miłość od pierwszego spojrzenia Ciepły deszcz roztopił lody gdzy usiadlam na schodach Deszcz popłynoł jak ( ...) i zaczełam cie kochać Tak musiało być dziś rozumiem wszystko (...) i jesteś tak blisko jakos tak wzrotka leciała Ref: Chcę poruszyć cie ,chcę ciebie dotknać pocałować chcę cie mieć na zawsze chce sie tobą opiekować chcę byś wciaż na nmie polegał , chcę być twoim przyjacielem chcę byś kochał jednym sercem czy wymagam za wiele ? No i jeszcze taka jedna : śpiewa kobieta i mężczyzna , Meżczyzna ma głos podobny do michała wisnieckiego 1 K: O tobie śnie sobie tak w każdą noc sobie , juz nawet w dzień M: Juz szukać nie moge , popadam w chorobe , zdać swe połozenie K: Dla ciebie na niebie ułożę z gwiazd serce , ten świat to tylko ty M : tym sercem na niebie oddajesz mi siebie , tak tak cudnie razem żyć ref: K : Teraz wiem że warto życ , warto kochać marzyć śnić Mieć nadzieje w lepszy świat , przecież wierzysz tak jak ja Bo to dla nas powstał świat świecą gwiazdy wieje wiatr Więc pogoda (...) już nie będziesz wiecej saaaam 2. K : przy tobie nie mogepoprostu byc sobie tak poprostu naturalna M : za tobą wciaż chodze bez przerwy uwodze juz prawie cię mam K :: Dla ciebie na niebie ułożę z gwiazd serce , ten świat to tylko ty M : tym sercem na niebie oddajesz mi siebie , tak tak cudnie razem żyć ref: K : Teraz wiem że warto życ , warto kochać marzyć śnić Mieć nadzieje w lepszy świat , przecież wierzysz tak jak ja Bo to dla nas powstał świat świecą gwiazdy wieje wiatr Więc pogoda (...) już nie będziesz wiecej saaaaaam już nie będziesz wiecej sam wiecej sam wiecej sam więęęęcej sam K: ulala lala lala lala u lala lalala lala lala M : ulala K: ulala lala lala lala u lala lalala lala lala M: ulala K: ulala lala lala lala u lala lalala lala lala jeee Oczywiscie bardziej zależy mi na tej pierwszej z góry dziex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala9112
Ta 1 ("Chcę poruszyć Cię, chcę Cię dotknąć pocałować...") to "Zawrót głowy...ale wykonawcy nie pamiętam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do0ocia0
O dzieki Natalia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Vanessa*
Najepsze teraz to są chyba Kaczuchy. A i wiele razy słyszałam Mydełko Fa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysocki
słuchajcie, jest taka bardzo znana piosenka bardzo jej potrzebuje tylko za grosz nie znam tytułu ani wykonawcy Tańczyła do nie Aneta w YouCanDance i leciała też w filmie Dziewczyna moich koszmarów UWAGA jest śpiewana prawdopodobnie po hiszpańsku na hiszpańskim sie nie znam ale słowa lecą jakoś tak bom szeke bari ene tu de gonga czy jakoś tak xD Bardzxo jej potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×