Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kinomanka :)

Seriale 2010r. które warto obejrzeć.

Polecane posty

Gość Kinomanka :)

Tak jak w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszkanta
Ja gorąco polecam serial trochę nietypowy, bo dokumentalny "Wywalczona sprawiedliwość" na zone reality. Prowadząca Erin Brockovicz w każdym odcinku pokazuje historie trzech kobiet, które czasami wbrew całemu światu walczą o sprawiedliwość dla swojej rodziny. Większość tych historii jest naprawdę dramatyczna, a do tego jeszcze są bardzo realistyczne rekonstrukcje zdarzeń. Mnie wciągnął tak, że codzienie o 20 siedzę przed telewizorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usta Usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melanina
Obejrzałam parę odcinków Wywalczonej sprawiedliwośći - rzeczywiście mocne. Ale ponieważ nie dam rady codziennie o 20 oglądać, to sobie nagrywam i na spokojnie w weekend nadrabiam zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
jest teraz parę fajnych seriali, ale przeważnie oglądam je w sieci, bo na telewizję za bardzo nie ma co liczyć..dobre są White Collar, Cougar Town, z najnowszych to zainteresował mnie Pacyfik, jak narazie mi się podoba, zobaczymy jak się rozwinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
jest teraz parę fajnych seriali, ale przeważnie oglądam je w sieci, bo na telewizję za bardzo nie ma co liczyć..dobre są White Collar, Cougar Town, z najnowszych to zainteresował mnie Pacyfik, jak narazie mi się podoba, zobaczymy jak się rozwinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinomanka :)
Ja zaczęłam oglądać Majkę. Nie jest to zbytnio wciągający film. Wcześniej oglądałam Brzydulę i była o niebo lepsza. Co jeszcze polecacie na przerwę wielkanocną? Mile widziane są strony z serialami do oglądania online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×