Odpowiedz na ten temat

SŁAWNY Mateusz Grzesiak kłamie? Co z GOSIĄ?

• illllona 2015.02.25 [19:27]
    Przeczytalam książkę alpha female Mateusza Grzesiaka. Opisuje tam jak radzić sobie w związkach, jak postępować by zatrzymać faceta na zawsze. Wszystko na przykładzie jego związku z żoną Małgosią Grzesiak, opisuje jaki to nie idelany związek mają bo postępują według instrukcji które mają chronić ich związek przed rozpadem. Jednak że gdy wchodzę na jego stronę ma tam zdjęcia z ukochaną żoną Illianą Ramirez....O co chodzi? A w wywiadzie 10 osób które zmieniły jego życia nr 9 jest Gosia jako pierwsza dojrzała partnerka zyciowa < haahha> Czyżby im nie wysżło?Czuję się oszukana.
  • gość 2015.11.08 [04:22]
    Niestety Grzesiak nabia ludzi w butelkę. Kreuje się na specjaliste od wszystkiego a jeste nikim
  • gość 2015.12.01 [20:37]
    Wystarczy że przeczytałam kilka jego wpisów i go wyśmiałam. Nie wierzę, że ktoś może się z tym typem zgadzać, słuchać go i bulić za to kupę kasy. Dla mnie w ogóle Ci wszyscy modni "kołcze", z tą swoją pseudo-psychologiczną papką pomogli jedynie sobie, nabijając sobie konto na naiwności szaraków. Ale ten to już wybitne farmazony wygłasza. Załamuje mnie to, jak ludziom brakuje samodzielnego myślenia - jak tylko ktoś jest znany, to ślepo wierzą w to, co mówi, bez zastanowienia się nad tym...
  • gość 2016.02.28 [11:49]
    co za hejt!
  • gość 2016.02.29 [22:53]
    Nie hejt, własne przemyślenia. Typ rzuca banałami na prawo i lewo, zbił na tym kupę kasy, a ludzie jak zahipnotyzowani czytają w to i traktują jak wyrocznię. Jednego nie można mu odmówić - ma charyzmę. Ale dla mnie to za mało, żebym uwierzyła...
  • gość 2016.08.21 [11:53]
  • gość 2017.10.11 [22:28]
    zajrzalam i nic strasznego nie zobaczylam. To tylko ogolne artykuly

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...