Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mankapanka

SMOTNOŚC W SIECI......WIELU WAS JEST?WIELU NAS JEST?...

Polecane posty

Gość mankapanka

JEZELI JEST KTOS KTO CHCIAŁBY COŚ POWIEDZIEC ALBO O CZYMŚ POMILCZEC,,,,,JESTEM DO DYSPOZYCJII...BEZ JAJ ,WYZWISK,ZBACZANIA Z TEMATU,,,JEST KTOS KTO TO CZYTAŁ,PRZEZYŁ....KTOS KTO PÓJDZIE NA TO DO KINA ,KTOS KTO CHCE O TYM ZAPOMNIEC.....? będzie mi miło posłuchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robu1
jest tak miłośc,,ślepa bo widoczna,,,o której nie chce sie ale trzeba zapomniec,,,tak jak Jakub i ona....przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
od wczoraj odczuwam samotnosc w sieci.... doslownie poklocilam sie z kims kogo uwazalam za takiego internetowego przyjaciela i juz pewnie sie nigdy do mnie nie odezwie.... smutno mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mankapanka
NAPRAWDE NIE MA NA TYM FORUM ANI JEDEN OSOBY KTÓRA CHCIAŁABY PODZIELIC SIĘ SWOIMI REFLEKSJAMI W TYM TEMACIKU?:(... SZKODA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mankapanka
DO NOWŁASNIE,, jesli był(ten przyjaciel)wart tego aby go tak nazywac,,,to się odezwie,,,napewno!!!!głowa do góry. a ja tez mysle ze samotnosc w sieci mozemy odczuwac tez(a moze głównie)poza nią,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
i masz racje, bo mozna byc samotnym wsrod ludzi apropos tego przyjaciela: to chyba dla niego za duze slowo ... ale juz za nim tesknie i bedzie mi go brakowac ale stalo sie:( p.s. piekna ksiazke przywolalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mankapanka
dziękuje....za te ksiązke oczywiscie..... to jedna z wazniejszych w moim zyciu,,,, idziesz na film? nie wiesz kto ma w nim zagrac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
na pewno pojde!! zapisalam sobie kiedys kilka cytatow z tej ksiazki i wlasnie je przejrzalam, na dzis pasuje jak nic ten: "nie ma nic bardziej niesprawiedliwego niz nieodwzajemniona tesknota. To nawet gorsze niz nieodwzajemniona milosc". nawet nie wiedzialam, ze to tak boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifiFA
ooooooooooooooooooooo!dobrze ze jest nas więcej,,,wiecej tych którzy umieja i chca rozmawiac o s@motnosci i samotnosci,,,i j.l.wiśniewskim,o tym ze pełen portfel i ustabilizowane zycie nie daja gwarancjii szczescia. miło tu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też cytat
z tej ksiązki... "Od jakiegoś czasu czuję aż do bólu jak bardzo wkroczyłeś w moje zycie i co się dzieje ze mną ...gdy z niego emigrujesz "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZEKAC CZY TO TOSAMO CO TĘSKN
PRZY CZEKANIU MLEKO NIE TRACI DLAMNIE SMAKU,,,PRZY TĘSKNOCIE -TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
po tym wlasnie poznaje sie dobra ksiazke: jak wiele ludzi do niej wraca i jak mocno ona siedzi w nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zakochana resztakmi be
jestem zakochana resztkami bezsensownej miłosci... cudowna książka...u mnie w zyciu miałobybyc inaczej,,,,mielismy walczyc...co ta za miłosc która poddaje sie przy pierwszej próbie? marta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
w filmie maja zagrac chyra i cielecka. marta, wiem ze to boli... jestem z toba, bo sama przezylam taka milosc co w obliczu pierwszych malutkich klopotow sobie poszla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URBANKA
DLACZEGO NIKOMU DO TEJ PORY NIE PRZYSZŁO DO GŁOWY ABY ZAŁOZYC TAKI TOPIK?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GĄSIONKA
puk,puk Można się przyłączyć? Czytałam tą książkę dość dawno,chyba sięgnę po nią jeszcze raz . O filmie jednak nic nie słyszałam,może powiecie coś więcej na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URBANKA
FILM-CHYRA+CIELECKA/(MYSLE ZE OKI A WY?) PEWNIE ZE MOZESZ SIE PRZYŁĄCZYC,,KAZDY MOZE-BYLE BY MU TYLKO ODWAGI NA SZCZEROSC WOBEC SIEBIE NIE ZABRAKŁO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
witaj gasionka:) http://www.filmweb.pl/Chyra,i,Cielecka,w,ekranizacji,,S@motno%B6ci,w,sieci,,2005-10-07,news,News,id=24466 tu jest troszke o tym filmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cellla
dzień dobry tym samotnym i tym mniej samotnym........ szis znów czytałam fragmenty s@motnosci...."nagle tak cicho sie zrobiło w moim świecie bez ciebie"..... u mnie ta cissz panuje juz od 3lat,,,od kiedy tak bardzo sie wystraszyłam tak pięknej miłości ze uciekłam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZ
Cudna książka,już ją chyba ze 3 razy czytalam i na pewno przeczytam jeszcze wiele razy.....szkoda że ja nie spotkałam takiego Jakuba.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizee
TAKICH JAKUBÓW NIEMA,,,,a jak są to zyją na innej planecie. czekałam bardzo długo na swojego Jakubka,,,łudziłam się i marzyłam.rzeczywistosc bywa straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mankapanka
CZY TEN TOPIK UMARŁ???? I TO WŁASNIE WTEDY KIEDY LADA DZIEN WCHODZI DO KIN SAMOTNOŚC...... .............DZIS XLE SIE CZUJE.BO ON PO DŁUUUUUUUUUUUUGIEJ PRZERWIE ZNÓW SIE ODEZWAŁ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumie cię.
on także powiedział ze juz znika z mojego zycia,potem wrócił.i tak odchodzi i wraca,,,,a ja tkwie w próżni moze dlatego Ona nie wyrała Jakuba w "samotności" -dla pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRZE ZE TOPIK ODZYŁ..
MAM PYTANIE DOW AS KOBIETKI:DLACZEGO STCHÓRZYŁYŚCIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okulary ajurwedyjskie
swiat wirtualny nie powinien wygrac z rzeczywistoscia, ot co. Zabawa zabawa, nawet celowe wprowadzanie sie w pewne stany, czy poddawanie sie manipulacjom musi miec pewne granice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie jest poczytac opinie innych ludzi.Samemu sie wypowiedziec.Nigdy zas nie warto sie umawiac z osoba poznana na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego niewarto
bo się bajka skonczy?bo sie dowiemy ze on chrapie,klnie,nie umie zlewu naprawic?ze płacze na tanich romansach i ma katar sienny na wiosne? ja mysle ze to własnie jest miłosc... a nie durne'zabawa zabawą"ale.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mankapanka
ja mam swoją stabilizacje,swój dom.mam osobe z którą sie zareczyłam,mieszkamy razem....... On tez ma kogos..... wygodna jestem. i zakochana. w kimś z W-wy. ja jestem ze Szczecina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okulary ajurwedyjskie
alez wlasnie dlatego, ze wiemy, ze nie mamy zludzen, ze katar sienny, ze chrapie, ze sie brzydko starzeje itp - dlatego nie nakladamy na niego/nia aureoli, pozbawiamy nimbu boskosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×