Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Teddy School Gliwice opinie

Polecane posty

Gość gość

Ktoś słyszał coś o tej szkole? Jestem zainteresowana kursem języka niemieckiego. Podobno uczą świetnie i w dobrej cenie - tyle przynajmniej słyszałam,a z chęcią dowiedziałabym się innych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie uczą dobrze. Ja robiłam u nich kurs i efekt jest teraz taki, że pracuję, mieszkam w Niemczech i bardzo dużo zarabiam. Rozwijam się na swoim stanowisku, spełniam swoje marzenia.. A jeszcze 1,5 roku temu pracowałam w budce z kebabem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też słyszałam o niej dobre opinie, aż w końcu zdecydowałam się zapisać swoje dziecko. Dziś uważam, że to była najlepsza decyzja w jego sferze edukacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie czy uczą tutaj francuskiego ? Potrzebuję kursu i to szybko. I jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale głównie chyba uczą dzieci, prawda? Czy źle mi się obiło o uszy? Jak to jest ? Bo mam córkę 5 latek i chciałabym ją zapisać na kurs, ale mnie teraz zmyliłyście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głównie uczą dzieci, ale mile widziana też młodzież i dorośli. Ja jestem zadowolona - córka chodzi i lepiej radzi sobie z j.angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bym chciała wiedzieć jaka cena za kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja płacę za moje dziecko 100 zł miesięcznie i w tym zajęcia 2 razy w tygodniu po 30 minut lub raz w tygodniu po 60 minut więc moim zdaniem super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teddy School to profesjonalna szkoła językowa:) Bardzo cieszę się, że dorośli też się mogą tu uczyć:) Po tym jak zobaczyłam jakie efekty przyniosła nauka mojej córki, to jestem zdecydowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córka zawsze miałam problem z językiem angielskiem, miała nawet zagrożenie, ale odkąd uczy się w szkole Teddy wszystko się zmieniło - na lepsze oczywiście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne wycieczki i obozy organizują chętnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnie uczą. Chodziłam do nich trzy lata i teraz angielski nie jest dla mnie już w ogóle problemem. I prace znalazłam :) Nic tylko polecać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko wróciło z obozu pierwszy raz ją wysłałam z Teddy School i powiem wam, że jest zachwycona!!! zastanawiam się nad zapisem na kurs języka francuskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie mi czy dobrze rozumiem, że w tej szkole mogą uczyć się nie tylko dzieci ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorośli też ;) ja się o tym dowiedziałam dopiero po jakiś czasie, jak moja córka już chodziła tu na kurs, a później ja postanowiłam się zapisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my całą rodzinką chodzimy na kursy językowe bardzo chwalimy sobie atmosferę :) ludzie są niesamowici, nowoczesne metody nauczania to jest to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoła Teddy School, to dla mnie idealne miejsce by rozwijać się pod względem językowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak, bardzo zależało mi na tym, by moje dziecko chciało się uczyć angielskiego i to się udało kurs sprawił, że syn naprawdę wziął się za siebie i wziął do serca rady , naukę zaczął traktować poważnie to jest to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dobrze rozumiem, oni oferują zajęcia w szkołach publicznych tak ? czy mają jakąś swoją siedzibę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem to uczą w danych szkołach, jeśli w twojej szkole nie ma zajęć z Teddy to można zgłosić swoją szkołę, by organizowali zajęcia z języka ja tak zrobiłam i od tamtej pory nauczają w naszej podstawówce, chyba nie mają własnej siedziby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o lekcje indywidualne angielskiego w Gliwicach, to ja mogę polecić placówkę www.linguastrefa.pl :) Niezastąpieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
linguastrefa.pl ? tragedia!!! tam w ogóle nie ma swobody, nie mają podejścia do dzieci, i co najgorsze... zero efektów. córka chodziła tam na kurs tylko przez miesiąc... nic jej to nie dało, za to w Teddy School zupełnie inna rozmowa... dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach, które tak w ogóle są bardzo ciekawe i dzieci sie nie nudzą stosują nowoczesne metody nauczania, przez co dzieci chętnie chodzą na zajęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo nowoczesna szkoła językowa dla dzieci i nie tylko, dużo aktualności można znaleźć na ich facebooku, panuje doskonała atmosfera podczas zajęć moje dziecko chętnie uczęszcza na kurs,ale co najważniejsze... ja zauważam wyraźne efekty ... jestem zadowolona i dumna z wyboru, Teddy School to sprawdzone, fajne miejsce na rozwój językowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córka chodzi na kurs od kilku miesięcy,bo chce wyjechać na wakacje do Londynu mam nadzieję, że spełni swoje marzenia jak na razie jest zadowolona kurs też nie jest drogi, więc ja też jestem w pełni usatysfakcjonowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, wakacje z Teddy School, to dopiero jest coś ;) rok temu córka z nimi była, w tym roku niestety złamała nogę i nie pojechala, a szkoda , bo naprawdę z miłą chęcią ogląda się posty na facebooku ;) i obie wspominamy jak to było rok temu przede wszystkim Teddy School organizuje wakacje z nauką, które rozwijają dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko teraz jest na wakacjach i mówi, że jest super w sumie mam taką nadzieję;) bo jak na razie Teddy pokazuje się z dobrej strony podoba mnie się to jak uczą, że kurs naprawdę jest dużym wsparcie jeśli chodzi o nauką języka obcego córka nie ma problemów w szkole , nawet jak ma zaległości, to potarfi je nadrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od września córka będzie chodziła na kurs, by ją dobrze przygotował do egzaminu gimnazjalnego mam nadzieję, że będzie zadowolona kieruję się opiniami w internecie i ta szkoła ma ich najwięcej jeśli chodzi o Gliwice jestem ciekawa jak to będzie, dam wam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak na razie córka chętnie uczestniczy w zajęciach, w szkole złapała również pozytywne oceny z angielskiego a więc zaczęła lepiej niz w zeszłym roku to decydujący rok, więc mam nadzieję, że naprawdę kurs da jej kopa do działania i będzie zadowolona ze swoich efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam :) lekcje są ciekawe i bardzo przyjemne dla mojego synka, który chetnie chodzi na zajęcia zauważyłam że lepiej się uczy, chętniej chodzi do szkoły nie spodziewałam się,że wszystko tak się zmieni podczas kursu językowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
indywidualne podejście do dzieci, bardzo przyjemna atmosfera w czasie zajęć same plusy :) jestem zachwycona, że moje dziecko może rozwijać się w takich warunkach i rozwijać swoje umiejętności językowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×