Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erftghytynujj

WIEJSKIE ŻYCIE NK !!!!!!!

Polecane posty

Gość erftghytynujj

czesc :D mam śmieszny porblem otóż tak kiedy zaczelam grac w wiejskie zycie na nk wczoraj zaczela grac w to moja kuzynka jest nowym graczem i ma misje a ja takich misji nie mam ;/ dlaczego??? prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaprysek4567
misje tzn. pojawia się ikonka z lewej strony okna i trzeba np. 1. kupić ul 2. zebrać 10 miodów albo posadzić drzewo i zebrać plon itd... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaprysek4567
misje tzn. pojawia się ikonka z lewej strony okna i trzeba np. 1. kupić ul 2. zebrać 10 miodów albo posadzić drzewo i zebrać plon itd... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaprysek4567
misje tzn. pojawia się ikonka z lewej strony okna i trzeba np. 1. kupić ul 2. zebrać 10 miodów albo posadzić drzewo i zebrać plon itd... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
hm .. kto by pomyślał , że życie na wsi może być takie inspirujące moze ja też kupię sobie ul a kto wie , może nawet zainwestuję w marchewki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HPTD
Witam jeżeli macie dość wydawania pieniędzy na automatyzacje lub nie chce wam się tyle klikać przy sianiu i zbieraniu to polecam tą stronę... http://zniwiarz-bot.xaa.pl/ Autor tej strony publikuje na niej swój program który pomaga zbierać i siać warzywa owoce itp... Program nazywa się Żniwiarz. Najnowsza wersja tego programu to v0.7 jednak już teraz testują wersję RC. Jeżeli macie jakieś wątpliwości to tutaj macie wideo z wersji chyba v0.2 http://www.youtube.com/watch?v=7yPj86PCAzk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×