Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

białyy

ahh te milosci...Zapraszam :D !

Polecane posty

Witam w moim pierwszym wątku :D ! Może kilka słów o mnie ,jestem 17 latkiem ,chodze do technikum ,mam styl ,znajomych ,jestem zadbany Moją pasją jest motocross . Może się wydać to smieszne ale od roku czytam sobie tematy na kafeterii o "zwiazkach i milosciach" ,nie nie jestem ciotą ,a to wszystko przez moje zauroczenia i poszukiwanie milosci na sile ! rok temu mialem dziewczyne ,olała mnie a zakochalem się mega jakis czas potem gdy sie pozbieralem wypatrzyłem nową ,spotkalismy sie raz ,potem jakos tak wyszlo ze zakonczyla sie nasza znajomosc ,co chwila mi jakas wpada w oko i mam chęć ją wyrwać,a moze te znajomosci sie konczą przez mój wygląd ? ,mam jeden mankament ..a mianowicie jest mieszanym ( bo nie 100% rudym) kasztankiem haha :D kiedys nie zwracalem uwagi na to czy mam dziewczyne ,ale teraz to masakra ,a moze to przez to ze nie mam zajecia :/ ,no ale fajnie by bylo miec dla kogos żyć i byc kochanym Przejdzmy do sedna ,a mianowicie pragne was zapytac o to co sądzicie o szukaniu milosci na siłę , i czy w wieku 17/20 lat jest sens miec partnera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×