Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Melka 57

Bardzo skąpy kochanek

Polecane posty

Gość Melka 57

Melka 57 2017.11.16 [11:36] Mój żonaty i dzieciaty kochanek zaprosił mnie do knajpy. Kupił dla nas 1 , słownie:jedno piwo , Bo on pije tylko 1 łyczka, bo prowadzi samochód. Później napomknął coś o intymnym kontakcie. Zgodziłam się ,a on zawiózł mnie do lasu !!!! w listopadzie i zapytał przed czy mam ze sobą prezerwatywę. Nie jesteśmy już razem a znajomość skończyłam już w styczniu ,jak sytuacja się powtórzyła. gość 2017.11.16 [11:38] Chyba oszczędzał na zabawki dla dzieci. gość 2017.11.16 [11:53] Powiedz mu, że nawww.igortreneronline.pl trwa konkurs i za własną przemianę można wygrać dziesięć tysięcy złotych. Może jak będzie bogatszy, to nie będzie taki skąpy oczko.gif gość 2017.11.16 [12:09] To zabrał cię w krzaki w listopadzie i ty się zgodziłaś? Nie szanujesz się sama to i on cię nie szanuje. Jednak jako darmowa prostytuta powinnaś mieć zabezpieczenie w torebce. Zgłoś gość 2017.11.16 [12:11] To że nie pije jak prowadzi samochód , to mu się akurat chwali. I że nie wydaje na d******* to też pozytyw. Zawsze co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melka 57 2017.11.16 Nie dokuczajcie mi . I tak jest mi przykro że taki cham i skąpy prostak , że nawet na hotel go nie stać. Sam się skarżył , że zona nie chce z nim spać. Na nic go nie stać to kochanki też nie będzie mieć. gość 2017.11.16 Samo to, że zostałas kochanka świadczy o tobie. Kochanki są jak k***y tylko darmowe, więc się nie dziw, że zabrał cię w krzaki, jak zwykła dziwke. Nikt ci po głowie, za to głaskać nie będzie. Sama sobie winna jesteś. Melka57 2017.11.16 Nie oceniajcie mnie , Ja zdecydowałam za siebie. Ale co myślicie o tym sknerze ? Czy to nie j....ty facet? gość 2017.11.16 Czego ty od faceta chcesz? Dobrze, że ci zapłacił za piwo. To ty powinnaś mu jeszcze browar zafundować. Durna c....a. gość 2017.11.16 Kochanki są darmowe. Ewentualnie one powinny dopłacać. gość 2017.11.16 Szkoda każdej złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.11.16 To jakiś gówniarz ten twój kochanek. Co ty w nim widziałaś? A może chociaż był dobry w te klocki? Jeśli nie. to ty się ośmieszyłaś, nie on. gość 2017.11.17 Na ciebie to szkoda pieniędzy. Wiadomo że dasz za darmo , nawet obciągniesz gdzieś w lesie. Powinnaś mu zapłacić że stworzył ci możliwość poru......nia a nie tak za darmo miałaś przyjemność. Inaczej musiałabyś zapłacić jakiemuś za ru..ko i dyskrecję. gość 2017.11.17 A po co jej dyskrecja? Jak wszyscy wiedzą że jak któremuś jaja spuchną, to sie idzie do Melki. gość 2017.11.17 No. Wystarczy postawić jej piwo (jeszcze można łyka złapać) i już daje sie wieźć do lasu. INNE TEMATY Z TEJ KATEGORII Wasze dziwne nawyki - wpisujcie!!!!!! w jaki sposob zrobic jakis uproszczony biznes plan? gość 2017.11.17 A skąd miała wiedzieć, przed czy jest dobry w te klocki ? Przecież nawet nie miała pewności gdzie jadą i mogła się łudzić, że do hotelu. Dlatego nie warto mieć kochanka. Jak nie jesteś młodą laska do której ustawiają się sponsorzy to lepiej zaprzyjaźnij się z wibratorem. Satysfakcja gwarantowana i o warunkach sama decydujesz. Nie będzie Cie potem żaden gówniarz wyzywał jak Ci tutaj. A starzy skąpcy,którzy w nosie maja Twój komfort niech ślinią się na Twój widok i płaca tym przy drodze licząc, że nic do domu nie przywiozą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość 2017.11.17 Trzeba przyznać, że masz gust . Skończyłaś znajomość już w styczniu? Nie od razu , nie wchodząc do lasu ? Jaki on twój kochanek ? Zwykły ru......cz. Każdy by skorzystał , zwłaszcza że za darmo. Chyba nie jesteś taka młoda , aby być aż tak naiwna?. Ile ty masz lat , że już się tak nie szanujesz? Masz męża , dzieci? gość 2017.11.17 Autorko ci powyzej maja racje. Twoja intuicja bardzo dobrze podpowiadała ci od poczatku . Nie szanujesz sie. gość 2017.11.17 Wiedziałaś, ze żonaty i dzieciaty. Dobrze Ci tak. Powinien Cię j....ć przy drodze. Po co las? I tak wstydu nie masz . Ani rozumu. gość 2017.11.17 Mam 45+ i wcale nie jestem taka stara ani taka głupia . Jestem stanu wolnego i mogę robic co chcę i być z kim chcę .Facet wydawał się kulturalny gość 2017.11.17 Nie masz racji . Melka. Wcale nie możesz robić, co chcesz i z kim chcesz. Masz podejście dziecka ,a jesteś dorosła . Ba, powiedziałabym stara. 1. To był żonaty i dzieciaty facet- nie dla ciebie. 2. Zgodziłaś się na piwo i seks po piwie. To brak szacunku do samej siebie. 3. Żałował na ciebie pieniędzy , tylko zabrał cię do lasu . W Listopadzie. Jak wyżej, plus brak dbałości o twoje zdrowie. Nazywasz go swoim kochankiem ? Nieporozumienie. 4. Ciągnęłaś tą znajomość do stycznia? Już nie dało się do lasu? Śnieg już leżał, czy co? Przemyśl to wszystko co ci napisano powyżej. Tak zachowują się zwykłe k....y. gość 2017.11.17 Melka , wibratora sobie kup jak potrzebujesz ,albo kochanka opłać na Sympatii. gość 2017.11.17 Autorko bredzisz gość 2017.11.17 Coś mi wygląda na prowo. Przecież nie można być aż tak głupim i tak się nie szanować. gość 2017.11.17 To ty chyba nie wiesz ile ja takich lasek w krzakach przeleciałem oczko.gifusmiech.gif Melka 57 2017.11.17 do 9,38 I co? Żadnej z nich nie szanowałeś i nie nazwałbyś kochanką? gość 2017.11.17 Tylko frajerzy fundują hotele. Chodzi o to żeby jak najmniej wydać. Najlepiej nic ale ostro p*****ać i zapomnieć. Chyba że chce jeszcze. gość 2017.11.17 No co ty? Opróżnić jajka, w samochód i do domu. One zazwyczaj wracały pieszo, bo były mocno w ściółce wytarzane oczko.gifusmiech.gif Melka57 2017.11.17 Odpowiedzcie szczerze. Żaden z was nie pojechał z kochanką do lasu? Zgłoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.11.17 W samochodzie tylko loda z połykiem a ******ie na zewnątrz żeby mi tapicerki nie pobrudziła. gość 2017.11.17 Melka 57 Kobieto,kogo Ty pytasz ? Przecież autorami wulgarnych odpowiedzi są gimnazjaliści którzy nigdy nie mieli kobiety. No chyba, że jesteś masochistką i lubisz być obrażana. Masz nauczkę. Chcesz kochanka to szukaj na portalach randkowych i erotycznych. Jasne zasady a nie żenada w lesie. gość 2017.11.17 Melka , ty już opisywałaś na kafe jakiegoś swojego kochanka? Ponoć żona zastała cię z nim we własnym domu ? To było coś o żonach ,że się wściekają po odkryciu zdrady. To był ten kochanek czy już inny? gość 2017.11.17 To sama nie pamiętasz , który to był ? Dooobra jesteś. Melka 57 2017.11.20 Nikt nie był z kochanką w lesie na seksie? gość 2017.11.20 Z kochanką nie byłem, ale z jedną taką darmową k....wą tak , nawet 4 razy. INNE TEMATY Z TEJ KATEGORII [Poznan} Grupa wsparcia dla osób z zaburzeniami odżywiania Theatre RN,ODP,Pielęgniarki, Szpital w Chichester UK Melka 57 dziś I nikt nie był z kochanką w lesie na seksie ? No nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro zaoszczędził na krzakach mógł odpalić połowę ryczałtu za hotel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinien dołożyć jeszcze za loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam robić loda. Chętnie mu zrobię oczywiście po wcześniejszej minetce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanka nie może być droższa od prostytutki. Brak kalkulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ci wsadził pod choinkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×