Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brzydka kobieta zawsze znajdzie faceta, a brzydkie facet? może sobie pomarzyć

Polecane posty

Gość gość

Takie są fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno, taki los. każdy ma prawo wyboru co mu się podoba a co nie. a po co ja miałabym być z facetem który mi się nie podoba fizycznie? żeby się nad nim zlitować? no proszę Cię, bo parsknę śmiechem na te twoje wypociny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tylko wy szukacie idealnego faceta z wyglądu, który zachwyca każdą kobietę na przejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:58 Ja na przejściu nie zwracam uwagi na żadnego faceta, bo boję się zostać potrącona przez samochód :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dla was to prawie każdy facet to brzydal pustaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mysle ze jest odwrotnie mi sie czest podobaja faceci obiektywnie patrzac nieatrakcyjni a na modeli nawet nie zerkam. Brzydka kobieta ma gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Brzydki facet ma znacznie gorzej! Brzydka kobieta zawsze znajdzie faceta, a brzydki facet? nie ma szans na związek! Bo kobiety tak patrzą na wygląd. Nie kłam, że nie zerkasz na modeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam dla mnie uroda modeli jest zbyt miekka mdla wole prawdziwy ludzki wyglad z jakimis niedoskonalosciami bo to nadaje charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tylko wy nie akceptujecie mężczyzn z niedoskonałościami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy od kobiety;) ja jestem wyrozumiala dla mnie liczy sie bardziej charakter jestem wysoka i spotykalam sie ze sporo nizszym facetem albo z lekka nadwaga jak sie kogos kocha to wyglad nie jest taki wazny. A z reszta dla mnie super przystojny i seksowny jest Ron Pearlman o ktorym mowia ze wyglada jak malpa albo Jackie Earl Haley ktory jest niski i rudy a ja bym go przez tydzien z lozka nie wypuscila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wszystkie odrzucają mężczyzn z niedoskonałościami. Nie znam ani jednej która by nie odrzuciła faceta za najmniejszą wadę w wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba na odwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie jest na odwrót. Bo facet akceptuje wszelkie wady w wyglądzie kobiety, a kobieta nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa.. A potem facet wypomina przytylas masz celulit pryszcz ci sie zrobil:-/ tak akceptuja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wypomina to tylko kobieta, bo mężczyzna akceptuje wszelkie wady w wyglądzie kobiety. Wyskoczył ci pryszcz na twarz fuuu odchodzę od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz kaloryfera, masz zmarszczki, łysiejesz to możesz spadać na drzewo takie są współczesne kobiety. Potrafią odrzucić faceta za najmniejszą wadę w wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.33 nie wiesz jakim jest człowiekiem ale z łóżka byś nie wypuścił, jak zwierzątko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla kobiety musisz młodo wyglądać nawet w wieku 50-60 lat. Jak zbrzydniesz? kobieta odejdzie od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niby jestem brzydki :D a mialem dziewczyne, kochala mnie bardzo. Oprocz tego kilka okazywalo zainteresowanie. Wiec jak to jest? Moze nie jestem brzydki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:33 o k***a :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu masz to "coś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Napisałaś tak jakby dla ciebie seks był najważniejszy w życiu "z łóżka bym wypuściła" żałosny tekst kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda, to faceci są wzrokowcami i bardziej liczy się dla nich wygląd niż charakter kobiety. Często widuję brzydkiego faceta z całkiem ładna kobietą. Kobiety bardziej patrzą na charakter, na to jak on ją traktuje, jak do niej mówi. Jeśli poświęca jej uwagę, kocha ją to ona już jest jego :) Natomiast zgodzę się co do tego, że istnieje jakieś niepisane przyzwolenie na to, że facetowi można w prost powiedzieć że jest brzydki czy kurd**el. Natomiast wyglądu kobiet nikt nie ma prawa krytykować, bo zaraz jest to źle widziane. I uważam to za niesprawiedliwe, bo nikomu nie powinno się przykrości sprawiać niezależnie od płci. W końcu nikt nie ma wpływu na swój wygląd czy wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Często ja widuje przystojnego faceta z mało atrakcyjną kobietą w druga stronę to się nie widzę! Kobiety z natury są wzrokowcami i na podstawie fajnego wyglądu wybierają partnera do związku, bo chcą mieć wszystko co jest najładniejsze włącznie z facetem. Dla kobiet liczy się wygląd, a dla mężczyzn charakter żeby kobieta nie była pustą idiotką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Możesz być nie wiadomo jak być boski z charakteru typowym słodziakiem jeśli nie wyglądasz jak model możesz zapomnieć o związku. Takie są fakty! Dlatego dla kobiet wygląd bardziej się liczy, a dla mężczyzn charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś *w drugą stronę to się nie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niby jestem brzydki :D a mialem dziewczyne, kochala mnie bardzo. Oprocz tego kilka okazywalo zainteresowanie. Wiec jak to jest? Moze nie jestem brzydki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×