Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WawiaczkA

...Były kontra obecny...

Polecane posty

Mam pewien problem... pół roku temu rozstałam się z powodu zdrad partnera... od 3 miesięcy jestem w szczęśliwym związku, jednak od dwóch dni długo rozmawiam z byłym... nie mamy już żadnego żalu do siebie, tylko rozmawiamy o wszystkim i o niczym w sumie nawinął się nasz temat rozstania itp. zastanawiam się, czy powinnam o tym fakcie powiedzieć obecnemu partnerowi... nic złego przecież nie zrobiłam... jak myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warto
tracić czasu dla byłego. Jesteś teraz szczęśliwa, a nie zawsze byłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o zaden powrot ani nic w tym stylu... lubilam z nim rozmawiac... czyli Twoim zdaniem nie warto mowic o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żle mi z tym
i tu jest problem-bo rozsadek mowiłby aby nie niszczys istniejacego zwiazku ale moze serce twoje nadal jest przy tym pierwszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żle mi z tym
lubilas z pierwszym rozmawiać??ale chyba nie tylko,drugi partner zapewne dojrzy w tym coś innego niz tylko rozmowa i lepiej nie gadac mu o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warto
nie mów obecnemu, ale też zaprzestań tych rozmów. Nie czujesz do niego żalu, że zdradził? Pokaż trochę własnej dumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluskaaaaa
tez czasami sie zastanawialam czy mowicotakich rozmowach...tylko skoro to tak zupelnie nic zlego i wogole...to czemu zastanawiamy sie czy mowic czy nie...jednak widzimy w tym cos zlego chyba:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warto
nie mów obecnemu, ale też zaprzestań tych rozmów. Nie czujesz do niego żalu, że zdradził? Pokaż trochę własnej dumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żal jakiś tam jest, ale to już nie to samo. wybaczyłam, żeby przeszłość nie ingerowała w teraźniejszość.... z drugiej straony racja przecież to nic złego, więc można o tym powiedzieć swojemu partnerowi, ale codziło o to, że mo że się źle czuć bo to BYŁY a to słowo działa jak płachta na byka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×