Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AlicjaDonnikova

bywa tu jeszcze ktoś ze starej ekipy?

Polecane posty

Gość abstraktyk
ja, a co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem nowa jestem zdrowa psychicznie jestem tu z powolania jestem bo jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
góowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ja bywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutalnie szczery
i ja i ja bywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mortifer
Jestem starszy od starszych... ekipa byłe... kipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smieszy mnie okreslenie stara ekipa x w twoim mniemaniu stara ekipa to wszystkie koniotrzepy bo tylko przy nich moglas blysnac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Driadaaaaaa
ja wsiąkłam tu w 2003 roku. Bywały inteligentne dyskusje i ludzie z klasą. Teraz królują prostacze dziewuchy i pryszczate szczyle. Bardzo wulgarne. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM cZaSeM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, czyli pierwszy zbok kafeterii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiku, jesteś przejściówką :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak poświęcisz całe życie w oczekiwaniu, aż brunet na ciebie spojrzy :P nie lepiej wyjaśnić sytuację w tę albo tamtą stronę? albo mu się podobasz i coś z tym robicie, albo nie. wywal kawę na ławę, a jeśli nie jest zainteresowany, to uwolnisz się od swojej mrzonki raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlicjaDonnikova -U mnie postaremu, czyli kominuję jak odzyskać zaległą kasę z poprzednej pracy z dwóch miesięcy a także kombinuje jak wywinąć się znów z sądu,bo dostałem znów coś z policji a to wiadomo, że prokarator w tym siedzi a potem sąd.Czyli życie jak to życie, wiosna idzie wiec optymizm jest.Kasy mi nie brakuje, potencja jest,dzieweczyny wychodzą na miasto seksownie ubrane,rower sprawny, więc w życiu u mnie wszystko jest pomyślne i szczęśliwe jak zawsze.Sprawę mam za menela, co chciał kasy, odmówiłem mu, dałem mu radę aby poszedł do pracy albo po puszki. Poszedłem do sklepu,zrobiłem zakupy,wychodzę a menel dalej chce kasy,mówię mu żeby spiedalał a on mówi mi że nie pozwoli mi odjechać jak nie dam mu kasy, więc idzie potężny cios w łeb,gość upada, dostaje kilka leżejszych ciosów,i pytam się gościa czy dalej jest taki twardyi wtedy podjeżdża radiowóz i teraz jedynie kamery mogą mnie z monitoringu wybronić, kamery niestety bez dźwieku. Fakt że menel jest znany i karany a ja nie, więc mam nadzieję że znów będzie uniewinienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikuMikuu dziś -"Nie umiemi nie umiem" nikt niczego nie umie jak się urodzi, naucz się, albo zostan moją..... Nieważne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikuMikuu dziś -Był chyba na ostrym nałogu alkoholowym, tylko czemu ludzie litują się nad krwią a nie litują się nad człowiekiem, co bronił swojej wartości,czyli roweru,zakupów i kasy w kieszeni.Nie chciałem go pobić, mówiłem mu że nie mam kasy i żeby poszedł, zdjąłem nawet licznik z roweru i światła, aby mi ich nie ukrad, a po wyjściu złapał mój rower i chciał mnie styrorezować, miałem nóż i inne metody obrony,ale że to był menel to dostał w dziób i k***a znów muszę się szwajać po sądach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA, czy ty się nigdy nie nauczysz, że problemów nie rozwiązuje się biciem? :o co by ci zrobił, gdybyś wsiadł na rower i odjechał? nic. X fiku - teraz pole dance to modna i popularna sprawa. zresztą odkąd taniec na rurze jako sport stał się modny, to mi się odechciało tego trenować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×