Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chce sie oswiadczyc

Polecane posty

Gość gość

Do zyczliwych pan sie zwracam. Planuje sie oswiadczyc. Mniej wiecej znam gust mojej przyszlej narzeczonej. Dysponuje kwota 6000 zl. Czy uwazacie, ze to wystarczajaca kwota na zakup tej blyskotki. Wiem wiem liczy sie intencja, uczucia. Jednak nie chcialbym wyjsc na skapca. Poprosze o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak syarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za malo skapiradlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dziewczyna jest bardzo oszczędna, to jeszcze Cię ochrzani, ze tyle wydales zamiast kupić coś do waszego przyszłego domu Ale odpowiadajac- tak, wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż kupił mi pierścionek za 100tys zł, ale my jesteśmy bardzo bogaci, milionerzy wręcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więcej niż trzy koła bym nie nosilabys chyba że mój facet bedzie greckim milionerem. Sam powinienes wiedzieć jaki target twoja luba reprezentuje. Może skoro jednak nie wiesz to się nie zeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eugenia się ucieszy ale i ochrzani, bo jest skąpa i nie lubi świecidełek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem greckim milionerem, choc fajnie byloby. Jednak dosc dobrze sobie radze. A dziewczyna nie tylko piekna, ale o cudownym sercu. Raczej skromna powiedzialbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To daj jej plastikowe g****o bo szkoda kasy a taka się i tak ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie liczy się cena lecz gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu tak nisko oceniles jego dziewczyne hmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie liczy się cena a długość pena. Joł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie juz ktos sugerowal plastik moze i gustowny, wy tak na powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej chwili pierścionek z białego złota z tanzanitem kosztuje ok. 2500 zł i jest to bardzo ładny i stosowny pierścionek zaręczynowy. Tak więc forsy masz wystarczająco dużo i jeszcze zostanie. Więcej nie wydawaj bo kim by nie była narzeczona - nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Kafe jednym słowem jest tak wspaniałe, że przesiadują tu milonerzy i milionerki :D:P To nie była złośliwość, kafe naprawdę jest cool..;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdolę ! Wystarczy pierścionek od 500 -1000 zł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za opinie. Super. Tyle przeznaczylem na ten cel i uznam, ze nie jest skapiec ze mnie. To moj pierwszy raz i mysle, ze ostatni. A mlody nie jestem taki. 40 niedlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostalam za 300 zlotych i czulam sie srasznie nie postaral sie buc,, a na swoje gry ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak Ona juz patrzy na kasę w kwestii zareczyn to Ci dobrze nie wrózy na przyszłość,zawsze będzie mało a ty bedziesz harował jak niewolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierscionek zareczynowy jest dawany raz w zwiazku. Cudownie byloby gdyby udalo sie ten zwiazek utrzymac po kres starosci. Dlatego warto postarac sie, by byl wyjatkowy, w dobrym gatunku i wartosciowy. Opoaiadala mi kobieta, ze jej babcia w wojne wlasnie takim pierscionkiem zaplacila za leki peniciline dla swej malej coreczki. To skrajny przypadek, ale jaki wyrazisty. To dobrze, ze chlopak chce tak potraktowac te swiecidelko. Mogl przeciez kupic sobie cos ekstra a nie myslec, by na palcu migotal blask.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanzanit jest pięknym kamieniem. Pasuje zwlaszcza jak ona ma szafirowe oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobieta tuz przed 60. I mimo lat pamietam kazdy szczegol zwiazany z zareczynami. Moj piescionek jest pierscionkiem klasycznym i mimo zmieniajacej sie mody jest nadal piekny. I choc go juz nie nosze, bo palce moje nie sa tak szczuple jak kiedys, to na niego czeka mloda 12 letnia dama, by go nosic jak bedzie miala te nascie lat. Czy to nie jest magiczne. A to tylko glupi przeciez pierscionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie kupuj tańszego. Skoro masz już te 6000, to je wydaj. Jak jest skromna, to nie sprawdzi ceny, więc ją to marnotrawstwo nie zaboli. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie rozważania głupich ludzi, sorry. Mężczyzna daje pierścionek na jaki go stać, gdy jest bogaty proporcjonalnie do miłości do kobiety, której go daje. Głupia kobieta skomentuje jego cenę, chyba że jest bogaty a kupuj***adziew. Dawniej nie było obrączek, pierścionek zaręczynowy pełnił ich funkcję, przyszłe małżeństwo wymieniało się pierścionkami w czasie zaręczyn, oczywiście tylko bogaci, dzisiaj daje go tylko mężczyzna, nie wiedzieć czemu, bo stawia to kobietę na gorszej pozycji, może dlatego że dawniej nie było raczej finansowych mezaliansów, nie miłość liczyła się a zasobność szkatuły. Współcześnie wszystkie dostają pierścionki zaręczynowe, obrączki a ile jest rozwodów, może lepiej skupić się na celowości związku, uczuciach, pewności wyboru, bo to jest ważniejsze niż pierścionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kupno ukochanej kobiecie to marnotrawstwo? Jak tak mozna myslec? Po co w takim razie sluby, zareczyny, po co. Malzenstwo to tez marnotrawstwo. Lepiej samemu wszystko miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej wystarczy. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kupno ukochanej kobiecie to marnotrawstwo? Jak tak mozna myslec? Po co w takim razie sluby, zareczyny, po co. Malzenstwo to tez marnotrawstwo. Lepiej samemu wszystko miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:13 Ale czym się na fejsie pochwali jedna z drugą? Bo przecia nie szitem za tysiaka no weź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba nie cyrkoniami, to dobre dla dziewczyny 18 lat z ktora chodzi siecna dysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jakiegos badziewia bym nie nosila, niech sobie sam nosi sknera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×