Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chciałbym życzyć

Polecane posty

Gość gość

Tobie dużo szczęścia, zdrowia przede wszystkim, i żebyś wkoncu Była szczęśliwa bo i dużo miłości..... Idocznie tak miało być, tak Tobie i dla mnie pisane... rodziny się nie wybiera posiadając wspólnych przodków i będąc pokrewienstwem 6 stopnia.... Na wszelki wypadek chciałbym pożegnać się, być może nie ma już mnie. Już się nie spotkamy... nigdy nie zapomnę jak pozmieniałas mój świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Cię ty draniu mój świat był koszmarem wolałabym umrzeć wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze a co ma znaczyc to zdanie : byc moze nie ma juz mnie, co ty planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie nieszczesliwie kochamy to trzeba pozwolic sobie pocierpiec. I takie forum jest super do tego. Bo to przeciez przejdzie. Jak czytam was wszystkich to mi troche latwiej I moj bol nie jest juz taki nadzwyczajny :-) . Zycz jej szczescia, ale sobie tez. Przede wszystkim sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Się odezwij jeżeli mam uwierzyć że mnie Kochasz, ja wyznalem uczucia już dosyć dawno..... straciłem wiarę na zmianę jakąś między nami... w nieskończoność mialbym czekać? Już itak wystarczająco długo i nic się nie zmienia.... A zmieni się coś? Planuje sobie życie ułożyć.... Heh gdybym był zamachowcem samobójca to niezle BOOM mógłbym zrobić.Ale nim nie jestem, chce wkoncu ustabilizować się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani pocieszycielka.kafeteriia jasne ze tak ..lepiej tu wyżygać i po sprawie bo tsk byśmy mogli zabić kogoś tylko nie wszyscy to rozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie proszę nie rob tego :))pisz tylko tu ze mną bo to mi pomaga lepszy sposob niż te chodzenie za mną to mnie niszczyło jak zarowno i Ciebie wyniszczało damy radę ..Kiedyś będziemy się śmiać z tego a może już to robimy jesteś cudowny nie wolno mi ale pozwolę sobie na takie wyznanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 5:40. Widze ze dobrze sceptycznie podchodzisz do tego. Damy rade. A tak jest najbespieczniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już ponad pół roku nie chodzę za Tobą, nie szukam kontaktu ani nie staram się spotkać.... a tutaj zaglądam już coraz rzadziej... "kiedyś będziemy się śmiać" ? To miał być żart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że tak jak się chce to można mimo wszystkiemu i wszystkim za twoją zgodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób podpuchy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że tak bo już się śmiejemy ze twoja i moj mąż są zazdrośnikami :))ale juz po mału się wyleczą z tych choroby zazdrości o nas.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idziesz po bułeczki ??:))będą ciepłe bo takie lubię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jedynie mógłbym powtórzyć... "nie mamy o czym gadać" dla najgorszego wroga nie życzę bólu i cierpienia które mam już za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U was rano, a ja ostatni kieliszek wina sacze... maz smacznie spi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przeciez wszyscy wiemy jak boli, dlatego tu siedzimy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo przechodziliśmy dla mnie to koszmar jaki ty mi zgotowałeś ktorego nie rozumiałam bo nie rozmawiaĺismy o tym i nie miałam pojęcia o tym co ty przezyeasz nie jestem wrozka i nie korzystam z tego typu magii jak to robi twoja . Skąd miałabym cokolwiek sie domyslać zawsze wyglądałeś na osobę silną i zdecydowaną myślałam ze to tylko manipulacja mną bo tak miałam słabą samoocenę ze nie dopuszczałam takich wydarzeń co niby ty przechodziłeś a moja wina w tym była tylko mnie nikt nie słuchał bo chciałam to przerwać a twoja to rozegrała inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co Pan docent parti zadowolony ?Jak mozna być takim szujem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie chodzisz jak wczoraj byłeš ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trolle już tu coś namieszaly. Nie potrzebuje w moim życiu takich osób. Wiadomo kto okazał się tchórzem odchodząc bez słowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda ,mój wcale nie jest o mnie zazdrosny,najchętniej to by mnie zabił żeby móc być z kochanką.nic już do siebie nie czujemy.to piękne co napisałeś.od samego początku czułam że mamy wspólne korzenie,proszę nie rańmy się i nie niszczmy tego ..ciągle mam nadzieję że gdzieś Cię spotkam,ze porozmawiamy wreszcie ten pierwszy raz "o nas"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz moje imię albo inny jakiś szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....i kocham Cię jak nikogo na świecie .Mój świat nie ma sensu bez Ciebie.Wiele razy bywałam tam gdzie mogłam Cię spotkać,wiele razy wysyłałam smsa a Ty nic zero odzewu.jak mam się odezwać?,i co CI powiem? jaki mam mieć punkt zaczepienia ? tamta opcja odpada , nawet nie mam już tamtego Twojego numeru;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka między nami różnica wieku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczegół?,mówiliśmy o mojej babci,a obok imienia bliskiej mi osoby napisałeś cyferkę czarnym markerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzmy ze rok z drobnym szczegółem dzień ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj czy to do Ciebie ten temat kierowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem a może rozumiem,chcę wierzyć że do mnie ,oj oj to moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×