Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co dajecie dzieciom na komunie? Laptop, skuter, quad, smartfon ?

Polecane posty

Gość gość

tablet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj to wszystko juz ma:o wiec daje pieniadze, pismo święte i moze złoty łańcuszek i krzyżykiem, ale musze sie jeszcze dowiedzieć czy nie ma juz (jestem chrzestna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co mu pismo swiete ? Rzuci na polke i nigdy nie otworzy :O ja daje telefon xperia z2, 11kwietnia odbieram w sklepie, z tego sie ucieszy chociaz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak..8 late..musi miec tablet..kłąda, laptop..super smartfona...i t=acy ludzie kiedyś będą pracowali na moją emeryturę??porażka...rozpieszczone gówniarstwo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak kupujesz rower to lepszy, a nie gowno za 500zl. Mi jak bylam mlodsza kupili badziewny rower krossa i sie rozwalil po paru latach, do tego strasznie ciezki. Teraz sa fajne lekkie aluminiowe, za 1000-2000 mozna kupic rower na lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozpieszczone gowniarstwo , tylko czasy sie zmieniły , ale ty najwyraźniej pozostałaś/ eś w innej epoce . Dzieci mają komputer już w pierwszej klasie na zajęciach to może od szkoły zacząć swoje pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam bardzo ale mam 25 lat więc z epoką nie trafione..ale quad???skuter?? Rower za 2000 tysiące?? Zobaczycie co z takich rozpieszczonych bachorów wyjdzie za 30 lat - 40 letni kawalerowie na utrzymaniu rodziców..bo wszystko mieli podstwione pod nos..bo wszystko na zawołanie dostali...kupcie im jeszcze wille z basenem super bryke i dyplom uczelnmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102
a na po co ta komunia....kto to wymyslij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosciol Katolicki do ktorego nalezy 80procent polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie czasy i nie ma co się pieklić, bo i tak już lepiej nie będzie. mam 30 lat, więc też żadna moherowa babuleńka ze mnie. jak patrzę na te dzieci, które mają więcej niż serio potrzebują, to mi gorzej. rosną nam tępe cyborgi, przylepione do kompów, tabletów, smartfonów. zero ruchu na świeżym powietrzu, zero myślenia. głupie i grube będziemy mieć społeczeństwo, ale ja sama z tym nic nie zrobię, a na swoją emeryturę będę musiała pracować do dnia śmierci samodzielnie. no i trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciemnota katolicka-watykańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację - ja się nie pieklę - tylko najgorsze jest to, że dorośli do tego doprowadzają...to jest wina ludzi, którzy powinni miec poukładane w głowie priorytety..którzy powinni dzieciom wytłumaczyć... Co do emerytury - to sie zgodzę:)ale wyobraź sobie, że tacy ludzie będą kiedyś tym krajem rządzili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co kupić synowi koleżanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chrześniakowi kupuje tylko ptasie mleczko,i to tte z biedronki.Co prawda zarabiam sporo kasy ale wolę ją wydawać na siebie niż na jakiegoś gnojka.Powinien sie cieszyć,że wogóle coś dostanie :D I mam w tyłku co rodzina powie na mój prezent :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje juz mialy dawno komunie a najstarszy dostal ostatnio galaxy s5 bez okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biblię. Na chrzest dostał ryngraf. Ew. zegarek. Nie dam mu prezentu za więcej niż 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn dostal telefon tablet xboxa, choć prosiłam aby takich prezentów nie dawać. Chce syna uczyć takiego naszego dzieciństwa. Ale sprawa sama sie rozwiazała :):) Komunia była 20 dni temu tablet 3-4 dni juz lezy w kącie. Xbox odpalony moze z 5 razy. Telefon do tej pory nieuzywany:) Dostał pieniadze, kupilismy klocki LEGO i siedzi układa :) a za reszte kupimy w nastepnym sezonie rower wiekszy niz ma teraz :) Prezent od chrzestnego najbardziej mi sie spodobał bo to złota bransoletka z imieniem i data komunii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsza była by bransoletką z datą urodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście nie rozumiem takich prezentów.Komunia powinna być innym przeżyciem niż tylko oczekiwaniem a później chwaleniem się drogimi gadżetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a quada ktos w tym roku kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MY planujemy kupic w tym roku na komunie quad. Rozgladamy sie w http://www.taurus.gda.pl/ i prowadzimy peirwsze rozmowy co by nam doradzili. mysle ze to chyba niezly prezent nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chrzestni i dziadkowie pytali się co dać w maju mojemu synowi na komunię powiedziałam że pieniądze bo syn chce sobie kupić porządny telefon i tablet taki jaki jemu się będzie podobał. Bo wiadomo że goście to by kupili najtańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kłada albo kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tablet czy telefon to raczej nie bo 10 letnie dziecko posiada już takie sprzęty .Wydaje mi się że pieniądze najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laptop do grania jak co roku, smartfon i power bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby nie te prezenty to dzieciaki w ogóle miałyby komunię w d***e ;) Mnie rodzice przekupili żebym się modlitw chciała nauczyć i iść do kościoła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×