Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co myslicie o takich slowach faceta ??

Polecane posty

Gość gość

Kiedy wczesniej sprawiał wrazenie zakochanego, ale stopniowo od pewnego czasu zaczal sie dystansować. I na ostatnim spotkaniu niby bylo milo, poszlismy do lozka i na koniec spotkania mi powiedział: " no to mam nadzieje, ze jesli będzie tylko okazja to bedziesz sie chciala spotkac, w sumie to ja mam taka nadzieje od naszego pierwszego spotkania, ze bedziesz chciala"- spotkan juz troche bylo przez 4miesiace. Powiedział tak bo teraz zmienia prace i wyjezdza do innego miasta. Jak to waszym zdaniem brzmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usranie.Ma inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka to puszczalska laska dala d**y po tak krotkiej znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak bedziesz chciala sie przespac to daj znac bo mozemy powtorzyc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tylko, ze on jeszcze niedawno byl calkiem inny i mnie traktował jak swoja dziewczyne - odzywal sie po pare razy dziennie i byl bardzo czuly :O A teraz taki dystans :( Co o tym myslicie? Bo juz sie bardzo tym martwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez 4 miesiące się nie określił czy jesteście razem, zachowywaliscie się JAK para ale para nie jesteście, ja też z niejednym już się spotykałam i zachowywalismy się jak para ale to nie były związki ;). Więc jeśli do tej pory nie zadeklarował się to nie jest zakochany, pewnie ma Cie tylko do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×