Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Patriotic Style

Co sądzicie o facetach, którzy noszą patriotyczne ciuchy?

Polecane posty

Gość Patriotic Style

Np. motywy z Żołnierzami Wyklętymi albo koszulki typu Śmierć Wrogom Ojczyzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że są podobnymi debilami jak ludzie noszący ubrania z napisami MAM SUPER TATE lub LICK MY ASS 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej śmiać mi się chce jak kupują za gruby hajs drogie koszulki, a potem i tak siedzą w nich w domach przed komputerem, ewentualnie śmieci idą wyrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle że to gnoje i potomkowie smalcowników z rękami zesztywniałymi od hailowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilku moich znajomych ma takie bluzy i jakieś t-shirty, są bardzo ogarniętymi chłopakami, ale niestety z tego co wiem, to noszą same dzieciaki, które nie wiedzą czym jest Solidarność lub II WŚ, także dobry pomysł, gorzej z edukacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ubieram sie elegancko, bez napisów, obrazkow, flag i innych wiesniackich ozdóbek :classic_cool: to dobre dla kiboli i dresiarzy :O ewentualnie malych dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nabijają kasę firmom co produkują takie ubrania bo np.50 zł za koszulke lub 150 za bluze z kapturem z motywem patriotycznym to przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84_prawdziwy
Wszystko zależy kto i po co to nosi. Jak ktoś wie, co nosi na koszulce to jest OK. Bardzo dobrze, że pamięta o historii i soiwm kraju. Zwłaszcza w obecnych czasach, gdy usiłuje się zniszczyć świadomość narodową w wielu krajach, zwłaszcza europejskich. Natomiast jeśli ktoś chodzi w "żołnierzach wyklętych" albo "Husarii", bo kolega ma taką albo dlatego, że to modne to jest debilem. Równie dobrze może sobie założyć koszulkę z flagą usa albo unii europejskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę koszulki z napisem "Jestem prawiczkiem i czekam z seksem na miłość". Czasem ktoś mnie wyśmieje ale to tylko kobiety. Mężczyźni gratulują wytrwałości i czasem przybiją piątkę czy pogadają ze mną albo gdzieś zaproszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nosze koszulke jestem dziewicą i szukam plemniczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielka Polska
tak to noszą kibole w większości bo w porównaniu do was tzw. matołów kochamy własny kraj chcemy go zmienić siedzicie w domu ogl. tv w którym wam wmawiają opinie i miedzy innymi że patriotyzm to moda,to nie jest moda tylko kochanie ojczyzny. A żołnierze wyklęci nosimy te koszulki bo pamiętamy o nich tak jak oni o nas. a co do pisania niektórych komentarzy fajne koszulki,i se je nosicie tak o to możecie najlepiej wyjechać z polski nam takich nie trzeba,my kibole mówimy nie wyjedziemy z tąd nigdy tak jak nasi dzadkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość czasu spędzam poza granicami Polski, bo pracuje na terenie całej Europy, dlatego zamierzam zakupić sobie takie koszulki i bluzy by zamanifestowac swoją ojczyznę i pochodzenie, może nie wyklętych, ale godło musi być. Wcale nie jestem kibolem, dresiarzem ani debilem, debilem są Ci, którym jak coś się nie podoba, to próbują swoje zdanie narzucić innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćStan50
Jak byłem w Anglii to tam sporo domów jest obwieszona narodowymi flagami . I to nie pojedyńczymi tylko całe girlandy z motywami narodowymi .W USA jest to samo . Ludzie stawiają przed domami maszty z flagą Wója Sama . I są z tego dumni . U nas wszystko jest wstydem . Nawet noszenie barw narodowych . Jesteśmy oszołomami i bucami . Wstydzimy się własnych korzeni . Na szczęście nie wszyscy są tacy jak większość .Szanujmy swój kraj gdyż nasi dziadowie za naszą wolność oddali swoje życie . Za tych co się na nich wypinają, też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są kibole mentalni. zamordyści nacjonalistyczni, zwykłe k***sy bez mózgu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ważne co noszą ale ważne co sobą reprezentują. Większa szansa że reprezentują jakieś wysokie wartości. I fajniej nosić jakieś motywy patriotyczne niż koszulki w barwach innych krajów - to akurat żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odmóżdżone buraki ! ofiary propagandy nacjonalistyczno-katolickiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze sa idiotami. nacjonalizm: uczy cie bycia dumnym z rzeczy i spraw, ktorych NIE ZROBILES i nienawidzic ludzi, ktorych nigdy nie spotkales :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i nacjonalistka
jestem kobietą,noszę koszulkę z napisem żyli prawem wilka, żołnierze wyklęci cześć Ich pamięci...gwiżdżę co kto o mnie pomyśli,jestem z niej dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noszenie ubrań czy naszywka z flaga amerykańska czy brytyjska a Polska to dwie różne rzeczy. Przede wszystkim Amerykanie mają super flagę z fajnymi kolorami, gwiazdkami... Brytole tez mają fajny design tej swojej flagi, żywe kolory czerwieni i navy blue. A my...? Szkoda gadać, bardziej już wysilać się nie dało:/ niby minimalizm jest teraz w modzie, ale tak jednak głupio Paradowac np. Paryżu i być ciągle pytanym, dlaczego nosi się flagę ksiestwa Monako :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polska kibolska - wypad do rosji putin takich buców hołubi i opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nomad456
Odzież odzieżą, mnie jednak rażą godła i symbole na byle jakiejś bluzie, koszulce... nie wiem do mnie to nie dociera chociaż jestem patriotą i kocham swoją ojczyznę. Kibole w tych koszulkach to już wogóle dno dna. Ciekawe czy Ci żołnierze wyklęci, czy ta husaria, powstańcy byli by z tego zadowoleni. Gloryfikujmy patriotów, szanujmy prawdziwych polskich kibiców i potępiajmy tą kibolską chołote. A jak już nosimy symbole patriotyzmu na codzień, to umiejmy się w nich zachować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś jest patriotą, to pewnie kibol. Co to w ogóle za określenie? Wiadomo kto- ta pogarda.... Komu Ojczyzna niemiła, wypad, granice otwarte. Dlaczego inne narodowości są dumnie ze swojego patriotyzmu (np.USA), a nam nie wolno, bo..co? Jakim trzeba być:..skunksem.,by się wstydzić własnego kraju??? Powiesilam flagi narodowe. Pozdrawiam wszystkich polskich patriotów na całym świecie i wszystkich kochających Polskę kibiców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska jest krajem zgnębionym,ludzie pracują za psie pieniądze,kochają swój kraj ale tu żyć się nie da normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie dość że pensje beznadziejne to niedługo połowę przejmą pracownicy z ukrainy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzę, że wstaniemy z kolan, spolecznie, gospodarczo i moralnie. Ukraińcy pracują, za takie same pieniądze, co Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po la k
Myślałem ze tu są w miarę normalni ludzie ale widzę że debili którzy się uważają za ekspertów w różnych dziedzinach nie brakuję .Sorki za wyrażenie ale te pustaki próbują nam narzucić pewne zachowania ,sposób ubierania się itd.Jeśli ktoś się dobrze czuje w danym ubrani to co kogo to obchodzi,np.nie chodzi się w skarpetach w sandałach a ja się pytam dlaczego bo jakiś idiota uważa że to obciach ,a ja będę chodził w skarpetach w sandałach i to jeszcze w 2 kolorowych.Wychodzi w telewizji celebryta lub ktoś od mody i mówi w tym sezonie to będzie modne a lemingi wtedy szaleją piętnując wszystkich co się ubierają w to na co mają ochotę.Nie dajmy się ogłupić do reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby tu odpowiedzieć? Może opiszę dwie prawdziwe sytuacje: 1. Idzie trzech gości w koszulkach z charakterystycznym P z kotwicami. Nagle zaczynają wyć syreny (1 sierpnia). Jeden pyta: ale czego to tak wyje? Kolejny odpowiada: a nie wiem, może ćwiczenia mają 2. Weteran powstania warszawskiego zapytany czy nosi czasami otrzymaną wcześniej koszulkę z symbolem Polski Walczącej odpowiedział, że nie. Na pytanie dlaczego, odparł: nie czuję, że mogę, nie czuję się godny. Inne czasy, inni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po la k
A czyja to jest wina że młodzież nie zna dat i cz to ich dyskwalifikuje bycie patriotą może są nawet większymi patriotami niż większość pseudo historyków którzy znają większość dat i co z tego skoro plują na własny kraj.A co do drugiego ten powstaniec co miał odpowiedzieć on już walczył i poświęcił dużo dla tego kraju i nie musi już nic udowadniać lewakom a ci młodzi ludzie i nie tylko co mają wyjść na ulice i się zabijać aby udowodnić że są patriotami ,chociaż nie wątpię że większość z nich walczyła by za ten kraj, czy lepiej niech pokazują to poprzez ubiór ,manifestacje itd.Nie wiem tylko dlaczego tak dużo ludzi jątrzy,dlaczego im przeszkadza patriotyzm skoro uważają się też za polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co innego nie znać daty bitwy pod Cedynią a co innego wybuchu powstania warszawskiego gdy nosisz na piersiach znak Polski Walczącej. Nie czujesz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po la k
Nie nie czuję, a co ty zrobiłeś żeby to zmienić ,i co tak próbujesz oczerniać ludzi którzy noszą koszulki patriotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×