Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bobo fruit

Co sądzicie o portalach randkowych?

Polecane posty

Gość bobo fruit

Można tam poznać kogoś ciekawego? Ma ktoś doświadczenia? Za którą próbą się udało? Bo ja wysłałem trzy wiadomości (pewnie to mało) i bez odzewu, a jedno dziewczę to nawet konto usunęło po moim poście :) chyba muszę być straszny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez randkowe portale nikogo sensownego nigdy nie poznałam. ale przypadkiem zupełnie poznałam przez zgoła inny portal moją bratnią duszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Portale randkowe są dla przegranych życiowo frajerow, którym nie wiedzie sie z kobietami. Nie trzeba dodawać, ze taki palantunio niewiele moze zaoferowac potencjalnej partnerce? Jeśli chodzi o mężczyzn, to czesto tez rejestrują sie tam jebacze, ktorzy w sieci szukaja darmowego bzykanka ;) Z drugiej strony na portalach randkowych jest pełno samotnych, grubych, tępych, brzydkich i zakompleksionych pasztetów, ktore licza na poznanie swojej drugiej półówki :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bobo fruit Można tam poznać kogoś ciekawego? Ma ktoś doświadczenia? Za którą próbą się udało? Bo ja wysłałem trzy wiadomości (pewnie to mało) i bez odzewu, a jedno dziewczę to nawet konto usunęło po moim poście chyba muszę być straszny . " Może ma urojenia prześladowcze:P.U mnie też tak bywało:O.A ja wolę podrywać na ulicy w Warszawie ale jestem daleko:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam zaraz dla orzegranych to raczej dla bardzie wyuzdanych takich co lubia cos wiecej lub cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o0o0oo0o0o0oo0
mam znajomych którzy poznali sie przez taki portali i sa juz malzeństwem takze wszystko jest mozliwe:) i bynajmniej żadne z nich nie jest szpetne ani jakos wyjatkowo niesmiale:O w kazdym razie facetom na takich portalach jest trudniej bo dziewczyny (zwlaszcza te ladniejsze) maja tam setki ofert i moga przebierac;) poza tym jesli nie warto zakladac tam konta jesli nie zamiesci sie fotki, w dodatku musi to byc dobra fotka. opis jest zupelnie drugorzędny i prawie nieistotny🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la la la..
jasne ze mozna tam kogos poznac, ale to nie latwe bo jak juz ktos napisal liczy sie na takich portalach przede wszystkim to czy komus sie spodobasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te portale to tragedia
nikt normalny się tak nie poniża i nie wystawia jako towar w necie:O Żal,pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boso po rosie
bobo frui poznac mozna ale ja osobiscie mam nie mile doswiadczenia. wiesz ludzie pisza wiele roznych rzeczy ktore pozniej okazuja sie nie prawda . ja mam juz dosc takich portali. A powiedz ile masz lat i czego szukasz na tych portalach? sexu? millosci? przyjazni? powodzenia oby Tobie sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czara goryczy...
a jak ktos jest powiedzmy niesmialy? to co moze ma przyznac przed bogiem i historia ze przegral zycie? i tylko chodzic i marudzic?:O no moze portale randkowe nie sa najlepszym miejscem do poznawania ludzi ale jak ktos nie ma lepszej opcji to niech sobie próbuje🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam powiem tak . na takich portalach mozna sie latwo tez przejechac poniewaz niektórzy ludzie którzy znajdują sobie drugą połówke to juz odrazu bez zastanowienia sie wiążą się ze soba na drugim spotkaniu nie wiedzac o sobie nic. w przyszlosci moze to sie zle skończyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akum- Ul At O
Spoko są. Ja tam mam konto na fotka peel. Moze to nie do konca randkowy portal ale sporo towaru jest i darmowego ruchania. Juz kilka panien zaliczylem stamtad i jest git. Lepsze to niz czat, bo od razu widzisz z kim masz do czynienia a na czacie same pasztety siedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amada krk
DYNAMITEKID77 - oszust matrymonialny i naciągacz,od lat aktywnie działa na wielu portalach randkowych, dobry manipulator, nie dajcie się nabrać dziewczyny, spotyka się z kilkoma naraz.Długa jest lista oszukanych przez niego kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie korzystałam nie korzystam
lepiej poznać kogoś w realnym świecie , ile to się słyszy ciekawych mniej lub bardziej historii o randkach za pośrednictwem internetu , ileż to razy facet okazał się inny , niższy a zdjęcie było kolegi, laski wrzucają wyretuszowane zdjęcia albo ściągnięte z neta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karafka
ta laska ze zdjęcia to moja rówieśniczka a wygląda jak moja mama :P zaniżyła wiek chyba sporo , może nawet 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karafka
ta laska ze zdjęcia to moja rówieśniczka a wygląda jak moja mama :P zaniżyła wiek chyba sporo , może nawet 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat zaraz poleci
ja wierzę w skuteczność tylko jednego portalu. nazywa się "wspólna znajoma pl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brat ciotki mogotki
Czy naprawdę tak jest ciężko znaleźć kogoś normalnego w normalnym miejscu w rzeczywistym świecie? Do portali randkowych uciekają się zdesperowani frustraci i desperatki :( może lepiej wychodzić do ludzi , na domówki do przyjaciół częściej zapisywać się do jakichś klubów gdzie ludzi łącza wspólne zainteresowania czy idee społeczne.Zawsze to lepsze bo zmobilizuje człowieka do większego dbania o siebie i nie straci ów człowiek kontaktu z normalną rzeczywistością. Nie wyjdziesz w poplamionych dresach do ludzi prawda? a w domu wątpię ,że dbacie o siebie panie i panowie.Stanowcze nie mówię portalom randkowym , wiem jakie to niesie za sobą niebezpieczeństwa - nie są to poplamione domowe dresy na co dzień:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie teraz sa chorzy
heh bo lepiej siedzieć w chałupie i sprzed kompa w zafajdanych ciuchach tracić kontakt z rzeczywistością , może i portale są wygodne a czy takie dobre to wątpię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
portale randkowe są do dupy, juz nawet nie chodzi o to czyktos ma powodzenie w realnym zyciu czy nie ale o sam fakt ze coraz więcej jest ogólnie portali społecznosciowych i randkowych więc bedzie ciezej kogos poznac w realu bo ludzie nie są na to gotowi , zresztą po co poznawac kogos w realnym zyciu jak jest net takie myslenie ma większosc dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12340987
Nie mozna uogólniać, znam 2 pary ,które poznały się przez Sympatię i wietnie im ze sobą.jedna z nich to już małżeństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwna sprawa jest
ja jakoś nie potrzebuję takiego konta a na powodzenie nie narzekam ;) cos tu jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo sremo i demo
portale randkowe są dla desperatów albo ludzi bez godności osobistej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wtorkowski
poznałem z niego laskę. okazało się że nosi push - upy a cycki ..... szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te kursy to pranie dekla
ludzie strasznie na takich portalach oszukują i to wiadomo , nie od dziś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwazam, ze kazdy moze skorzystac jesli wybierze odpowiedni dla siebie, ja osobiscie korzystam z portalu www.SamotneSerca.pl i nie narzekam, a umawiam sie przynajmniej na randki bo w rzeczywistosci nie odwazylabym sie zaczepic chlopaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×