Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co się stało z normalnymi dziewczynami?

Polecane posty

Gość gość

Miałem kilka, spotkań z badoo. Na każdym tym spotkaniu dziewczyny zachowywały się sztywno. I zawsze trafiałem na jakieś wariatki. Jedna z dziewczyn na pierwszym spotkaniu chciała mnie całować, jakaś dziwna co chwile mi buziaki dawało, inna znowu coś za wczsześnie wyszła ze spotkania, zapłaciła za spotkanie, odprowadziłem ja na tramwaj mimo tego że jakieś głupie mi podteksty robiła w stylu "a ty nie jedziesz innym?" tak jakby wgl nie chciała juz tego spotkania, potem okazało się że wyjechała do innego miasta co było kłamstwem. Inne wgl nie przychodziły na spotkania. Poznałem tez jedną normalną dziewczynę. no może była,,, gdy po kilku rozmowach i próbach umówienia się (równy miesiąc) zgodziła się. po czym na tydzień zamilkła, po awanturze , stwierdziła ze ma chłopaka i to dla niej trudne(trudne..? zalosne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne nie zakładają kont na badoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co ciekawe : były to dziewczyny w większości studiujące..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie. Normalne nie muszą szukać na jakimś śmiesznym badu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam z tym ze z tindera, spotkałem się z kilkoma laskami z tindera i to samo, albo szukają bogatego męża i jedna wprost sie przyznała, inna znowu super randka dużo gadamy a ona nagle że jutro do niej facet na noc przychodzi, ale tylko przyjaciel żebym nie był zazdrosny, inna też. Kurwa nie wiem o co chodzi, potem znowu jeszcze inna poszło ze mną na randkę, najpierw nie dawała mi spokoju a potem jak już się umówiliśmy to zamówiła piwo, potem drugie i trzecie aż w końcu była tak nawalona że nie wiedziała gdzie jest. Inna poszła sie ze mną napić a do domu wróciła samochodem! Jeszcze inna przyszła na randkę na kacu i była obrażona cały czas. Nie wiem, baby są jakieś dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie znacie jeszcze strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam wam poznawać dziewczyn na portalach randkowych tam siedzą same dziwne, psychiczne chore kobiety!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.46 dokładnie tak samo jest z facetami, same odpady na badoo i tego typu portalach. Może 5% tam jest normalnych. Reszta to roochacze szukający tylko seksu, kobieciarze, prostak i nie potrafiący się wyslowic, kłamcy, zajęci udający singli szukający kogoś na boku. Porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jeszcze z badoo miałem dziewczyne która mówiła że jestem fajny ale nic z tego nie będzie bo ma kompleksy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę po co kobiecie z kompeksami konto na badu gdzie większość szuka stricte do j****ia a raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne dziewczyny poznają mężczyzn w realu nie przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź wyjdź do ludzi to znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazcie mi jedną chociaż która chce związku. Wszystkie co do jednej kłamią , bezczelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josephina D
17:06 -no ja chcę, ale nigdzie nie mogłam znaleźć mężczyzny, który chciałby tego samego; wszyscy woleli szybki seks, a związek im przeszkadzał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Josephina D to sobie znajdź w realu faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.06 to samo mogę powiedzieć o facetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josephina D
Nigdy nie miałam konta na żadnym badziewnym Badoo, ani na innym więcej. W realnym życiu tak jest. Gardzę ludźmi, którzy piszą na podobnych do w/wym.forach i kupczą swoim tyłkiem. Ohyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umówmy się że nikt szuka związku w takich miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalezienie na badoo normalnej dziewczyny to tak jak by znaleśc czterolistną koniczynkę czyli NIGDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 listne koniczynę to jednak łatwiej znaleźć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badoo to nie portal randkowy tylko towarzyski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam konto na portalu randkowym szczerze przyznam ze to bez sensu jedna wielka przebieralnia,jak w uzywaku hahaa wiekszosc facetow klamie, szukaja modelek na wystawe raczej niz kobiety z ktora by chcieli spedzic zycie albo szukaja wrazen desperaci itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kacu na spotkanie :D :D hahaaha fajne babki nie ma co :D :D hahaha ale ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś wypraszam sobie ! o facetach za to moge powiedziec ze swinie, kretacze, oszusc***erfidni klamcy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MindFUUUCK
Jap*****le... czy zawsze w tych tematach musimy wywalać pomyje na obie płci?! Kiedy ludzie ogarniecie że i w jednej jak i w drugiej płci są takie szemrane osoby... Oczywiście, że lepiej poznawać się oko w oko a nie przez Internet ale jeśli ktoś nie ma czasu na randki w weekend czy w tygodniu, bo haruje w systemie zmianowym to wybiera Internet. Sam mam aż 1! Wolny weekend w miesiącu i nie zawsze są chęci i siły lecieć na balety itp kogoś poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdego tak pakujesz do wora?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Miałem kilka, spotkań z badoo. x badoo...dalej nawet nie powinnam czytać, no ale doczytałam do końca... ja nawet nie mam fejsa, nie mam instagrama, żandego mojego zdjęcia nie ma w necie (chyba, że o czymś nie wiem). w życiu się nie umawiałam na randki przez internet... szukasz normalnej dziewczyny? poznawaj je w normalnych okolicznościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt normalny nie zakłada konta na takich portalach i nie szuka przez Internet. Tylko desperaci i desperatki. Normalni ludzie poznają się w realu w naturalny sposób. Po prostu poznają kogoś, zaiskrzy i wtedy próbują, a nie szukanie na siłę jak towaru w sklepie :O Normalni ludzie chodzą do pracy, mają hobby etc. a wszędzie są ludzie. No chyba że ktoś tylko w domu przed kompem siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie ja w domu przed kompem siedze po pracy nie mam ani sily ani checi praktycznie na nic... wiec zostaje net :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×