Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekspress

Co to jest że jak facet..

Polecane posty

Gość ekspress

..umyje naczynia, to spody talerzy zawsze zostają tłuste :D czy Oni to robią specjalnie, żeby ich zwolnić z takich zadań :o na uczuciowym bo to szalenie frustrujące 😡:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwww
oni nie widza tluszczu pod talerzem, oni maja inne oczy, proponuje kupuic zmywarke:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojcio dobra rada
kupcie zmywarke a skonczy sie ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspress
nie stać mnie na zmywarkę :p Tomek_1982 a jak to jest z Tobą, co ;) jak to nigdy nie robił! pisałam o większości facetów, ale weźmy przykład pierwszy z brzegu : mój tato, zmywa po sobie od kilkudziesięciu lat i zawsze to samo, trzeba po nim poprawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbytdobryzebygokochac
Ja tam calutki myje nawet pod spodem po prostu jak juz za cos sie zabieram to staram sie to robic jak najlepiej potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blindzialindzia
a zeby baba nie umiała rąbać drzewa głupie jesteście i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blindzialindzia
no tak a kobieta bedzie siedziec i patrzec jak facet myje naczynia co za babbyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja umiem:P i kuzyni mówili, ze super mi szło:) rąbałam sosne, która wujek wycial z ogordka babci siekirą:P a małe gałazki łamałam o nogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbytdobryzebygokochac
Ja tam proponuje wymiennosc, ja tam bede zmywal a ona niech wbija gwozdzie, jak cos nie bedzie umiala sobie poradzic to chetnie jej pomoge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wy to się chyba
lubicie bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooop
;) :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooop
:( ;( :p :P ;p ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frajerzyna z sosnina
dea bo cos trzeba wybrac: albo lamaga albo frajer :) jak nie pozmywa to lamaga boi nie umia, jak pozmywa to frajer ktoremu mozna inne obowiazki powierzyc i on to tez zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blindzialindzia
a niech baba rąbie drzewo w pocie czoła do wieczora huj z tym ze niepotrafi - najwyzej bedziej jej zimno w dupsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek co ty
piszesz??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ja tam proponuje wymiennosc, ja tam bede zmywal a ona niech wbija gwozdzie, jak cos nie bedzie umiala sobie poradzic to chetnie jej pomoge\" - typowo męska logika :D Zwróć uwagę, że gwoździe wbija się średnio 3 w roku, a talerze trzeba zmywać 3 razy dziennie ;) Ja bym się z chęcią zamieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh a co powecie na to ze matka mojego faceta zostawia takie \"spody\"? Czasami jak u niego jestem robie jakies jedzonko to az szlag mnie trafia przez te talerze... Jakos glupio mi zwrocic uwage, poza tym jego matka to straszna balaganiara:/ On niestety tez, ale na szczescie przy mnie powolutku sie zmienia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczek
przecież to jasne jak słońce dlaczego oni tak robią...udają, że nie potrafią, żeby nie kazac im tego robić! i żeby dać im spokój! a nie wiedzą ,że tym samym robią z siebie totalnych gamoków... jak mój chłopak nie umyje dobrze talerza to nakładam mu obiad w takim, jaki jest...:-P to samo ze sztućcami i innymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ożesz nożesz
Malina2310 są ludzie, którym takie rzeczy nie przeszkadzają.. nie wiem wprawdzie, jak to możliwe, ale znam osobiście kilka takich osób, tzw. luzaki ;) najgorzej jak pedant trafi na bałaganiarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie przesadzaj że ...
nie stac ciebie na zmywarkę, przeciez nie potrzeba kupowac zaraz tej najdroższej :-D Ja kupilam zmywarke HEIER za 900,- zł na raty :-D i jestem bardzo zadowolona, mam juz ją 2 lata i wierz mi, ze sama się sobie dziwię dlaczego wcześniej nie wpadłam na ten pomysł. Też zawsze myślałam 2 osoby i zmywarka przesada, a jednak to super sprawa, wyciągasz naczynia umyte, czyściutkie, pachnące czystością, nie potrzeba wycierać :-D, same plusy, polecam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspress
nie stać mnie na zmywarkę, zresztą nawet nie byłoby gdzie jej postawić, mam malutką kuchnię :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×