Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zrozum facetow

Co z tym zrobić teraz?

Polecane posty

Gość Zrozum facetow

Kilka miesiecy temu poznalam faceta. No i nie wiwm kiedy lekko się w nim zakochalam, on jednak nie choć bardzo mnie lubil wiec kontynuowalismy znajomość. Wkoncu postanowiłam się zdystansowac do tego zaczęłam mniej się z nim kontaktować. Nie pisalam juz pierwsza, tylko odpowiadlam... I teraz on zaczal sie jakby bardziej starac, dzwoni chce sie spotka... Nie rozumiem jego intencji bo przecież powiwdzial mi ze 2 mieaice temu ze jestem tylko koleżanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrozum facetów
Nadal mnie do niego ciagnie a nie chce sobie niepotezebnie nadzieji narobic, teraz gdy udalo mi sie ogarnac z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrozum facetow
Dalczego wczesniej mnie nie zauważał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mówił facet
Bo facet to myśliwy, zdobywca. Lubi zdobywać. Wtedy jesteś dla niego atrakcyjna, bo nie jesteś dostępna. Ale gdy mu się narzucasz, pierwsza dzwonisz, jesteś na każde zawołanie to się nudzisz. Bo co to za polowanie skoro ofiara sama podaje się na tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07.12 dokładnie. Prawda absolutna. Co nie znaczy że jeśli znowu pozdobywa i Cie złapie, gdy zaczniesz się starać i okazywać że Ci zależy, to on znowu może się znudzić i zacząć polować na inną bardziej niedostępna. To gracz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrozum facetow
Hmm więc będę miła ale zaznacze, że będę tylko kolezanka :) a niech ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mówił facet
W tym wszystkim chodzi o to żebyś siebie dawkowała po troszeczku, tak aby miał ochotę na więcej. Nie odpisuj od razu na wiadomości. Odczekaj godzinę. Czasem odmów spotkanie, ale zaproponuj kolejne w innym terminie. Ale nie możesz przesadzić. Bo wtedy odbierze to jak odrzucenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrozum facetow
Ok moze on siw bujnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.06 dokładnie, to najlepsza strategia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrozum facetow
Zamilknac? Czy sama tez się odzywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw go jeśli nie chce to mu się nie narzucaj.Niech cierpi.Jeśli nie ma szacunku to nie warto zawracać sobie głowy.Tego kwiatu to pół światu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrozum facetow
No i zrozum facetow :) robic cos by go zdobyc czy nic nie eobic i sam siw zdobedzie gdy go bede ladnie olewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwiej znaleźć innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrozum facetow
Mnie ciagnie do tego właśnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet on
to mówił facet dziś Bo facet to myśliwy, zdobywca. Lubi zdobywać. Wtedy jesteś dla niego atrakcyjna, bo nie jesteś dostępna. Ale gdy mu się narzucasz, pierwsza dzwonisz, jesteś na każde zawołanie to się nudzisz. Bo co to za polowanie skoro ofiara sama podaje się na tacy. x X potwierdzam, weź te słowa sobie do serca, autorko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zachowuj się jak baba a nie. Same sobie wybieracie jakieś zj****e orzechy to je gryźcie zamiast się zalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrozum facetow
Czyli jak bo ja zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo facet to myśliwy, zdobywca. Lubi zdobywać. Wtedy jesteś dla niego atrakcyjna, bo nie jesteś dostępna. Ale gdy mu się narzucasz, pierwsza dzwonisz, jesteś na każde zawołanie to się nudzisz. Bo co to za polowanie skoro ofiara sama podaje się na tacy. x Brednie. Miliony facetów mają w d***e jakieś zdobywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie chłopaka kręci, że jakaś laska ma do niego słabość. I ma syndrom odstawienia, więc się dopytuje, co jest grane. Normalne, kobiety też mają takie "koła zapasowe". Ale nic z tego nie będzie na dłuższą metę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrozum facetow
Nie chcę być kołem zapasowym. Naprawde nie ma zadnych szans na to żeby jego serce zabiło dla mnie? Albo odrazu albo wcale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej zdobedzie cie dla zasady i rzuci.. badz ostrozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrozum facetow
Nie wiem juz co myslec. On nie jest taki, że zalicza... Lepiej dam se spokoj żeby nie cierpieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×