Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama w wlk bryt.

czarnoskory facet, afrykanczyk wyciagnal ode mnie nr tel

Polecane posty

Gość sama w wlk bryt.

w publiczym miejscu podszedl zagadal i poprosil o nr. dalam mu, bo stwierdzilam a co mi tam Problem w tym, ze rozmawialismy o totalnych pierdolach, bo nie znam j ang dobrze. Facet jest przemily, ale bardzo cenie u mezczyzn inteligencje. Za generalizowanie, obgadywanie, smianie sie z czyjegos wygladu, ocenianie innych, zostaja splawiani. Ten facet dzwoni do mnie kazdego wieczoru, praktycznie go nie rozumiem, ale obiecuje ze mnie nauczy jak sie z nim spotkam na kawe. # nie wiem czy to ma sens. choc przyznam ze polubilam go, jest taki opanowany, spokojny, ma czuly glos.. co byscie zrobily na moim miejscu? rasistom dziekuje za komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama w wlk bryt.
nie chce faceta zwodzic miesiacami, a potem gdy zaczne go rozumiec, powiedziec czesc kosmito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka_Kasienka
W sumie to dlaczzego by nie? Masz męża czy chłopaka który by Cię powstrzymywał? Pamiętaj tylko o podstawowych zasadach bezpieczenstwa to w sumie obcy człowiek, umów się w jakimś zaludnionym miejscu. To że do Ciebie podszedł i zagadał to daje tylko plus dla niego w moich oczach ;) Tym bardziej jeśli zrobił na Tobie dobre wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtf....!?!?!?!
spotkaj sie z nim a jak nie chcesz to podaj mi jego numer :) uwielbiam czarnoskórych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama w wlk bryt.
nawet teraz dzwonil i wcale go nie rozumialam, bo mowi zdecydowanie za szybko i z akcentem afrykanskim spotkam sie z nim, jest mily, a ja nie mam tu znajomych. do tej pory nie wychodzilam nigdzie bo stwierdzilam ze jak mam poznawac ludzi nie znajac ang... napisalam do kilku Polakow, znajomych ale wypieli sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spełnienie iszczęscie uśmiech
polki lubią zaczepiać murzynów :) z jedego powodu :_-) ciekawość hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katoliczka i jestem dumna
przeciez czarnoskóry nie jest czlowiekiem a kontakt cielesny ze zwierzęciem to grzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spełnienie iszczęscie uśmiech
aj jest człowiekiem jest !!nawet przytojnym :) dlaczego polacy są zazdrośni najbardziej o murzynów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spełnienie iszczęscie uśmiech
chociaż z drugiej strony trochę się go brzydzę, ma dziwny zapach potu, podobny do końskiego, tylko bardziej zjełczały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kumpela miala slub z murzynem wlasnie w UK. ja uwazam ze to nie to czego oczekuje dziewczyna. mozesz sie ze mna nie zgadzac. tu chodzi o inna kulture. nie jestem o ciebie zazdrosny, mozesz sie z nim bzykac ile chcesz, tylko twoje czarne dziecko nigdy nie bedzie przypominac ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość John Africa
I będzie głupie. Czarni są głupsi i to udowodniono, mają niższe iq.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spełnienie iszczęscie uśmiech
hhaha ulzyło :)podszywie tak G. Armanii jest kuszący na zadbane czyściutkie ciałko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spełnienie iszczęscie uśmiech
nie wszyscy głupii ale z jajami , a wy bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abwanga 30 Kongo
ja meszkam w polska studiuje na UW ekonomie jestem czarny i bulwersuje mnie to co tu piszecie skandal ja lubiem polskie dziewczyna są łatwe i dość tanie ale polska mężczyny agresywne ja lubie polska, tylko tu zimno, czestom choruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w koncu czyj nick
zdecyduj sie .. czyj to w końcu nick ? mój czy Twój , bo zgłupiec można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w kghujbvghujikjnbhuiokl
bo to jest tak jak a zyciu sex sex ,wpadka, dziecko, sex sex, kolejne dziecko :) i niezaleznie czy to murzyn araab, czy polak skok w bok i przestaje sie układac a to że akurat rozmowa tyczy murzynów nie ma nic do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w kghujbvghujikjnbhuiokl
u mnie zaczernienie niemożliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanders30
ja sie zgadzac z Abwanga 30 Kongo hello men, sama w uk daj tyłka temu czarnemu twoja mac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama za granicą? Zaczepia ni z gruchy ni z pietruchy fajnie mówiący i fajnie wyglądający czarnuch? Niedobrze. Jeśli jeszcze dokładnie nie wie gdzie mieszkasz to nie pozwól żeby się o tym dowiedział. Zerwij kontak. Inaczej wylądujesz w burdelu, gdzieś w Europie lub poza nią. Rzecz jasna bez możliwości powrotu. Długość życia wyniesie mniej więcej tyle ile da sie Ciebie ruchać. UWażaj przede wszystkim na czarnych, smoluchów, ruskich itp. Na widok albańca spierrdalaj, nie nawiązuj żadnych znajomości z takimi. Wiem że brązowe pały wam się podobają, ale możecie w ten sposób się przejechać w miejsca w których nie chciałby byście być. Zakumpluj z jakimiś Polakami, ew Brytyjczykami, jednak od jakichkolwiek dziwnych mniejszości narodowych w Wielkiej Brytanii się trzymaj z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładnie to tak PL?
o te kilka centymetrów robicie wojnę murzynom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zazdroszczę murzynom pał po kolana. Tu chodzi o coś innego. Panienka, która ledwo zna język, jest sama za granicą, nie ma tam znajomych, nie ma nikogo, kto zauważyłby że jej nie ma, w dodatku bez żadnych problemów daje nieznajomemu swój numer. Wiecie kim ona jest? Tragicznie łatwym do namierzenia i porwania towarem. Takie realia. Lepiej się trzymać w miarę pewnych ludzi, od mniejszości narodowych, zwłaszcza ze wschodu lub kolorowych, którzy wyłażą chooj wie skąd i niewiadomo czym się trudnią, a są bardzo mili i rozmowni należy się trzymać z daleka! TYM bardziej jak się jest nieogrniętą i atrakcyjną, białą tzipką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia216
hej, beliar a ty jestes rasistom, ja sie spotykam z Żydem w United Kingdom i jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ona zniknie to nikt się o tym nie kapnie. A jeśli już to po takim czasie że ona będzie już skończona. W ogóle już po 24 godzinach od porwania na rzecz sutenerskiego procederu szanse na odnalezienie porwanej są bardzo niskie. Wręcz zerowe. Każda laseczka, która jedzie za granicę albo do pracy albo na wakacje powinna mieć kogoś przy sobie, ew przynajmniej mieć ograniczone zaufanie. A nie rozdawać komu popadnie numer telefony na ulicy. Żal mi Cię autorko. Mam nadzieję że to prowo, inaczej możesz mieć przeyebane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o rasizm tylko o fakt co się dzieje. Myślicie że to was nie dotyczy? Jak podacie za dużo informacji o sobie nieodpowiednim ludziom to w biały dzień możecie zniknąć. A jak jesteście gdzieś sami i nikt was nie zna to i nikt nie zauważy waszego zniknięcia. A jak rodznka w Polsce po miesiącu braku kontatu kapnie się ze coś jest nie tak to JUŻ ZA PÓŹNO. Z resztą mówię, po upływie niecalej doby od porwania już goowno można zrobić. Nakłaniam do ograniczenia swojego zaufania. Teraz taka moda żeby murzynków lubić na zapas, bo byli gnębieni i do tej pory się z nich śmieją. To samo ze smoluchami wszelkiej maści. Uważajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm............
Po pierwszej wypowiedzi Beliara, powiedziałabym, że jest rasistą... ale w sumie trochę prawdy w tym jest, że trzeba być ostrożną. Tzn. kolor skóry nie ma znaczenia, ale to, czy jest Brytyjczykiem, czy imigrantem już tak (Brytyjczycy to nie tylko Anglicy, ale też wszyscy Hindusi, czarny w drugim pokoleniu). Mnie też czasem pociągają czarni.. może dlatego, że wielu z nich z natury jest dobrze zbudowanych... W każdym razie radzę się na początku spotykać w miejscach publicznych, a w międzyczasie poznać trochę innych osób, którym mogłabyś go przedstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia216
beliar nie gniewaj sie, wszyscy jestesmy dziecmi Bożymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×