Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesna

Czemu ludzie bawia sie uczuciami???

Polecane posty

Gość wesna

"...Nie warto jest ufać ludziom - bawią się nami jak zabawką..." mysle tutaj o facetach....mnie wlasnie jeden oszukal...klamal prosto w oczy....pisal slodkie smsy na dobranoc....patrzac mi prosto w oczy prawil komplementy...czerwieniac sie przy tym....przychodzil codziennie kilka razy...zapraszal mnie do siebie.... w ciagu 12 godzin wszystko sie zmienilo...zabawil sie moimi uczuciami... i znowu cierpie................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boshe jakbym znów słyszała o
d.w. :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trakakakikikaa
przeginacie troche... jestescie jakies naiwne, latwowierne... kurde, troche dystansu i podejrzliwosci, a nie dacie sie nabrac na szczeniackie zarty.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesna
to raczej nie jest latwowiernosc..poprostu wyobrazcie sobie ze jest dobrze wszystko idzie w jak najlepszym kierunku... dostajesz jeszcze milutkiego smsa na dobranoc..i nagle kilka godzin pozniej obrot o 180 stopni spotykasz sie z nim i to uz nie ten sam czzlowiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a tak...mężczyźni szczególnie lubią się bawić uczuciami...nie tolerują kobiet stanowczych,nazywając je\"zimnymi\",...uwielbiaja za to ciepłe i dobre kobiety...tylko jak co do czego przyjdzie to jakoś zapominają,ze rozbudzili uczucia... Człowiek jest odpowiedzialny za swoje uczucia i za uczucia jaki w innych budzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa6.... za swoje uczucia to nie za bardzo można byc odpowiedzialnym, bo przecież nie masz wpływu na to co czujesz.... ale z drugą częścią zgadzam się w całej rozciągłości.... niestety wiele ludzi nie jest odpowiedzialnych za uczucia, które rozbudza w innych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może ...
własnie:) i nie wierzy, ze moze byc tak jak jest, czyli wzajemnie:) no ale to nasz wybor czy sluchamy swoich kamratow, co nic o milosci nie wiedza, moze o namiastce w stylu zalsuzyc lub nie, intersownosci:) ale nic o Miłosci:) nie wiedza i mowia swoje wywody. i mowia patrz ona bedzie tak do kazdego pisac, patrz patrz. Nie, ona bedzie pisac, bo wie ze macie zly na niego wplyw i mu glupoty mowicie, bedzie pisac co czuje i jak. a topiki sa zakladane pod to co wyniklo z naszych relacji, uczuc, i innych rzeczy wokol:) wole rozmowe niz takie cos, ale nie moze byc, ze wy mu mowicie, a ja nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analinka
kurcze ...jak ja Cie dobrze rozumiem...nie zalapie zachowania facetow juz chyba nigdy...robi slodkie oczka, gra kochanego misiaczka a okazuje sie totalnym dupkiem i kiedy na prawde go potrzebujesz to wtedy go nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jakbym słyszała
o sobie. Też mi taki ostanio namieszał w głowe i nagle cisza. Też nie rozumiem dlaczego oni to robią wesna a gdzie go poznałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam taką zabawką
Rozumiem Was dziewczyny.. Mną się tak "zabawiał" przez 4 miesiące, potem stwierdził,ze jestem za dobra i on nie jest gotów się angażować, dlatego aby mnie nie "krzywdzić' musi odejsć... Zupełnie jakbym ja nie miała uczyć...I tym odejściem skrzywdził mnie najbardziej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka28
do bylm zabawka..jak ma na imie ten twoj facet?bo moj tez sie mna zabawial i..powiedzial dokladnie to samo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz zrobilam .........
oj, tak samo przed momentem mi sie stalo......... piekne slowa ...plany na przyszlosc a jak przezywa teraz ciezkie chwile to woli byc sam, o mnie nagle zapomnial...mimo, ze niemal kazdy sms byl, ze mnie nigdy nie zapomni bo jestem w jego sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo są nieodpowiedzialni,bo jeszcze nikt tej osoby tak bardzo nie zranił,bo nie dojrzał do bycia dorosłym.To sie tyczy twóch stron bo nie tylko faceci tacy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesna
a wiec gdzie sie poznalismy.... mieszkamy pod jednym dachem juz 2 lata...niby razem a jednak osobno( akademik).... a znamy sie od 3 tygodni...smieszne a jednak mozliwe.... a nosi najbardziej oryginalne meskie imie..Piotr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analinka
opowiedz blizej jak to wyglada? bo mam wrazenie ze spotykamy sie z tym samym facetem:D tez zwie sie piotr i tez znamy sie z akademika:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesna
a wiec to bylo tak.... wszystko zaczelo sie psuc w momencie kiedy wrocila przeszlosc...pojawila sie jego byla...z ktora byl dosyc dlugo...bardzo dlugo... spedzilismy jescze mily wieczorek dostalam eska na dobranoc..... nastepnego dnia ide do niego...a tam kto... jakas laska...nie no oki...kolezanka moze..... rozumiem..ale jego zachowanie hmmm... troche taki speszony byl....wiec poszlam.... "kolezanka" zostala jeszcze 2 noce.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesna
potem mi sie wytlumaczyl kto to byl, co i jak... no i ze jest w kropce bo nie wie czy do niej wrocic czy moze zaczac ze mna...... no i niech ktos mi powie ze to nie jest zabawa uczuciami...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak miałam i to całkiem niedawno,ale jakoś cały czas byłam zdystansowana do tych słodkich słodkości,ktore prawil mi ow facet i jakoś po mnie to spłynęło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zagubiona
heh ja tez bylam na poczatku zdystansowana do wszelkich pieknych słów, ale facet uparcie drązył, stara się, walczył... i jak mi zaczęło zależeć to zostawił.... super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesna
a aj ciagle czekam na decyzje....dobrze robie????????????????????????????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zagubiona
wesna nie wiem czy dobrze że czekasz jeśli on nie potrafił się odciąć to może tak często wracać do niej widocznie nie jest zdecydowany, nie wie czego chce.. chyba nie zależy mu tak bardzo na Tobie skoro ma jakieś wątpliwości po co Ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia które żywi do kogoś Ale i za te które w Kimś wzbudza\" ktoś to powiedział ale nie wiem kto zgadzam się jednak z tym cytatem w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesna
i zgaddzam sie z nim w 200% ...tak nie mozna... moze to jest naiwnosc z mojej strony........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_gdynia
Hm.. jesli chodzi o facetow to oni juz tacy sa.. pobawia sie przeleca i uciekaja do nastepnej ! To cali oni. No coz.. nie warto im do konca ufac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesna
hmmm tylko jest tak ze zawsze kiedy sie zaangazuje chc zeby z tego bylo cos wiecej....to sie wszystko psuje..tak jakby nagle grunt mi sie pod nogami rozpadal.... myslalam ze wkoncu poznalam TEGO KOGOS ale niestety niee.... w ciagu kilku godzin wszystko sie zmienilo.... czekam na jakas reakcje z jego strony..... ale narazie cisza..... oszukuje sama siebie....wydaje mi sie ze znam juz jego odpowiedz... mam takie dziwne przeczucie................ale gdzies tam wsrodku jest chyba odrobinka nadzieji.................:( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się dziewczyno i uwierz,że \"kto mieczem wojuje,od miecza ginie\",z tym,który zabawił się Twoimi uczuciami ktoś postąpi tak samo-dostanie dupek po ogonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×