Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćimika

Czuje ze to jest koniec...pomocy

Polecane posty

Gość gośćimika

Hej dziewczyny opisze wam w skrocie sytuację...moj maz za kawalera chcial ze mna uprawiac seks wszędzie non stop po slubie stosunkow jest co raz mniej...raz na miesiąc albo iraz na dwa...pewnosc mam stu procentowa ze mnie nie zdradza...kazda wolna chwile spedza w domu.Opiekuje sie nasza 3 letnia corka ,w domu tez cos tam ogarnie...Przed spaniem niby daje mi cmoka i czasem mowi ze kocha ...ale ja tego nie czuje kiedys potrafil mnie czesto przytulac pocalowac a teraz prawie wogole ,czesciej ja go zlapie i przytule on sporadycznie .Nie wazne czy w dzien czy w sobotni wieczór przy piwie jak corka u dziadkow spi...komplementow tez zadbych mi nie mowi...pomimo tego ze caly czas mowi do mnie"kotku,kicia"nie po imieniu...nie wiem co mam o tym myslec nie raz zastanawiam sie czy on mnie jeszcze wogole kocha...klucimy sie rzadko jestesmy 4 lata po slubie a seks i czulosci opisałam wyzej jak wygladaja...smutas.gif co o tym myslicie...?rozmow bylo mnustwo poprawa na tydzień potem dalej to samo albo i gorzej...on problemu nie widzi twierdzi ze to juz nie sa randki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To proste ,chce stworzyć z tobą więź emocjonalną ale dla ciebie liczy się tylko sex wiec odpuszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele małzeństw, które współżyły przed slubem przezywa to co Ty teraz. Współżycie powinno rozpoczynać sie po slubie. To sie nazywa odpowiedizlaność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćimika
Mi chodzi o ogolny brak czulosci...czuje ze mam,współlokatora a nie meza...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bujać
Może widzi twoje błędy ortograficzne i przechodzi mu ochota na bzykanie ?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćimika
Za takie komentarze z gory dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak para pieprzy się przed ślubem to po ślubie już nawet seks nie cieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćimika
No ale jednak seks jest uzupełnieniem milosci...gdy sie kogos kocha pragnie się jego bliskosci,prawda?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bujać
Mnustwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bujać
Ja też że swoją rzadko się kocham, raz w miesiącu, jest porostu słaba w łóżku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćimika
Nie wiem..kazdy moj byly byl zadowolony,jestem otwarta na wszystko.Przeważnie ja mu zaczynam loda robic a on nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem ci tak, jestem w podobnej sytuacji i z wiekszym stazem w malzenstwie, niestety nic sie nie zmieni, bedzie gorzej. To nie ma nic wspolnego z tym czy przed slubem uprawialiscie seks czy nie, po prostu moze ma libido niskie, moze zakochal sie w kims innym - nie zanczy ze cie zdradza. Rozmowy jak nie pomagaja to bedziesz tak w tym trwac wiele lat jak ja. Ja podjelam decyzje o rozwodzie bo niestety stracilam do meza szacunek przez to wszystko nie wiedze w nim juz mezczyzny. Jak masz sile to walcz, choc on tez musi chciec walczyc o was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćimika
Jak mowie o rozwodzie nawet on nie chce o tym slyszec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćimika
On nie walczy bo nie widzi problemu...twierdzi ze sie czepiam i szukam problemu tam gdzie go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co było brać ślub ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radio Samiec YouTube posłuchaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćimika
Tez sie nad tym zastanawiam,trzeba bylo zyc bez slubu wtedy byloby i rozstanie latwiejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu głupia jesteś jak puste wiadro. Każdy związek ma etap. Był sex, teraz jest czas na miłość, przyjaźń, rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to po slubie calkiem normalne u baaaardzo wielu par. TEz mysle, ze sie czepiasz. Maz napewno w inny sposob pokazuje swoja milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćimika
Ciekawa jestem czy dla was sex raz na miesiąc lub dwa nie bylby problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAk chcesz wiedziec co on myśli, co czuje, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izoluje go w związku i wstydzisz się go zwłaszcza u ginekologa podczas badań cipki i porodach intymność masz z obcym facetem ginekologiem a nie mężem! A dziś to nawet urolog. .onkolog cię może zg****ic. .Pacjentka była na fotelu. Ginekolog rozpiął rozporek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćimika
Moj ginekolog to kobieta,na usg kazdym w ciazy byl.Teraz nawet nie chce.W zadnym przypadku go nie izoluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiemy Ci, co tutaj robić, dlaczego tak jest. Na te pytania może odpowiedzieć Ci tylko mąż, ale skoro nie chce z Tobą rozmawiać, to nic nie zrobisz. Będziecie jak większość małżeństw, żyć OBOK siebie, nie razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćimika
Czyli rozwód bo ja tak zyc noe chce..nie potrafie.Zal mi gdy nawet małżeństwa z duzo dluzszym stazen maja lepsza sytuację niż my co według nich sex jest rzadko bo raz na tydzień,a ja bym tak bardzo tak chciala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty sama cos inicjujesz, czy tylko czekasz na niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćimika
Zawsze ja inicjuje zaczynam go dotykac robie loda ale on lezy czesto mowi ze nie masily nastosunki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×