Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czwarta randka za nami a mnie nawet nie pocałował

Polecane posty

Gość gość

Fatalnie się czuję. To znaczy, że go nie pociągam? Jak piszemy na FB to pełno aluzji seksualnych a na żywo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dąży do chociażby ,,przypadkowego", delikatnego dotyku? Czy całkiem nic? Raczej go Nie pociagasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty nie możesz go pocałować, korona z głowy spadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj skąd ta rozbieżność między pisaniem a realem. Może lepszy jest w gadce niż działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tu pasuje powiedzenie ,,kozak w necie, pi...a w swiecie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz my faceci przynajmniej część z nas czasem tak mamy nie raz mam ochotę pocałować ale nie wiem czy już mogę jak zaregujesz może sobie tego jeszcze nie życzysz wiesz kupa myśli... Zwłaszcza jeśli naprawdę nam na kimś zależy i nie chcemy tego zepsuć. Ktoś wyżej fajnie napisał a może Ty dasz mu buziaka choćby na pożegnanie mi by to dało do myślenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubisz zboczonych ?:O fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 4 randce mógłby się domyśleć. Skoro chcę się z nim spotkać, spotkania trwają kilka godzin, fajnie się rozmawia więc można się domyśleć, że chce być pocałowana. On nigdy nie miał dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po czym niby miałby sie domyslić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem robisz z byle g***. Usta własne posiadasz? To daj mu pierwsza buziaka to się chłopak ośmieli. Korona Ci głowy nie spadnie, przecież to nie to samo co rozłożenie mu nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak nieśmiały, a królewna z drewna jak zwykle bierna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćswietagenowefa
haha dokładnie,dretwe te paniusie,ja zawsze musiałam zachęcic bo wiem ze oniesmiela moj urok to nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceminizm zniszczyl mezczyzn i czesc g***** a inni boja sie pocalowac jak "moga" bo boja sie oskarzen. Podziekujcie same sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale żadnej kobiety nie pociąga cipowaty chłoptaś, którego trzeba ośmielił, w tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*ośmielać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech facet będzie facetem i się zdobędzie na odwagę. Kobiety nie gryzą. Stres was zżera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07.16 no właśnie...jeszcze pol biedy jak to ona zainicjuje pierwszy pocałunek bo on się wstydzi, ale potem już przejmie pałeczkę... Ale jeśli za każdym razem to ona będzie sie dorpraszac czułości, inicjować pocałunki i przytulanie to słabo...c ...a nie facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak. Mój facet taki jest i mam tego dosyć powoli. Niby by chciał,jaknja już zacznę to z reguły jest chętny,no ale ile można. On sam z siebie rzadko. Nawet zaczynam się zastanawiać czy ja go pociągam w ogóle. Chyba nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np wyczuwam intencje faceta. Czasem się boi bliskości, a czasem nie ma na nią ochoty i wówczas odpuszczam. Jak się boi to znaczy, że potrzebuje się oswoić i albo coś w końcu zaiskrzy albo nie i tyle. Każdy wysyła delikatne komunikaty o co chodzi, jak się oszukujemy i np chcemy tę osobę zdobyć za wszelką cenę to pakujemy się w żebraninę i podbudowywanie ego osoby, która nic do nas nie czuje, co prowadzi do upokorzenia. Lepiej przeżyć jedno wielkie rozczarowanie niż setki małych, systematycznych i jeszcze robić sobie nadzieję na relację z kimś nieodpowiednim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze spotkania wyglądają jak spotkania znajomych. Może go nie pociągam. Choć po każdym spotkaniu dzwoni, umawia na kolejne spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozepnij mu rozporek i zrób mu loda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzcelibatu
A wiecie czemu jeszcze tak się dzieje? Bo przecież facet nie wie kiedy wy "możecie", kiedy macie okres, kiedy chcecie tego, czy Was głowa nie boli itd. Jak jest kulturalny czeka aż dacie mu znać, że teraz jest "zielone światło". Ja wiem, że część z Was powie że to c**a nie facet, ale z drugiej stronie jak jakiś bez pardonu weźmie was w bez pytania w obroty, to jest lament, że zgwałcił, że molestuje, że w ciąże niechcianą zaszłam. Taki świat, że lepiej Was nie dotykać niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź przestań. Ja się dobieram do faceta,a on nic,więc nie pitol że to kobiet wina. Jakbym była księżniczka z drewna to ok, masz rację,ale nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
De facto to wygląda tak,że niemal ja bym musiała go zgwałcić. Normalne to jest. Nie będę za każdym razem inicjowała,bo czuję się jakbym zebrała o seks. Moja cierpliwość powoli się kończy niestety. Szkoda, bo poza tym wszystko gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tzw. równouprawnienie. Feministki to wywalczyły lata temu. Im podziękujcie, a nie nam facetom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.29 pi...lisz, autorce nie chodzi o seks! Mówi o tym ze on Nie czuje potrzeby się zbliżyć do niej, pocałować, do przytulenia pewnie tez się nie rwie... Bo pewnie ona go Nie pociąga a jedynie dobrze mu się z nią rozmawia, czyli materiał na dobra kumpele.No ale prymitywny z kafe muszą wszystko sprowadzać do seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzcelibatu
gość dziś To nie wiesz, że w życiu przeważnie tak jest, że od przytulanek się zaczyna, a kończy się na seksie? Mało jeszcze życie znasz w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale żadnej kobiety nie pociąga cipowaty chłoptaś, którego trzeba ośmielił, w tym problem. x Żadnego faceta nie pociąga cipowata dziewucha, którą trzeba ośmielić, w tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech facet będzie facetem i się zdobędzie na odwagę. Kobiety nie gryzą. Stres was zżera. x Niech kobieta będzie kobietą i się zdobędzie na odwagę. Faceci nie gryzą. Stres was zżera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie chłopak jest onieśmielony i nie wie jak się do tego zabrać, chciałby, ale ma obawy, nie wie jak dziewczyna zareaguje. To normalne i ludzkie, tylko tępe kretynki uważają, że faceci to roboty, a nie ludzie. Mądra dziewczyna wie, jak przełamać nieśmiałość chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×