Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rdwmka

czy brak kontaktu ... to objaw obawy?

Polecane posty

Gość rdwmka

bo sytuacja ma się tak - ostatnio przeżyłam mały szok, osobę którą nienawidziłam prze 6 lat i ona mnie też, powód - jedna osoba nastawiła nas w ten sposób do siebie. I nagle jednego dnia zupełnie porozmawialiśmy szczerze. Wyjaśniliśmy sobie co tak naprawdę wiemy o sobie i jacy naprawdę jesteśmy. Wtedy popatrzyłam na niego zupełnie inaczej. Facet po prostu mi się cholernie podoba. Ja jemu też. Widzieliśmy się ostatnio 5 dni temu i każdej nocy dostawałam takiego zwykłego normalnego smsa o "przebiegu" dnia. Wiem, że on trochę się mnie obawia jak to mówił bym nie owinęła sobie go wokół palca. Oczywiście wyperswadowałam mu to z głowy, ale z Wami facetami to czasem jest ciężko. I jak to śpiewa Krawczyk: "... powietrze ma elektryczny smak ..." dokładnie tak czuję się w jego towarzystwie. Jak myślicie czy ten brak teraz kontaktu i spotkać to jest spowodowane jego obawą czy po prostu olewa mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze po prostu musi sobie facet wszystko poukladac, niektorzy niestety tak juz maja...potrafia sie i tydzien nie odzywac, zeby pozniej jak gdyby nigdy nic wyskoczyc z propozycja spotkania. ale nie badz glupia i nie zgadzaj sie od razu, tez go przetrzymaj, na pewno nic na sile, czekaj az to on sie pierwszy odezwie, a jak juz sie odezwie to Ty poudawaj troche niedostepna- w koncu to faceci powinni sie za nami, kobietami uganiac, a nie na odwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×