Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mati627

Czy dać jej szansę

Polecane posty

Gość Mati627

Poznałem dziewczynę w internecie, gadaliśmy trochę, umówiliśmy się i nagle stwierdziła że się jej nie podobam i zerwała kontakt. Po jakimś czasie widziałem na fb że ma kogoś , po kilku tygodniach zerwała z nim i pisze do mnie że przeprasza mnie i chce żaby dać drugą szansę, piszę jej że ok, piszemy przez kilka dni i znowu bez wyjaśnienia zrywa kontakt. Po jakichś dwóch miesiącach pisze standardowo że przeprasza, że wtedy napisała do mnie pod wpływem emocji po zerwaniu itp. Trochę popisaliśmy i po dwóch dniach piszę do niej cześć, co słychać u ciebie, przeczytała ale nie odpisała i po prawie miesiącu pisze do mnie że dopiero przeczytała i że chce się spotkać. Wiem że powinienem ją olać ale ciągle o niej myślę i nie mogę zapomnieć, jak wstawia nowe zdjęcie to aż mi się robi gorąco i jeszcze bardziej o niej myślę, śni mi się. Co powinienem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z********a jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmienic leki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwal sobie konia jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna męska cipcia co nie potrafi olać debilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej, latawica szuka tylko zabawy, jak sie poczuje zraniona to bedzie przybiegac, zebys ja poskladal do kupy, wyssie z ciebie energie i uwage jak wampir, odzyje, znowu cie kopnie w d**e i pojdzie sie puszczac z byle kim, az znowu ktos nia wzgardzi i poczuja sie zraniona... bedzie to bledne kolo, ale tylko ty bedziesz w tym wszystkim stratny. po co w ogole taka pchle obserwujesz, jestes jakims masochista czy co? lubisz byc ponizany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle nie wiadomo o co komu chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×