Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hyjhyjhjh

Czy facet który nie widzi laski przez dwa tygodnie ma na nia ochote potem?

Polecane posty

Gość hyjhyjhjh

jak sie spotkaja po tych dwóch tygodniach?>?jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak cholera ma
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyjhyjhjh
nawet jesli sa ze sobą 7 lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyjhyjhjh
i ona mieszka w innym miescie a on w innym i tylko widują sie w skali miesiaca 10 dni na miesiac ?:( bo moj nie okazujemi tego..:(pewno nie ma ochoty i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemoo
to zalezy, u niektorych jak jest dluga przerwa to najpierw dochodzi do "szczytu ochoty" a pozniej nastepuje spadek, mimo ze ochota nie zostala zaspokojona, az do kolejnego osiagniecia "szczytu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka z tipsami
Jacek Twoje wypowiedzi są zawsze takie pomocne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jesteś przez 7 lat to nie wiem ja jestem z moim facete od dwoch lat studiuje w innym miescie a on w innym widujemy sie rzadko , na poczatku bylo super tesknilismy bardzo teraz to juz tylko ja chyba tesknie on sie przyzwyczail i nie okazuje mi tyle uwagi jak kiedyś ogólnie mam wrażenie ze juz nie licze sie dla niego pracuje jak przyjezdzam ciągle nie ma dla mnie czasu woli pojechac DHL i rozwozić paczki popierzone to troche i coraz czesciej zastanawiam sie czy nie zerwac tej znajonosc bo nie zasluguje na takie traktowanie narazie daje mu szanse on o tym nie wie to dla niego proba i dla mnie jak cos to decyzje podejme o rozstaniu niech potem sobie pomysli ze jednak cos stracil.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×