Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy istnieją fajne kobiety które nie chcą mieć dzieci?

Polecane posty

Gość gość

Fajne, miłe ciepłe wykształcone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie, same samcze kobiety pozostały w grupie tych które nie chcą mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wąrpie bo takie koboety jakie opisuje autor to zdecydowanie chcą mieć potomka, cała reszta to atrapy kobiecości oczywiście są wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że nie , brak chęci posiadania potomstwa to egoizm sam w sobie , taką co najwyżej może być fałszywie miła bo dobra o wspaniałym sercu to nie , chęć posiadania potomstwa to chęć poświęcenia się komuś na wiele lat , jeśli kobieta nie chce dziecka to już można skreślić u niej poświęcenie i troskę jako cechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.02 W pełni popieram Twoją wypowiedz. Takie nadają się tylko do jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej robic to co mowi instynkt niz nie mic dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Nie wiem czy taka fajna, ale dzieci nie posiadam i nie chce tego zmieniać : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już sobie rozpłodówy podbudowują ego. A gonić sie rozklapiochy z cycami po kolana ! Altruistki kuźwa sie odezwały :D Z chęcią przetrwania w cudzym ciele po odwaleniu kity :O Jak jesteś taka altruistka to bierz sieroty z bidula, a nie tylko patrzysz jedna z druga, żeby twoje geny przetrwały !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:10 niektore matki po urodzeniu dziecka mają lepsze ciała i twarze niż raszple które nigdy nie rodziły , ja nie mam dzieci a mam rozorane doopsko przez cellilit , moja ciotka urodziła 2 w ma ciało jak 18 stka, więc nawet mnie jako bezdzietnej śmiać sie chce jak taki paszczur podaję powód że ona sobie " ciała " nie chce niszczyć nawet jeśli przed porodem ma kiepskie ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chce miec dzieci, a mysle, ze jestem ciepla i mila, czyjes dzieci lubie, zwierzeta tez lubie, na temat aborcji mam srednie zdanie... tzn sama w zyciu bym tego nie zrobila :P a co do posiadania dzieci to nie chce, nie widze siebie jako matki, za wielka odpowiedzialnosc. Nie widze siebie wychowujacej dziecko na porzadnego czlowieka, wiec dziecka nie chce miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
gość dziś Ale u niektórych kobiet pojawiają sie rozstepy, maja problem ze schudniecie... nadmiarem tkanki tzw oponka... Sa tez dziewczyny po których nawet nie widać ze były w ciąży... Różnie to bywa, ale ciąża czasem odmienia ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy ze jesteś po prostu leniwa i masz słaby charakter , pewnie partner też nie miał by co na ciebie liczyć w trudnych chwilach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie chodzi o to. Te rzeczy na zewnątrz które miały przynieść szczęście, nie dają szczęścia. Trzeba szukać w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj a czemuz to, istnieja tez mezczyzni, ktorzy nie chca miec dzieci i nikt im nie przypisuje niewiadomo czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląd też nie daje szczęścia. Sluchałam dużo ładnych kobiet, które są nieszczęśliwe, także w związkach, z dziecmi, zadbane i ciągle się żalą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta bez instynktu macierzyńskiego jest mniej kobieca , nie ma się co obrażać na suche fakty to są po prostu takie babochlopy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i znam nie koniecznie ładne kobiety, pulchne ale z pozytywną energią i spełnione życiowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj niby wychwalacie te matki, a jak przychodzi co do czego to wielu mezczyzn nie moze wytrzymac tego, ze kobietom po urodzeniu dziecka nie chce sie tyle seksu co wczesniej, ze ma spustoszony organizm, zaczyna sie koniec malzenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:15 - a czy ktoś przeczy pasztetówo że sa i takie maszkarony jak ty, którym już w sumie nic nie zaszkodzi ? :O Większość bab po ciąży ma brzydsze cielsko niż przed i przestań zaklinać rzeczywistość paskudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to nie są mężczyźni tylko dzieci w skórze starego dziada , trzeba szukać sobie męża a nie rozpieszczinego smarkacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie facet, ktory nie umie sie poswiecic dla zony i dziecka to tez taki chlopczyk a nie prawdziwy mezczyzna, w te strone mozna tak mowic rowniez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:25 faceci bez instynktu macierzyńskiego to są taki potworki bezczuciowe, dawcy nasienia, tylko do łóżka się nadają i nie ma z nimi o czym porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że są. Jednak takie kobiety to mniejszość. Kobiety które nie chcą mieć dzieci to zazwyczaj młode , ambitne , pochłonięte pracą osoby. Może ktoś je zranił w przeszłości. Różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:25 ale ja mam chociaż ładna twarz bo babci Ukraince a ty nie dość że masz ciało kulfona to jeszcze ryj , przestań zaklimac rzeczywistość pasztecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:27narcyzek zakochany w swoim odbiciu, który nic nie czuje. Twarz sobie w kiblu spłucz bo na nic nikomu twoja ładna twarz, jak serca nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:29 nawet jakbyś urodziła 10 dzieci to ci to nie szkodzi bo juz jesteś obrzydliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:27 - Nie ośmieszaj sie psia spyerdolino. Masz przeorane doopskp celulitem i morde też jak sraka. Czuć to nawet światłowodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×