Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karolina1987

Czy ja mam cos z deklem?

Polecane posty

Nie mam najmniejszego powodu a jestem tak zazdrosna czasem o swojego chlopaka,ze az peka mi glowa ze zlasci.on nawet nie ma blizszych kolezanek a ja potrafie wpasc furie z tego powodu, ze na imprezie jest jakas zajebista laska i kiedy pytam sie go czy mu sie podoba i on potwierdzi to wpadam w szal.wlasnie teraz mam ten napad:(:(:(:nie umiem sobie z tym poradzic....Jak wiem,ze jest w towarzystwie jaks super laska ladniejsza ode mnie to obczajam tylko czy czasem na nia nie spojrzy...dostaje wrecz wekorwa jak znia gada lub po prosytu sie usmiechnie:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"gdybym mogla schowalabym Twoje oczy w mojej kieszeni abys nie mogl ogladac tych, ktore sa dla nas zagrozeniem..\":(:(:(:( ta piosenka odzwierciedla najlepiej co mi siedzi w bani:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrennuina
Uwazam ze masz brak poczucia własnej wartosci nie przesadzaj to cie zameczy tak nie mozna sie zachowywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrennuina
Uwazam ze masz brak poczucia własnej wartosci nie przesadzaj to cie zameczy tak nie mozna sie zachowywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko co piszesz jest prawda....a moze po prostu to wina mojego faceta, ze nie mam tego poczucia!!:( i wiem,ze moje zachowanie jest mego beznadziejne tylko prosze kogos o rade jak sie z tego wyleczyc!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko co piszesz jest prawda....a moze po prostu to wina mojego faceta, ze nie mam tego poczucia!!:( i wiem,ze moje zachowanie jest mego beznadziejne tylko prosze kogos o rade jak sie z tego wyleczyc!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellynee
Masz niskie poczucie wartosci i to nie wina faceta, w sumie Twoja tez nie, postaraj sie uwierzyc w siebie, a Twoj mezczyzna niech Ci w tym pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×