Odpowiedz na ten temat

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

• gość 2017.05.02 [19:24]
    Miłość i szacunek a nie metryka są ważne!!!!
  • AgaFicka 2017.05.03 [15:30]
    To tak jak wychowywać dziecko .Mnie to nie kreci wolę mężczyzn którzy znaja życie i nie trzeba do nich tracic cierpliwosci.
    Ostatnio nawet ogladałąm o tym reportaż w porannej tv
    Luknijcie mysle ze Was zaciekawi
    https://www.youtube.com/watch?v=o7amcv2DTE8&a mp ;feature=youtu.be
  • gość 2017.05.03 [22:56]
    WowApp to twoja szansa na dodatkowy zarobek!
    Przede wszystkim musisz wiedzieć, że WowApp to darmowa aplikacja mobilna oraz na komputery stacjonarne, którą można wykorzystać dokładnie w taki sam sposób, jak inne komunikatory, z których dotychczas korzystałeś. Służy ona do czatu tekstowego, rozmów audio i video oraz prowadzenia konwersacji grupowych, w trakcie których można uczestnikom przesyłać pliki i zdjęcia. Firma oddaje 70% wpływów z reklam, które są wyświetlane wewnątrz aplikacji . W ten sposób
    możemy uczestniczyć w branżach: mobilnej reklamy, która jest warta 135 miliardów dolarów rocznie oraz międzynarodowych połączeń telefonicznych, która jest warta ponad 5 miliardów dolarów rocznie.
    W ramach aplikacji możesz korzystać ten z mechanizmu
    Cash Back
    , czyli zwrotu częśc****eniędzy,
    jeśli tylko korzystasz z usług płatnych i wydałeś pieniądze np. na połączenia z telefonami komórkowymi stacjonarnymi (funkcjonalność znana np. ze Skype Out). Firma WowApp zwraca 10% tego, co w niej wydałeś. Oczywiście rozmowy pomiędzy użytkownikami aplikacji są ZAWSZE darmowe.
    Każdy użytkownik WowApp może polecać następnych użytkowników i otrzymywać dochody z reklamy jakie oni oglądają, aż do 8-mego poziomu poleceń w głąb tzw. Networku. Dochody z reklam są wypłacane codziennie, a z rozmów i zakupów wirtualnych numerów telefonu natychmiast. Otrzymujemy je w walucie własnej firmy WowApp, czyli tzw. wowcoinsach (żetonach wow). Kiedy zbierzemy ich więcej możemy je wymienić na dolary amerykańskie, a następnie przelać na konto bankowe, kartę kredytową lub PayPal.
    Czy warto sobie zawracać głowę jakąś aplikacją do komunikacji? Sam sobie odpowiedz na to pytanie, wiedząc że:
    Skype ma obecne 74 miliony użytkowników
    Ponad 8 milionów użytkowników Skype wykonuje z niego płatne rozmowy Whatsapp ma... ponad 900 milionów użytkowników!
    Wyobraź sobie, że polecasz darmową aplikację kilku znajomym i rozmawiasz z nimi przez nią, a potem oni robią to samo i za rok czy dwa masz w swojej strukturze kilkadziesiąt tysięcy ludzi, którzy generują Ci dochody z oglądanych przez siebie reklam.
    Dołącz DZISIAJ i na własnym przykładzie zobacz, że możesz codziennie otrzymywać % z wypływów z reklam, jakie wyświetlane są w twojej aplikacji, a także w aplikacjach osób, których zaprosisz, że też korzystali z darmowej aplikacji do rozmów online!
    Kliknij w ten link:
    https://wowapp.com/w/lukasz96
    i dołącz klikając w żółty przycisk na stronie, jaka Ci się otworzy
  • gość 2017.05.04 [02:23]
    Każdy mężczyzna jest jak dziecko więc chyba lepej mieć te młodsze ciałko niż starszeusmiech.gif
  • gość 2017.05.04 [07:41]
    Dziecko to tez rozumek. Jesli tylko cialko do rozumku dolozyc to wole pluszowego misia. Mniejsze koszty utrzymania. Gdzie sie go posadzi tam sie znajdzie.
  • gość 2017.05.04 [09:32]
    Nie każda kobieta musi być w związku z mężczyznąusmiech.gif możesz być z kobietą lub pluszowym misiemoczko.gif
  • veanka 2017.05.04 [14:28]
    Bez przesady - 6 lat nie jest aż taką dużą róźnicą usmiech.gif Bądźcie szczęśliwi i tyle usmiech.gif
  • gość 2017.05.04 [14:42]
    Co tam 6 lat.
    Zobaczcie na Francuza, on woli o 25 lat starsze usmiech.gif
    miłość to miłość
    nie zrozumie ten kto nigdy prawdziwie nie kochał
  • T7 2017.05.04 [14:55]
    oh tak, klasa mężczyzna usmiech.gif , wczorajsza debata - majstersztyk
  • gość 2017.05.04 [18:24]
    Oczywiscie_milosc. Ale to nie haslo do podcierania sie przy kazdym temacie damsko,-meskim. Wyksztalcony pedagog wiec z podstawami psychologi zostawia swoje dzieci wierzga suchymi nozkami kolo chlopczyka mlodszego od syna i startuje do roli zony. Na slub ubiera sukieneczke minimini ,/a liczyla sobie prawie 55 lat/ i wciska sie przed kamere w tzw.tancu. A umiejetnosci ma takie ze zadna muzyka jej w tym nie przeszkadza. Naprawde- jest sie kim zachwycac i na kim wzorowac!
  • alojzy1955 2017.05.04 [18:33]
    mam zone8 lat starsza ma 70 ja 62==pragnne seksu i calowania==nie ma==kiedys tak==teraz nie 4 lata postuje===to wynik starszej ddo mlodszego==i niech tu nie pisze glupot zaden==zawsze tak jest
  • gość 2017.05.05 [00:45]
    gość wczoraj [18:24]
    Oczywiscie_milosc. Ale to nie haslo do podcierania sie przy kazdym temacie damsko,-meskim.
    X
    O tak zapewne w każdym małżeństwie rownolatkow jest miłość zwłaszcza tam gdzie mąż ma całkowicie w doopie swoją żonęoczko.gif
    Xxxx
    Wyksztalcony pedagog wiec z podstawami psychologi
    X
    To bardzo dobrze, choć jedna z niewielu, która zapewne weszła w związek z młodszym analizując wszelkie podstawy takich związków i jak widać, nie jest tylko zapchaj dziurąusmiech.gif
    Xxxx
    zostawia swoje dzieci
    X
    Dzieci już dorosłe więc same poszły w swoją stronę.
    Xxx
    wierzga suchymi nozkami kolo chlopczyka mlodszego od syna
    X
    Zazdrościsz jej zgrabnych nóg? Gdyby wierzgala koło starego dziada było by okoczko.gif
    Xxxx
    i startuje do roli zony.
    X
    Ona jest żoną a nie tak jak inne młode, które zostają dochodzącymi dziurami dla swoich partnerówoczko.gif
    Xxxxx
    Na slub ubiera sukieneczke minimini ,/a liczyla sobie prawie 55 lat/
    X
    Jak ma figurę i zgrabne nogi to może ubrać co chce na ślub w przeciwienstwie do polskich wielorybów, które to po 35 roku życia zamieniają się w słonice, które mini to co najwyżej na jedną nogę mogą założyć.
    Xxxx
    i wciska sie przed kamere w tzw.tancu. A umiejetnosci ma takie ze zadna muzyka jej w tym nie przeszkadza.
    X
    Mąż sławny to i żona z nim przed kamerę wychodzi a, że krokiem tanecznym to znaczy, że szczęśliwi ludzie a nie takie zatrute jadem wredne babsztyle oczko.gif
    Xxxx
    Naprawde- jest sie kim zachwycac i na kim wzorowac!
    X
    Proponuje najpierw spojrzeć w lusterkousmiech.gif
  • gość 2017.05.05 [07:03]
    Zona Macrona nie ma ani zgrabnych nog ani figury. Byla i jest w takim wieku, ze powinna najpierw popatrzec w swoje lustro i dwa razy dluzej pomyslec co robi , dopiero wlazic przed kamery. A tanczyc to ta pani nie umie. Wdepnelam ci gosciu na odcisk? Raczylam watpic ze takie pary to z "szalonej milosci"zwiazki? Twoj twz tak dziala?
  • gość 2017.05.05 [07:50]
    Na moj odcisk nie nadepnelas bo ja przed kamery nie pcham się więc nie możesz mojego wyglądu skrytykowaćusmiech.gif Za to Tobie takie panie jak żona Marcona stoją ością w gardle bo wyglądasz 100 razy gorzej od niejoczko.gif
  • gość 2017.05.05 [07:51]
    Do goscia o 00.45 jezeli dla ciebie warunek skonczenia 18 lat przez pania Macron jest wyznacznikiem jej zyciowych poczynan takich jakie widzimy to twoje myslenie nie odbiega od jej myslenia. Czytajac wynurzenia kobiet w e i"wieku biblijnym" o sukcesach w zwiazkach z mlodszymi partnerami mamy : sex 24 godziny na dobe, same milosne uniesienia, strzelajace korki szampana, rozterki jak zachowac takie zwiazki w tajemnicy bo jezyczek swierzbi aby sie pochwalic przed zazdrosnymi kolezankami. I randki gdzie rozkladaja nogi przed mlodym nazywaja zwiazkami,romansami,milosnymi ukladami. Oburzenie wzbudzilo co? Ze krytykuje sie uklad starej kobiety i mlodego mezczyzny? Ma to swoja fachowa nazwe -gerontofilia.
  • gość 2017.05.05 [07:57]
    Od Pani Macron to juz niewiele kobiet moze gorzej wygladac. Uciekla Darwinowi z jego drzewa. Jest piekna inaczej jak zona ksiecia Karola.
  • gość 2017.05.05 [11:32]
    Do gość dziś [07:51]
    Pan Marcon ma trochę więcej niż 18 lat, kandyduje na stanowisko premiera a czy jest to zasługa jego zony czy ich poczynań to można nazwać to sukcesem. Nie wiem czy państwo Marcon mają seks 24/24 , czy są miłosne uniesienia i strzelające korki szampana ale ukrywać się nie muszą a wręcz tego nie robią tylko dumnie pokazują się na dywanach. Naprawdę zazdrościsz jej nóg bo ten tekst z rozkladaniem jest żałosny. W ich przypadku nie ma romansu, układu, związku a jest małżeństwo.
    Twój facet też jest gerontofilem bo rozkladasz przed nim nogi oczko.gif kobieto w wieku biblijnymoczko.gif
  • gość 2017.05.05 [11:49]
    Wszystko zależy od was. Miedzy mną a moim mężem jest piec lat różnicy. poznaliśmy się jak on miał 19 ja 24 lata. On singiel ja po długim związku gdzie już mieszkałam z facetem i miałam ustabilizowane życie.
    Najpierw spotykaliśmy się tak po prostu, aby miło spędzić czasem. Jednak po jakimś czasie okazało się, że nie możemy bez siebie wytrzymać dwóch dni. Na początku też miałam obawy jak to będzie widziane przez innych, zwłaszcza naszych rodziców, Jednak nigdy nie usłyszałam nic złego na temat tego, że on jest młodszy.
    Na nic nie nalegałam, nie wywierałam na niego wpływu. On miał swoich znajomych z którymi tez spotykał się sam ja swoich. Choć nie było problemu żebyśmy się razem wszyscy spotykali.
    Przeżyliśmy na razie ze sobą 8 lat szczęśliwych lat usmiech.gif Choć mamy czasem kryzysy jak w każdym normalnym małżeństwie.
    Teraz łapie się na tym, że w ogolę nie czuję różnicy wieku a nawet traktuje go jak starszego od siebie usmiech.gif
    Jak Cię ciągnie do tego chłopaka to idź śmiało. Co ma być to będzie a jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedziała.
  • gość 2017.05.05 [12:26]
    Tylko polskie kafe krytykuję różnicę wieku w małżeństwie państwa Marcon, francuzów i francuską prasę w ogóle ten temat nie obchodzi.
    Różnica wieku jaka jest między państwem Macron, jest także miedzy Donaldem Trumpem i jego żoną Melanią. Ktoś powie, no dobrze, ale to on jest starszy od niej, a nie na odwrót. Jedyny komentarz jaki wydaje się słuszny po takim stwierdzeniu, to pytanie: no i co z tego?
  • gość 2017.05.05 [14:08]
    Ano to z tego że największym atutem kobiety jest uroda, która przemija gdzieś koło czterdziestki. Ktoś kto wiąże się ze starszą kobietą jest albo desperatem albo gerontofilem.
  • inaccessible89 2017.05.05 [14:12]
    gość dziś [14:08] A kim jest zatem kobieta, która wiąże się ze starszym facetem (od 6 lat w górę)? Desperatką albo gerontofilką? Nawet jeśli ona ma 21 lat, a on 27? smiech.gif
    No i czy naprawdę uważacie, że najważniejszą cechą u kobiety jest wygląd? To co jest ważne u faceta, bo aż boję się spytać?
    Jestem świetnym teoretykiem.
  • T7 2017.05.05 [14:25]
    smiech.gif , na pewno ma jakąś przypadłość z końcówką -filia oczko.gif
    eh.
  • gość 2017.05.05 [14:29]
    wiek ma znaczenie zwlaszcza jak kobieta jest starsza i to tyle lat
  • inaccessible89 2017.05.05 [14:30]
    Wszystko ma znaczenie. Tylko niektóre rzeczy (albo cechy) mają znaczenie... drugorzędne jezyk.gif
    Jestem świetnym teoretykiem.
  • gość 2017.05.05 [14:50]
    gość dziś [14:08]
    Ano to z tego że największym atutem kobiety jest uroda, która przemija gdzieś koło czterdziestki. Ktoś kto wiąże się ze starszą kobietą jest albo desperatem albo gerontofilem.
    X
    Jeżeli jesteś kobietą to po 40ce mąż kopnie Cię w doope z tekstem "wypad stara babo ", a jeżeli jesteś mężczyzną to żonę po 40 ce kopniesz w doope z powyższym tekstem na ustachoczko.gif
  • gość 2017.05.06 [00:19]
    Do goscia o 7.51 wczoraj. Ta para nazywa sie Macron. Najpierw skup sie na czytaniu porzadnie faktow potem wykladaj madrosci swoje. O mojego partnera sie nie martw. Jest we wlasciwym wieku a ja nie musze zdawac ci relacji kiedy przed nim rozkladam nogi. Gerontofilia to przypadlosc psychiki. Tez przeczytaj chociaz na poczatek troche i potem strzelaj wnioski.
  • gość 2017.05.06 [02:47]
    gość dziś [00:19]
    Do goscia o 7.51 wczoraj. Ta para nazywa sie Macron. Najpierw skup sie na czytaniu porzadnie faktow potem wykladaj madrosci swoje.
    X
    Przyganiał kocioł garnkowioczko.gif Ty też skup się na czytaniu, odpisałaś na swój post z 7:51 oczko.gif
    Xxxx
    O mojego partnera sie nie martw. Jest we wlasciwym wieku a ja nie musze zdawac ci relacji kiedy przed nim rozkladam nogi.
    X
    We właściwym wieku abyś mogła przed nim rozkładać nogi ale w niewłaściwym abyś została jego żoną?
    Xxx
    Gerontofilia to przypadlosc psychiki. Tez przeczytaj chociaz na poczatek troche i potem strzelaj wnioski.
    X
    Ależ oczywiście, że seks jest zależny od psychiki dlatego Twój facet mimo Twojego biblijnego wieku wchodzi między Twoje nogioczko.gif
  • gość 2017.05.06 [07:12]
    Zalecam wizyte u dobrego psychitry! Psycholog w twoim przypadku to juz za malo!
  • gość 2017.05.06 [09:41]
    Do gość dziś [07:12]
    Kobieta w biblijnym wieku zdenerwowała się bo ktoś jej na odcisk nadepnął oczko.gif Sama idź do psychiatry, może przepisze Ci coś na radzenie sobie z własną złością, może wtedy przestaniesz wylewać jad w internecie.
  • gość 2017.05.06 [09:58]
    od głowy jest jeszcze neurolog.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...