Odpowiedz na ten temat

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

• gość 2017.05.30 [09:33]
    Sloneczko zwiazki z mlodymi mezczyznami nie interesuja mnie wogole ....
    X
    To po co tu odpisujesz skoro temat Cię nie interesuje? Po co wylewasz morze jadu i złośliwości?
  • gość 2017.05.30 [09:42]
    Up
  • gość 2017.05.30 [13:11]
    Gosc 9.33. Odpiernicz sie od mojej osoby. To ze nie przyjmuje takich zwiazkow nie oznacza ze nie moge sie na forum wypowiedziec zwlaszcza kiedy temat tego dotyczy. Nie pasuja ci zdania innych to zabieraj zabawki i do innej piaskownicy pomaszeruj
  • gość 2017.05.30 [19:10]
    Do gość dziś [13:11]
    Zazdrosna babo jad wylewa się z Ciebie wiadrami, pokazałaś swoją górną półkęoczko.gif
    Pisz swoje denne uwagi ale już bez mojego odzewuoczko.gif Twoje życie musi być żałosne jak musisz tu koniecznie odreagować stresoczko.gif
  • gość 2017.05.30 [22:04]
    gość wczoraj [22:54]
    znamy twoja niska miare i brak argumentow
    jestes hipokrytka i pewnie brzydula wiec nie masz wyboru oczko.gif
  • gość 2017.05.30 [23:38]
    Ups! Obrazily sie "gwiazdy salonow i sypialni " rwane przez mlodych facetow. Same mowicie ze takie uklady sa na kazdym kroku a ja nawet jak lornete wezme to nie widze was.
  • gość 2017.05.31 [00:48]
    gość wczoraj [23:38]
    Ups! Obrazily sie "gwiazdy salonow i sypialni " rwane przez mlodych facetow. Same mowicie ze takie uklady sa na kazdym kroku a ja nawet jak lornete wezme to nie widze was.
    X
    Jak na razie to Ty gwiazdo kafeterii dajesz nam popis fochów i złośliwości w temacie, który całkowicie Ciebie nie dotyczy bo nie jesteś rwana przez nikogo.
    W Twoim otoczeniu Mariolek i Januszy takich małżeństw czy związków nie zobaczysz więc się nie wysilaj bo popsujesz sobie i tak już zaawansowaną ślepotęoczko.gif
  • gość 2017.05.31 [01:16]
    Zagotowala sie Gwiazda! Swoje frustracje trenuj na innych bo mnie twoje zdanie obchodzi tyle co temat prętkosci topnienia sniegu z ostatniej zimy.
  • gość 2017.05.31 [05:59]
    gość dziś [01:16]
    Zagotowala sie Gwiazda! Swoje frustracje trenuj na innych bo mnie twoje zdanie obchodzi tyle co temat prętkosci topnienia sniegu z ostatniej zimy.
    X
    To po co tu wchodzisz Gwiazdo, czytasz i odpisujesz?oczko.gif
  • gość 2017.05.31 [06:28]
    Ja wiem po co tu wchodzi nasza Gwiazda kafereriioczko.gif
    Jej życie to jedna wielka porażka więc musi wylać swoje frustracje na forum publicznym w temacie, w którym zazdrości innym kobietem oczko.gif Jest nieatrakcyjna, niewidzialna dla mężczyzn w każdym wieku, nie ma już dawno seksu choć głośno mówi, że seks w jej wieku to strata czasu to w środku spala się z zazdrości oczko.gif
    To taka szara Mariolka co w życiu realnym musi być miła a w internecie anonimowo wylewa żółć i daje popis chamskim zachowaniemoczko.gif Jednym słowem Gwiazda kafe hahahaha
    Gwiazdo jak denerwuje Cię opinia o Tobie to idz pobawić się w piaskownicy a nie na forum publicznymoczko.gif
  • gość 2017.05.31 [08:21]
    Nie jest to duża różnica, warto spróbować usmiech.gif
  • gość 2017.05.31 [08:42]
    Towarzystwo Wzajemnej Adoracji wydaje opinie o innych ludziach (kobietach). Wami sie ktos zachwyca? Zdecydowanie nie dlatego glosno robicie to same. Oprocz samozachwytu jeszcze dziala u was nawyk pouczania innych. A jaki poziom intelektualny u was widac po przyklejanych do tekstow buzkach.
  • gość 2017.05.31 [09:03]
    gość dziś [08:42]
    Towarzystwo Wzajemnej Adoracji wydaje opinie o innych ludziach (kobietach).
    X
    Mariolko Gwiazdo ty nasza nie bądź do tego hipokrytkąusmiech.gif Sama wydajesz opinie o innych ludziach wylewając jad zwłaszcza na kobiety.
  • gość 2017.05.31 [09:09]
    Do gość dziś [08:42]
    Myślałaś , że będą Cię głaskać po główce za hejt i wszczynanie pyskówek ? Żenada
  • T7 2017.05.31 [09:19]
    Dajcie spokój. To tylko kafe.
    Dobrym wyjściem jest nie reagować na agresorów, i ich zaczepki. Tu i poza kafe. Tu na pewno nie trzeba ich tłumaczyć, ani tłumaczyć się przed kimś, kto za takim czy innym nikiem jątrzy.
  • gość 2017.05.31 [09:22]
    znam taka parę, ale ona miała 34 a on 29. "Dzieciakiem" trochę jest do tej pory, ma już 35 oczko.gif ale są zgodnym małżeństwem, mają dwójkę dzieci. Ona przy nim wygląda bardzo dobrze. Późna ciąża odmładza. Nie patrz na wiek, patrz na to, jak się przy nim czujesz - czy "opiekuje" się Tobą, czy jest odpowiedzialny, jednym słowem: dojrzały. Czy utrzyma rodzinę (razem z Tobą...). Jak dzieciak, to szkoda czasu. Poza tym - pewnie jeszcze uczy się, rzeczywiście rodzina może mieć coś przeciwko takiej "starej" oczko.gif dziewczynie. Jeśli planujecie małżeństwo, to jak najbardziej kontynuujcie usmiech.gif Mój mąż jest starszy ode mnie o 8,5 roku, jestem bardzo szczęśliwa. On chyba też oczko.gif Dziecko urodziłam jak miałam 35,5, On 43. I jest super. Ale taka różnica ponoć uchodzi bezkarnie, gorzej w drugą stronę. Ja sama nie chciałam chłopaka młodszego ode mnie o rok czy 2 lata, ale ja sama miałam wtedy 18 lat - inna historia. A potem, po latach, myślałam - głupia byłam oczko.gif
  • dorkatig 2017.05.31 [11:14]
    yyyy
  • gość 2017.05.31 [12:46]
    Zapomnialyscie Laski o metrykach? Pelna radosc dla matek chlopakow ktorzy przyprowadza ze soba taka "piekna i mloda inaczej" ktora wszystkich obok traktuje jak gamoni i wykazuje ze pomimo cyfr w numerze pesel jest mloda i wlasciwa dla mlodego.
  • JulitkaKorobejko 2017.05.31 [13:40]
    jeżeli ktos ma 14 a druga osoba 20 to tak. Bo to jest niesmaczne tym bardziej , że widać gołym okiem. Natomiast w starszym wieku to raczej normalna róznica. Ludzie na wiek nie patrza jeżeli się kochaja
  • gość 2017.05.31 [18:48]
    Do gość dziś [12:46] Dziecko nie musi zadowalać rodzicielki. Co mają zrobić dzieci, które okazują się homoseksualne? One tez mają stworzyć heteroseksualne związki aby zadowolić matki? A ich partnerzy/ki maja mieć wyrzuty sumienia bo nie są wymarzonym przez mamę partnerem/ką?
  • gośćlaluna 2017.05.31 [18:49]
    Zgadzam sie z tym droga Julitko,dwoje doroslych ludzi jako para,badz malzenstwo to naturalna sprawa bez wzgledu na metryke,sa rozne zwiazki,jednakże moim zdaniem dotyczy to pelnoletnich ludzi
  • gość 2017.05.31 [18:53]
    gość dziś [12:46] Moja synowa jest 8 lat starsza od syna i skoro mu to nie przeszkadza, to mi tym bardziej. Jest dobra i miła, dobrze się dogadują, nic do niej nie mam...
  • gośćesmeralda 2017.05.31 [18:59]
    Ja natomiast mam pieklo bo rodzina mojego meza,rodzenstwo,wszyscy odwrocili sie od nas calkowicie,bo ja jestem starsza o 4lata i z dzieckiem,przed slubem bylismy piec lat,wtracali sie dokuczali buntowali meza,jeszcze wtedy narzeczonego,na zareczyny nie przyszli,nie dali mi zadnej szansy mimo ze koscielny wzielismy,tylko zal przez czekanie,stres ja nie zaszlam do tej pory w ciaze,mamy39i43lata wiec brak szans,a jego rodzina jest nam wroga
  • gość 2017.05.31 [20:34]
    Do goscia 18.48. Tu nie ma tematu tolerancji przez rodzica homoseksualnego dziecka tylko normalnego mezczyzny i kobiety. Na to lekarstwa nie ma i zmienic potrzeby partnerow seksualnych na inna plec poprostu sie nie da. A wracajac do tematu rodzic-dziecko -jesli twoje potomstwo ma ciebie gdzies bo nie musi wypelniac planow zyciowych i wizji rodzicow to ci gratuluje nauki wpojonej dzieciom . Zwlaszcza podejscia do zycia.
  • gość 2017.05.31 [21:56]
    gość dziś [08:42]
    Nie kolo wzajemnej adoracji a zupelnie normalne i pelne szacunku podejscie do innych ludzi. Jak dorosli ludzie kochaja sie, to tylko ich sprawa i nikt nie prawa wtracac sie czy zagladac do lozka. Ty jestes widac brzydka i strasznie sfrustrowana kobieta, zapewne zazdrosna o powodzenie innych kobiet. Takich par w moim towarystkie jest b. wiele - kilka lat to zadna roznica i to samo pokolenie, super dobranie. Nawet pewnie nie wiesz, ze w przypadku wielu par jest kilka lat roznc, poniewac roznicy nie widac. Pary o ktorych przynajmniej pewnie slyszala a gdzie kobiety jest mlodsza, to np. niedawny slub milionera prezesa Snapchata MMirranda Kerr, Malgorzata Korzuchowska z mezem, Katarzyna Bujakiewicz z mezem, Shakira, Tina Turner, nawet Anja Przybylska byl starsza od meza itp. itd. Swoja droga wszystkie kobiety Einsteina byly od niego starszejezyk.gif a ty musisz byc bardzo malostkowa i sfrustrowana, ze Cie to tak kluje. Nic Ci do tegosmiech.gif
  • gość 2017.05.31 [22:01]
    gość dziś [20:34]
    Teraz to juz odjechalas calkowciesmiech.gif Bralas/pilas cos? Dorosle dzieci nie sa od tego aby wypelniac wizje zycia stworzone dla nich przez nadgorliwych rodzicowsmiech.gif Rodzice wychowuja dzieci dla swiata a nie dla siebie (chyba, ze sa egoistami i chca zrobic z DOROSLEGO dziecka sluzaca wypelniajaca chore pomysly rodzicow). DAJ ZYC SWOIM DZIECIOM I ZAJMIJ SIE SOBA
  • gość 2017.05.31 [22:49]
    Filozofki -mordeczki sie odezwaly! Co tak was boli kiedy ludzie wyrazaja negatywne opinie o takich zwiazkach? Ja kilka takich zwiazkow znam i wiem co mowie. Zachwyty i opiewanie zalet takich ukladow zostawcie na wlasny uzytek.
  • gość 2017.05.31 [22:53]
    gość dziś [22:49]
    Prawda w oczy kole!
    Znam wiele takich zwiazkow i sa bardzo udanesmiech.gif
  • gość 2017.05.31 [22:54]
    Zajmij sie soba stara dewotko
  • gość 2017.05.31 [22:56]
    a znasz pewnie z widzeniasmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...