Odpowiedz na ten temat

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

• gość 2017.06.05 [19:59]
    Ja mam 34 moja partnerka 46
    Jest między nami 12 lat różnicy. Od ponad 5 lat jesteśmy razem.
    Bariery są tylko w głowach ...
  • gość 2017.06.05 [20:02]
    Up
  • gość 2017.06.05 [20:04]
    Gosc 19.38. Nie rozpedzaj sie z rzucaniem takiej diagnozy o impotentach. To choroba jest. A u ciebie jakas sexterapia jest ? Zapisujesz czy wystarczy tu zgloszenie?
  • gość 2017.06.05 [20:15]
    Do gość dziś [20:04] Oddaj swojego impotenta na seksterapię jakiejś ładnej, młodszej koleżance, od razu go wyleczy. Ja nie mam zamiaru zdradzać męża.
  • Jarlexix 2017.06.06 [00:12]
    W żadnym wypadku usmiech.gif Liczy się miłość, a nie to, co powiedzą sąsiedzi usmiech.gif Dajcie sobie szanse i zobaczcie jak to wyjdzie usmiech.gif
  • gość 2017.06.06 [09:20]
    Kobiety szybciej przechodzą menopauzę i wtedy sexu nie pragną.Stad róznica wieku jest niekorzystna dla mężczyzny.
  • gość 2017.06.06 [10:43]
    Kobiety po menopauzie z mojego otoczenia nadal mają seks. Kobieta zawsze może, nawet do późnej starości, mężczyzna chce ale zazwyczaj już nie może.
  • gość 2017.06.06 [19:53]
    Od kiedy to seks jest najważniejszy w związku? Jak ludzie maja takie same zainteresowania, hobby, takie samo spojrzenie na świat to chyba bardziej jest wiążące niż sam seks.
  • gość 2017.06.07 [03:45]
    9:20
    Wprost przeciwnie. Wraz z menopauzą dopiero się kobiecie chce... Ach te hormony.
  • gość 2017.06.07 [10:22]
    Do Gosciowy o 20.15. Moze zdradzac nie masz zamiaru ale obrazac innych umiesz rzucajac medyczne okreslenia z czapy. Zadbaj zeby twoj impotentem nie zostal bo na impotencji sie "znasz". A zalecenia puszczania sie cudzych mezow lepiej przemilcz.
  • fologracja 2017.06.07 [12:41]
    reguł nie ma, ale moim zdaniem młodszy mężczyzna i tak zawsze pokaże swoją niedojrzałość, chodzi głównie o psychikę i wnętrze.
  • xyzed 2017.06.07 [14:30]
    Jeśli kobieta jest starsza o 6 lat ,to różnica jest duża usmiech.gif
    Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.
  • gość 2017.06.07 [14:42]
    Do gość dziś [10:22] Poczułaś się urażona i bardzo dobrze, przynajmniej poczułaś to samo co ludzie, których tu obrażasz. Odpisuję na Twoje posty w takim samym tonie złośliwości jaki bije od Ciebie. Nawet staram się używać dokładnie takich samych zwrotów aby nie dodawać nic od siebie.
  • gość 2017.06.08 [10:55]
    Glupota cie przerosla kobieto. Nikogo nie obrazam przeciwnie niz ty, bo charakterek masz wyjatkowo obrzydliwy. I daj spokoj pozostalym ludziom tu zagladajacym.
  • gość 2017.06.08 [11:16]
    Do gość dziś [10:55] Poczytaj sobie co to znaczy hipokryzja bo
    "glupota cie przerosla kobieto". Nikogo nie obrazam przeciwnie niz ty, bo "charakterek masz wyjatkowo obrzydliwy".
  • Oculus 2017.06.08 [16:58]
    Ja bym się tym nie przejmował...
    Mama nie pozwoliła tacie na kupno "tej wysysającej duszę wylęgarni szmiry i bezmyślnej rozrywki", zwanej też telewizorem.
  • gość 2017.06.09 [02:03]
    U mnie na osiedlu jest małżeństwo, którego historię znam z opowieści mamy - kiedy on miał lat 20 zakochał sie w swojej nauczycielce, która wówczas miała lat 30. Mają dwie córki, które też mają swoje rodziny i są szczęśliwą parą do dziś usmiech.gif . Ba - nawet nie widać różnicy. Byłam w szoku jak mama opowiedziała mi ich historię.
  • gość 2017.06.11 [09:54]
    Prezydent Francji ma starsza żonę i wygrał wybory bo francozow nie obchodzi kto z kim żyję i z kim śpi to tylko polska patologia hejtuje jak kobieta starsza czy grubsza. Na A.Komorowska tez hejtowali a co to kogo obchodzi.
  • gość 2017.06.11 [09:57]
    Moja ciotka jest starsza 8 lato od wujka a syn ich niedługo ma 18. Różnica nie duża jeżeli w głowie poukładane
  • Bzyk2 2017.06.11 [10:06]
    Wiek nie jest przeszkodą dla miłości. Współczesna kobieta jest zupełnie bezuczuciowa w stosunku do mężczyzny – potrafi kochać niektóra jedynie swoje dziecko, ponieważ widzi w nim część siebie. Jeśli kobieta bierze ślub to ze względów finansowych, lub, gdy czuje mężczyznę pod sobą i cieszy się, że jest to piękne mieć pod sobą mężczyznę by móc go krytykować i poniżać wśród koleżanek. Niektóra starsza kobieta dla szpanu lub by wyglądać w społeczeństwie nie jako stara panna, bierze ślub, że niby ma powodzenie. Jeśli mężczyźnie zależy zrobi z niego ciotę, śmiecia. Jeśli mężczyźnie nie zależy to jej też. Kobiety upatrują sobie też mężczyzn, których trzeba spychać na bok bez względu na to czy jesteś piękny, bogaty i dobry. Bo kobieta jako wujek samo zło lubi statystyki i satysfakcje z tego, że jeśli mężczyzna jest uczuciowy i pragnie miłości i od dłuższego czasu tego nie ma i popełni samobójstwo, to tylko kobieta cieszy się nad wyższością kobiety.
    W mężczyźnie kobieta doszukuje się raz tego raz czegoś innego by móc być współczesną kobietą, czyli agentką SS. Więc jeśli jesteś normalnym mężczyzną, kobieta jest znudzona. Współczesnemu mężczyźnie pozostaje podniecić się chyba raz w miesiącu u prostytutki za 200 zł, lecz według mnie strasznie to podniecające i szkoda na te zdziry pieniędzy.
    edytowano 2017.06.11 [10:07]
  • gość 2017.06.11 [11:27]
    Ale ci się baba trafiła smiech.gif
  • Dora86 2017.06.11 [15:46]
    To nie dużo, wiek nie ma znaczenia gdy się kocha usmiech.gif
  • hexia 2017.06.12 [09:19]
    Mam koleżankę która jest 8 lat starsza od swojego faceta, nie mają z tym problemu, obydwoje są szczęśliwi, więc to chyba kwestia tego jak Ty się z tym czujesz oczko.gif
  • gość 2017.06.12 [11:28]
    9:54
    Książę Karol tez ożenił się z Kamila mimo sprzeciwu matki i nic go nie powstrzymało. Ona też starsza od niego i spotkał się z dużą krytyka ale Brytyjczycy musieli to zaakceptować. Miłość nie patrzy na wiek. Tylko w Polsce to jest sensacja kiedy kobieta jest starsza.
    Są pary gdzie kobieta jest starsza ale tego się nie rozglasza i jak nie widać to nikt nie wie i ludzie żyją w spokoju. Najlepiej niech każdy żyję swoim życiem a życiem innych.
    Po drugie to nie każda kobieta zechce młodszego do związku wiec to tez jest dla facet wywyzszenie, że ona go chciała.
  • SlodkaPaskuda 2017.06.12 [11:45]
    tak, ja nie widzę tego kiedy kobita jest starsza.
  • gość 2017.06.13 [14:41]
    tak, często nie widać różnicy wieku bo facet z broda i wygląda starzej a ona szczuplutka, bez zmarszczek.
  • gość 2017.06.13 [22:31]
    Dobieranie wg wieku miało sens w średniowieczu gdzie 16 latek był głową rodziny, a średnia wieku wynosiła 35 lat..
    Dzisiaj kompletnie nie ma to znaczenia, wiek nie świadczy o dojrzałości, są kraje np. Francja, w których różnica nawet 15 letnia w związku jest rzeczą normalną ( kobieta ) co potwierdza nawet obecna para prezydencka.
    https://pozyczka-bez-zaswiadczen.pl/post/chwi lowki-w-niemczech-online
  • gość 2017.06.14 [01:22]
    Dla mnie takie 6 lat nie ma znaczenia, jeśli oboje sie kochają.
  • gość 2017.06.14 [09:35]
    Ludzie, zobaczcie kiedy ten wątek był rozpoczęty. Ponad dwa lata temu usmiech.gif . Pewnie ta kobieta już dawno się zdecydowała i nawet nie czyta tego co piszecie usmiech.gif
  • gość 2017.06.14 [09:40]
    On zapewne już nie czyta ale czytają inni co mają podobnie wątpliwości. Wątek nadal żyje bo ludzie nadal tu pytają.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...