Odpowiedz na ten temat

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

• gość 2017.11.10 [07:00]
    Wy nawet się kochacie ale inni tego szczęścia nie mają bo bardzo mlode kobiety często kochają pieniądze swojego faceta a nie jego. To taki ukryty sponsoring z dopiskiem "kochamy się " aby ładniej wyglądało.
  • gość 2017.11.10 [08:03]
    Tylko głupek i pedofil weźmie sobie dziewczynkę do łóżka.
  • gość 2017.11.10 [08:56]
    To oczywiste przecież jeśli chcesz dziecko to zawsze lepiej znaleźć młodszą mamę niż starszą. To najlepsze co na początku możesz zrobić dla swojego dziecka.
  • gość 2017.11.10 [19:28]
    Kobiety dłużej żyją.
  • kobietatrenujaca 2017.11.11 [11:25]
    Polecam serdecznie!
    Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych nawww.igortreneronline.pl !
    Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź teraz na stronę:www.igortreneronline.pl
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    Wejdź teraz na stronę:www.igortreneronline.pl
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych nawww.igortreneronline.pl !
  • bergitka 2017.11.11 [21:00]
    Myślę, że żaden problem. Jeżeli dobrze się z nim czujesz, to co za różnica ile on ma lat.
    Czas mający ciężar właściwy napiera na ciebie jak wieloznaczny dawny sen. Poruszasz się ciągle, żeby się przez niego przedostać
  • Murphinka 2017.11.12 [22:03]
    to zależy od charakteru i osobowości, znam dużo szczęśliwych związków z dużą różnicą wieku
  • Ryb 2017.11.16 [10:20]
    Jest ok
  • kobietatrenujaca 2017.11.16 [20:01]
    WEJDŹ https://www.igortreneronline.pl A NIE POŻAŁUJESZ!!!
  • gość 2017.11.16 [21:23]
    Ja znam pare ona 15 lat starsza, dwa lata razem sa
  • gość 2017.11.16 [23:03]
    Osobiście znam parę, która pobrała się po 7 latach bycia ze sobą, gdzie ona jest od niego starsza o 20 lat, a pobrali się w wieku 35-55. Nie wiem czy to oznaka jakiejś choroby czy uzależnienia, a może po prostu czysta chemia, ale są razem od lat, dogadują się świetnie i nie można im zarzucić, że się źle dobrali. Tak, to działa.
  • panktoś 2017.11.16 [23:21]
    Ee tam dużo. Ja 21 bzykam 30+. Nawet byłem gotów wejść w związek. Ważne jak ty to spostrzegać, nie przejmuj się resztą osób. Jeśli będziesz na tyle dojrzały/a, to taka różnica wieku nie powinna być dla cb przeszkodą.
  • gość 2017.11.17 [02:36]
    Dużo dla kogo ? Skoro młody facet interesuje się starsza kobietą to znaczy, że ona mu odpowiada zarówno intelektualnie jak i fizycznie. Jeżeli ona go akceptuje i taki układ jej pasuje to gdzie jest problem ?
    Oczywiście mówimy o związku gdzie on jest dojrzałym facetem a nie młokosem zaliczającym laski. Jeżeli zgadzają się w najważniejszych aspektach typu dom i dziecko, nie ma konfliktów finansowych, bo np. on się jeszcze uczy a ona pracuje, to w czym miałaby przeszkadzać im różnica wieku ?
  • gość 2017.11.17 [20:45]
    No jest jakiś procent facetów mających kompleks mamusi.
  • gość 2017.11.17 [23:57]
    Faceci mający kompleks mamusi wybierają kobiety dużo młodsze, takie którymi można rządzić a zwłaszcza może rządzić mamusia. Mój brat ma kompleks mamusi i ma żonę o ponad 10l mlodszsą. A najzabawniejsze jest to, że dziewczyna się wyrobiła i teraz rządzi nim i ustawia go jak mamusia usmiech.gif
  • gość 2017.11.18 [01:17]
    https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/46PxY/ Zapraszam dużo rzeczy dla pan i panów u tego użytkownika, ciągle coś nowego i w dobrych cenach. Polecam!
  • gość 2017.11.18 [04:36]
    gość wczoraj [02:36]
    Dużo dla kogo ? Skoro młody facet interesuje się starsza kobietą to znaczy, że ona mu odpowiada zarówno intelektualnie jak i fizycznie. Jeżeli ona go akceptuje i taki układ jej pasuje to gdzie jest problem ?
    Oczywiście mówimy o związku gdzie on jest dojrzałym facetem a nie młokosem zaliczającym laski. Jeżeli zgadzają się w najważniejszych aspektach typu dom i dziecko, nie ma konfliktów finansowych, bo np. on się jeszcze uczy a ona pracuje, to w czym miałaby przeszkadzać im różnica wieku ?
    X
    Tak właśnie jest w naszym związku. Mój mąż jest dojrzały jak na swój młody wiek, nigdy nie zaliczał panienek bo seks dla niego to poważna sprawa choć panienki same chciały wskoczyć mu do łóżka. Pracuje od 21 roku życia, nie pije nie pali, lubi czytać książki, oglądać filmy a nie łazić z kumplami na piwo. Pasujemy do siebie i nam ta różnica wieku nie przeszkadza, przeszkadza za to co niektórym kafeterianom, nawet jego mama i rodzeństwo zaakceptowali nasz związek. Nikt w życiu realnym nas palcami nie wytyka, nie nazywa mamusią z synkiem, nawet na pogotowiu lekarz nazwał go moim mężem choć tego nie wiedział a przecież mógł nazwać go moim synem.
  • gość 2017.11.18 [10:54]
    A jaka jest miedzy Wami różnica wieku?
  • gosciutu 2017.11.18 [13:34]
    Roznica wieku nie jest wazna gdy pasujecie do siebie i w dzien i w nocy...oczywiscie noc jest wazniejsza. U mnie roznica wynosi 20 lat(jestem starszy) wszystko gra.
  • gość 2017.11.18 [13:45]
    ciekawe jaka jest opinia partnerkismiech.gif
  • gość 2017.11.18 [14:51]
    Znowu stare raszple wmawiają innym, jak to niby są z młodszymi. Ale prawda jest taka, że ze starymi wiążą się tylko desperaci albo zboczeńcy.
  • gość 2017.11.18 [15:35]
    Jestes głupi
  • Dorób banalnie do wypłaty 2017.11.18 [18:07]
    Jeśli chcesz sobie dorobić do wypłaty, to zapraszam Cię do panelu internautów Opinie i Imasonline
    Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty (z reguły po kilkaset pkt), które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne
    (10 000 pkt to 50zł które możesz wypłacić na swoje konto bankowe ). Dlatego myślę, że może Ci się spodobać!
    Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie i imasonline kliknij na poniższe linki:
    1. http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=762 15207
    2. http://imasonline.pl/user/invite/fromReferenc e/110660
    i wypełnij ankietę rejestracyjną w obu panelach (zajmie to nie więcej niż 5 min.).
    Ankiety wysyłane są na adres e-mail, którego uzyłeś/aś podczas rejestracji do serwisu, tak więc sprawdzaj regularnie swoją skrzynkę mailową! Pojedyncza ankieta warta jest od 100-1400 pkt (0.50-7zł).
    Program nie pobiera żadnych opłat rejestracyjnych, tak więc nic Cię to nie kosztuje - możesz jedynie zyskać.
  • gość 2017.11.18 [22:39]
    gość dziś [13:45]
    ciekawe jaka jest opinia partnerkismiech.gif
    X
    Gdyby jego partnertce nie odpowiadało to by z nim nie była, to chyba logiczne.
  • gość 2017.11.18 [23:23]
    mam 33 lata i gdybym poznala 6 lat mlodszego i podobalby mi sie z wygladu i nie mial siana w glowie, to bym sie z nim spotykala. mialabym oczywiscie obawy, ze mnie po krotkim czasie zostawi, ale spodziewalabym sie tego, wiec nie byloby to takim szokiem. gdybym sie zakochala, to dalabym szanse, bo zycie jest jedno.
  • kobietatrenujaca 2017.11.18 [23:23]
    WEJDŹ https://www.igortreneronline.pl I DOKONAJ ZMIAN!!!
  • gość 2017.11.18 [23:30]
    A ja wci
  • gość 2017.11.18 [23:32]
    A ja wciąż kocham 6lat starszą z którą mieszkamy na jednym osiedlu
  • gość 2017.11.18 [23:34]
    skoro mieszkacie na jednym osiedlu to spotykacie się czasem, łatwiej ci o kontakt z nią
  • gość 2017.11.19 [00:05]
    nie

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...