Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stokrotka721

Czy po prawie 5 latach związku, czas na oświadczyny ?

Polecane posty

Jesteśmy razem niecałe 5 lat. Znajomi w okół są zaręczni i planują śluby. Na pytanie znajomych kiedy u mnie będzie jakiś pierścionek mój chłopak odpowiada że NAM się nie śpieszy. Temat ślubu i zaręczyn wgl się u nas nie pojawia. Mam 22 lata chłopak prawie 24... (aah no i od 3 lat mieszkamy razem ponieważ ja tego bardzo chciałam) co sądzice o jego zachowaniu ? czy to jest normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej jesteś jego dziewczyna przejściową. Ile to historii bylo- razem od 3,5,8 lat, zero tematu ślubu a tu zjawia się w życiu faceta inna, on szaleńczo się zakochuje i po roku związku juz planują ślub i dziecko... Ale z drugiej strony właściwie masz dopiero 22 lata, po co Ci juz ślub? Masz jeszcze czas, a to ze koleżanki się zareczaja? Na FB chwala się pierscionkami, zgadlam? Najlepiej to patrzeć na koleżanki, faktycznie...a potem rozwód po roku,jak to często bywa w przypadku młodo zawieranych małżeństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za wcześnie teraz ślub to tak w wieku 33-38 lat, chyba, że chcesz byc rozwódką nawet wielorotną jak tak młodo zaczniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×