Odpowiedz na ten temat

Czy są tu kobiety piękne ,na poziomie ? Reaktywacja

• Caffelogin_ 2017.10.13 [00:06]
    Tak.To ja spie rto liłem. Przyznaję.Własnie przez głupią zadrość. obawę.Ktoś musiał nie wytrzymać parcia.teraz widzę ,że wszystkie tzw miłości na kafe kończy zadroścć.To najgorsze co moze nas spotkać na kaffe..i spotyka każdego z nas piszących.Wystarczy poczytać to co piszą tzw goście na uczuciowym i jakie zakladają tematy. Kocham... pisane z gościa.itp...tęsknię za Toba..i tp....i każdy mysli ,ze to do niego..a póxniej pojawiają sie dure wpisy..swoista paranoja kafeteryjna.To potrafi zniszczyć wszystko..bo przecież wiemy ,że jak ktoś raz zaczął tu pisac to powróci...
  • Caffelogin_ 2017.10.13 [00:11]
    O nie,nie forum. Romantic.Tu każdy jest realny.Każdy coś czuje.Można udawać tylko nieczułego.a jeśli To Tyczy się Jaśminiowki i mialeś rzeczywiście tylko dobre intencje w stosunku do niej, to ja Ci nie będę na pewno w to wchodził.Ona mnie już po prostu nie chce i to jest pewne.Gdyby chciala to dawno miala okazję by interweniowac.Nie było tego więc ja tu się już w ogole nie liczę.
  • gość 2017.10.13 [00:12]
    123
  • gość 2017.10.13 [00:13]
    123
  • gość 2017.10.13 [00:15]
    123
  • The RomanticArtist 2017.10.13 [00:23]
    ale może jeszcze spróbuj? może jeszcze do siebie wrócicie!oczko.gif
  • gość 2017.10.13 [00:25]
    123
  • Caffelogin_ 2017.10.13 [00:27]
    Myślisz ,ze nie probowalem?usmiech.gif Ja już dzisiaj wiem ,że to koniec. Ona jest inna niż ja.Chyba na nią naprawdę nie zaslugiwałem.Zawsze jakoś to wiedzialem.
  • The RomanticArtist 2017.10.13 [00:30]
    no ale znacie się w realu ?
  • Caffelogin_ 2017.10.13 [00:34]
    Czas mówią leczy rany.Chyba tylko nie aż takie.Nie spieprz tego Romanticusmiech.gif Ja wam już nic nie zepsuję.Na pewno nie jej. Ciebie nie znam.Ale zasłuż na nią.To ja odchodzę w cień.Nie napisze już nic.Nic co by było dla niej smutne.Ode mnie już nie usłyszy / cie tego.Żadnego hejtuusmiech.gif Dzisiaj jeszcze bardziej zrozumialem jak ją skrzywdziłem ponownie.Gdy chciala poznać w końcu jakiegoś wrażliwca.A ja i inni przyslużyliśmy się tylko w tym co złe.A obiecałem ją chronić.Ładnie chroniłem.Nie ma co! To jest moj wyrzut sumienia i z tym tylko zostanę.Wszystkiego dobrego jej..i wam.
  • gość 2017.10.13 [00:40]
    O resztę już Ją tylko pytaj.I tak za dużo powiedziałemusmiech.gif Może niepotrzebnie.Ale może to też kogoś nauczy czegoś nowego.Np jak nie ranić? Jaki to ból ,gdy ktoś się bawi czyimś uczuciem.jak wiele znaczą słowa,które wypowiadamy czasem tak nieopacznie
  • The RomanticArtist 2017.10.13 [00:43]
    widzę że jesteś człowiekiem zdolnym do refleksji a to tutaj to rzadkość! nic nie spieprzę bo za nic się nie biorę. spokojna głowa. trzymaj się!
  • Jaśminiówka 2017.10.13 [08:29]
    O, nieeeeee !! Myślałam, że nic mnie już nie zaskoczyyyyyy.Weszłam teraz, bo mam w głowie wczorajsze emocje i chciałam podziękować za dojrzałe podejście gościazwiedzam- i osobom, życzliwym i za mądre wypowiedzi ludziom, którzy wyczuli moją osobą i mój stan wczorajszy....Poczytam teraz spokojne loginacaffa i zaraz odniosę się do tego.
    ....wschodzące słońce śmieje się w mojej pogodzie ducha, co za czas !
  • Jaśminiówka 2017.10.13 [08:40]
    Caffeeloginie Twój język raptownie się zmienił po mojej wypowiedzi z Z wczoraj [22:06] szukałes już ze mną kontaktu i dialogu .Zaprzestałeś hejtować.Zapewniając o chronieniu mnie.I zmieniając się na troskliwego sprzymierzeńca.
  • The RomanticArtist 2017.10.13 [08:41]
    dzień dobry. szkoda że nie odniosłaś się do mojego numeru telefonu. ....ale tu jest Twój ex także życzę szczęścia ! ps...piękna pogoda nad morzem; )
  • Jaśminiówka 2017.10.13 [08:57]
    Caffe poznałam na kafeterii był pierwszym i jednym kimś z kim zaprzyjazniłam się.Zanim prześliśmy na tor prywatny trwało to ok 6 tyg .Chodz szalał od początku o kontakt tak jak tu wczoraj usmiech.gif ...Nasza znajomość przebiegała pozytywnie nie przypominam sobie jakiś "dziwnych rzeczy" w pewnym momencie jak mają, to mężczyzni poznał kobietę inną, więc z tego tytułu odsunęłam się od niego zerwałam kontakt....Wczoraj myślałam, że spotkałam kogoś z kim będę mogła dzielić się emocjami..Jednak nie wyszło.Jeszcze raz dziękuję pozytywnym dobrym ludziom.....I w piątek trzynastego usmiech.gif Najlepszego Wszystkim usmiech.gifusmiech.gif
  • Jaśminiówka 2017.10.13 [08:58]
    Dzień Dobry Romantyku.Cieżko wczoraj było, ojjjj ciężko.
  • The RomanticArtist 2017.10.13 [09:07]
    czy może w końcu doczekam się szczerej odpowiedzi DLACZEGO do mnie nie napisałaś??? bo pytałem chyba już ze 100 razy !
  • gość 2017.10.13 [09:27]
    Ahhh te dramaty i nieoczekiwane zwroty akcji na kafeterii
  • The RomanticArtist 2017.10.13 [09:55]
    Zdaje się że rozumiem !!!! Stałem się ofiarą. Zostałem perfidnie wykorzystany do jakichś gierek, do prowokacji i do wywołania w kimś ZAZDROŚCI....nie dam się więcej nabrać !
  • Jaśminiówka 2017.10.13 [09:57]
    Nie prawda.
  • Skromna Ja 2017.10.13 [10:27]
    hahahahha ten temat może konkurować z M jak Mdłość smiech.gif
    Ja skromna ?
  • Puchacz Rolny 2017.10.13 [10:34]
    Tak? na razie nie znalazłem dość zapału żeby przebrnąć przez wszystkie wpisy. Ale skoro rekomendujesz, to może jednak się za to zabiorę smiech.gif
  • The RomanticArtist 2017.10.13 [10:40]
    Jaśminiówka oszukałaś mnie a ja Tobie podałem kontakt ! Teraz żałuję. Kolejni ludzie FAKE !!!!smutas.gif a myślałem że znalazłem perełkę!smutas.gif
  • gość 2017.10.13 [11:01]
    The RomanticArtist ja na miejscu Jasminiówki już bym sobie odpuściła Ciebie za takie oskarżenia. Ty nie jesteś wrażliwy tylko pieniacz albo oszust.
  • The RomanticArtist 2017.10.13 [11:02]
    ZAKŁAMANIE, OBŁUDA I TCHÓRZOSTWO....stworzyliście tu sobie alternatywną rzeczywistość aby uciekać od problemów codzienności. Wasza "szczerość" i prawdziwość jako ludzi ogranicza się do tego durnowatego forum! Wasza anonimowość tutaj was ośmiela jednak do prawdziwych relacji międzyludzkich nie jesteście zdolni bo jesteście tchórzami i uciekacie jak szczury w popłochu gdy tylko pojawi się choć cień bliższego poznania . Macie twardo ustalone granice których przekraczać panicznie się boicie ! W tej waszej alternatywnej rzeczywistości macie szansę choć na chwilę uciec od swoich mężów, żon, dzieci ,kredytów mieszkaniowych i problemów łóżkowych ! Jesteście tylko WYDMUSZKAMI.....podwijajcie ogon dalej tchórze i żyjcie sobie na tym FAKE forum tracąc czas. Na nic innego was nie stać!
  • gość 2017.10.13 [11:03]
    FAKE to twoj whatsap! Osobny numer do lasek z neta co? A jaminiowka ma pisać ze swojego prawdziwego. Cwaniak się znalazl
  • The RomanticArtist 2017.10.13 [11:06]
    .
    edytowano 2017.10.14 [11:32]
  • gość 2017.10.13 [11:12]
    Haha, wyszlo prawdziwe oblicze! Nie do pojęcia to są te twoje kombinacje alpejskie , na nowym tel/numerze tez mozesz miec whatsap. Ale to rozumiem dla innej kategorii znajomych, laski z neta na drugi telefon
  • gość 2017.10.13 [12:22]
    Prawda w oczy kole

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...