Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to jest niewerbalny znak zainteresowania

Polecane posty

Gość gość

Gdy pierwszy raz mnie widzi dziewczyna, poprawia grzywke po dlugosci czola. Zdarzylo mi sie to 4 razy, jak uwazacie. Moge im sie podobac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. dotykanie włosów to stroszenie piórek zarówno u kobiet jak i u mężczyzn...no chyba że komuś grzywka czy kosmyk włazi w oko i musi żeby nie cierpieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dlaczego mówisz to z taką pewnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miętowa ja dziś Ale ona juz od tej 1 sekundy jest nim zainteresowany, że taki znak pokazuje? To jest odruch kontrolowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli patrzy w tym samym czasie maslanymi oczami i lekko się uśmiecha, to może ale też nie musi coś znaczyć. Ja mam np. długą grzywke, która mi się często układa nie tak jak chcę i baaardzo często ją poprawiam. Więc do samego poprawiania grzywki lepiej ideologii nie dorabiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i faktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jedna jaskółka wiosny nie czyni" jak to mówią, zauważ czy daje jeszcze inne znaki świadczące o zainteresowaniu a dopiero potem podbijaj do niej, inaczej możesz mieć podbite oko jak się pomylisz :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś o jakie znaki jeszcze może chodzić? wiesz nawet nie próbuje bo jestem zajęty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby przypadkiem Cię dotyka, zbiera niewidzialne paprochy z twojego ramienia. Chwyta za rękę podczas rozmowy. (O ile nie ma takiego sposobu bycia i nie zachowuje się tak do wszystkich) Zjawia się "przypadkiem" tam gdzie Ty bywasz. Niby przez pomyłkę wybiera twój nr. tel. Wymyśla jakiś pretekst, żeby tylko z Tobą porozmawiać. Prosi o jakąś pomoc właśnie Ciebie. Uważnie Cię słucha wypytuje o Ciebie, szczególnie gdy jesteście w większej grupie najbardziej się skupia na tym co Ty mówisz. To mogą być znaki (albo tylko lubienie) żeby mieć pewność musiałbyś wiedzieć jak ona zachowuje się na codzień i czy będąc w twoim otoczeniu się zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego dotyk jest taki ważny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ludzie zupełnie sobie obcy zazwyczaj nie odczuwają potrzeby by się dotykać więc im kogoś bardziej lubimy tym ta potrzeba staje się mocniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dotyk świadczy o czymś więcej czy o przyjaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×