Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy uważacie, że długie włosy facetowi dodają, czy odejmują atrakcyjności?

Polecane posty

Gość gość

Ja, kiedy przyglądam się w lustrze, to dochodzę do wniosku, że wygladam przystojniej w dłuższych włosach i lekkimzarostem na twarzy. A kilka razy spotkałem się z opinią, że c***y noszą długie włosy, a mężczyzna powinien być wystrzyżony. A wy jak to widzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlugie włosy u faceta są już niemodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie za co go ciagnac roohajc go w doope :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czerwonamiśka - W twojej odpowiedzi brak sensu logicznego, bo jeśli ktoś wygląda dobrze w długich, to wcale nie przeczy temu że może w krótkich wyglądać lepiej. Wtedy już mu nie dodają atrakcyjności a odejmują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótkie włosy dobrze wymodelowane są sexy a barany i czupryny na głowie to wymysły nadgorliwych mamusiek które w ten sposób z synków córeczki chcą zrobić a synki przez całą szkołę są obiektami podśmiewania i wyzwisk. Mój mąż ma krótkie bo już mu matka nie narzuca szopy na głowie i teraz koleżanki z byłych szkół nadziwić się nie mogą jakie ciacho koło nosa miały. Facet ma być facet a nie ni to ciocia ni to wujek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedały są łysi albo krótko ostrzyżeni, wystarczy zobaczyć filmiki z parady równości na youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni co maja długie włosy są bardzo seksowni. Zawsze podobali mi sie długowłosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dlugie włosy u faceta są już niemodne. X Co za bezsens. Nie ma modne czy niemodne. Jest ladnie lub nieladnie - wszystko zalezy od typu urody danego mezczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:28: nie ma modne czy niemodne? Co za bezsens. To zrób sobie trwałą ondulację. Kiedyś młode babki robiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 12:28: nie ma modne czy niemodne? Co za bezsens. To zrób sobie trwałą ondulację. Kiedyś młode babki robiły. X Nadal robią ale już nie takiego barana jak kiedyś. Długie włosy to żadna ingerencja fryzjerska tylko sama natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facec ktory musi ciagle dbac o takie kudly to nie facet a baba tyle w temacie jeszcze brakuje by zaczal golic nogi i malowac sie szminka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale trwalej jak baran nie robia, bo jest niemodna. Bo fryzury też mogą być niemodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ma ładna twarz, to długie włosy jeszcze dodadzą mu atrakcyjności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:44: długie włosy u faceta to sama natura, ale to nie znaczy, że są modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długie włosy nie dodają facetom atrakcyjności. Przystojny facet nie udaje małolata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba któraś tu ma faceta z kucykiem, który nie zauważył, że lata 90.dawno minęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy jaki ma ksztalt twarzy i ile lat.Niewatpliwie dodaja atrakcyjnosci mlodym, szczuplym o pociaglej twarzy, natomiast siwy dziadek (zwlaszcza lysiejacy) i polski okragly pyzaty Janusz beda wygladac komicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze sa proste rowne i krotkie grzywki a'la jim carrey . Dla faceta jak znalazl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało_stanowczy dziś Długie włosy u faceta powodują ryzyko, że na jego doope będą patrzeć inni facecijezyk.gif X Poleciałbym na takiego długowłosego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecialbyś *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkim pasują długie włosy, szczególnie zle wyglądają grubi faceci. Uważam ze nic nie przebije szczupłego, z kwadratowa lub trójkątna twarzą długowłosego faceta:) tacy są najlepsi. Masakrycznie wyglądają młodzi mężczyźni z zakolami na pół głowy, fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łysiejacy powinni się obcinać na krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długie odejmuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kitka, dlugie wlosy, tak, sa swietne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze jakie masz włosy? Do ramion czy dłuższe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko króciutkie włosy u faceta,długie są okropne.Kitka leży na plecach jak mysi ogon :O Jakby mój mąż upierał się przy długich włosach to bym mu je upierdzieliła w czasie snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:02 - Teraz mam takie zakrywające uszy (nie byłem u fryzjera od września). Kiedyś nosiłem takie do ramion. Wtedy niektórzy nazywali mnie tarzanem, aobo robin hoodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyż sama natura nie poucza nas, że hańbą jest dla mężczyzny nosić długie włosy, 15 podczas gdy dla kobiety jest właśnie chwałą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×