Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

siostra_brzozy

Czy w internecie można poznać bratnią duszę... a może nawet miłość?

Polecane posty

Gość gość
Tak, ale łatwiej o seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można nawet w kostnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, ale jak ktoś ma zerowe czy wręcz, że tak powiem ujemne powodzenie w realnym życiu to zakładanie że w necie będzie inaczej jest najczęsciej błędne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że można! Ja swojego męża poznałam przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można tylko trzeba się możliwie szybko spotykać z ludzmi poznanymi w necie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaura
Pelno kolesi naciagaczy i oszustów procent moze wpozo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisać można pięknie a w realu być chujem. Ile ty masz lat? Może jeszcze przelew mu zrób świąteczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale własnie mie chodzi o to, czy można znać kogoś z internetu dlugo... tylko pisząc.. nie spotykajac sie.. czy moze utworzyc sie bardzo bliska wieź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko i córko. Nie można. Powinnaś to wiedzieć już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy się jest młodym i naiwnym albo grubym i niedocenionym to z pewnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka wieź dusz.. że poznajemy kogoś w internecie.. i samo pisanie sprawia, że ludzie sa sobie bliscy... i nie chcą niczego innego... przynajmniej na początku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo psycholem szukajacym ofiar do prześladowania. Na pewno nie tutaj bo tu co niektórzy są skrzywieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodym naiwnym , albo gubym... zbyt uproszczone... bo chodzi o to, by wlasnie nie oceniać jak sie wygląda, co sie ma.. tylko poznać sie od srodka ... poswiecic czas bezinteresownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Dwa miesiące. Miałam dobrą wymówkę i powód do spotkania, ponieważ poznaliśmy się przez grę. Zaryzykowałam i zaprosiłam go na sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratnia dusza.. czyli ktoś z kim jest sie blisko duszami, a dla dusz nie ma znaczenia, jak sie wyglada ile ma sie lat, czy ile pieniedzy itd.. czyli teoretycznie bratnie dusze mogą spotkać sie w internecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mhm i mit się rozplywa we mgle gdy na żywo okazuje się że twoja bratnia dusza to stary Marian z bojlerem nad jajami... Z kimś żeby tak go nazwa to trzeba zjeść beczkę soli i znać go ze wszystkich stron. Łącznie z kakaowym okiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można ...ja czekam na spotkanie takiej duszy po 4 latach ...ale ... wygląd jest wazny wiem ze lubi pończochy a to meska uwaga zatem facet facetem i jego pragnienia ?/....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myslę, ze ludzie poswiecaja zbyt malo uwagi na rzeczywiste poznanie drugiej osoby...w internecie... przewaznie konczy sie tym , pokaz fotke, co robisz , co masz... mozemy sie spotkac... takie zimne i pobierzne ... ale czy to jest dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli ktos mysli jedynie przez pryzmat seksu... to szuka ciala.... a ja mam na mysli zwiazek dusz ...czyli cos bardzo wznioslego, wartosciowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jak sie pozna bratnia dusze , kogos kto Cie pokocha od tak, to mozna juz z ta osoba isc przez zycie , chocby nie wiem co sie dzialo ... tak mysle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo cielesność jest ulotna, dzis jestesmy piekni.. a jutro mozemy miec wypadek i byc szkaradni i co miłosc się skonczy? Albo zwyczajnie sie zestarzejemy i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×