Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

phii

CZy wasi znajomi też was informują o waszych ex?

Polecane posty

Strasznie mnie to denerwuje, że za każdym razem, gdy przyjadę do rodzinnego miasta dostaję dokładną relację o losach moich byłych chłopaków. Robi to głównie (ale nie tylko) moja jedna koleżanka z liceum. Opowiada mi nawet o chłopaku z którym spotykałam się trzy tygodnie 21 lat temu(!!!) A ja nawet nie pamietam jak wyglądał. A o mojej PIERWSZEJ WIELKIEJ MIŁOŚCI to wiem chyba wszystko (chociaż mało mnie to obchodzi) Ja myślę, że ona sie chyba strasznie nudzi, że tak śledzi życie znajomych :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie informuja, wrecz jak \"cos znaczacego\" dzialo sie w zyciu mojego ex, a ktos o tym przy mnie wspomnial to udawali, ze nie slysza ;) mysle, ze powinnas powiedziec kolezance aby zajela sie swoim zyciem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phii - to uderz pierwsza i przeegzaminuj ją. Wypytaj o każdy dzień i godzinę z życia jej exów:). A tam gdzie się będzie najbardziej wkurzać zadawaj najwięcej pytań:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze ciezko jest zwrocic komus uwage i to jeszcze w taki sposob aby sie nie obrazila. dlatego czasem trzeba powiedziec cos grzecznie, ale stanowczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×