Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość igrek

czy wasz facet po seksie wam dziekuje?

Polecane posty

Gość igrek

moj facet zawsze po caluje mnie czule i mowi "dziekuje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheLL
hmm?? nieee.;))hehe ale całuje w ręke to oznacza dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Mi żaden nigdy nie podziękował.. widać na niewychowanych buraków trafiałam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
a co, Ty nie masz przyjemnosci? czy tez mu dziekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D dobre autorko a miewasz orgazmy - czy się zmuszasz? bo jak to drugie- to fakt, powinien dziękować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igrek
zaden z moich poprzednich partnerow tak nie robil. ale to bardzo mile :) gdy spytalam pierwszy raz "za co mi dziekujesz? " ... odpowiedzial "za rozkosz, bliskosc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaden z moich poprzednich partnerow tak nie robil. ale to bardzo mile gdy spytalam pierwszy raz "za co mi dziekujesz? " ... odpowiedzial "za rozkosz, bliskosc" a na scianie wisi fototapeta z zachodem slonca a pod lampa kreca sie na sznurkach kucyki pony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zostanę zlinczowana, ale takei dziękuej kojarzy mi siez prostytutka " Dziękuje, ile płace? " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igrek
ja rowniez czerpie ogromna przyjemnosc z naszego seksu. powiedzialam mu kiedys ,ze nie musi mi dziekowac bo to dla mnie tez ogromna rozkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lhkhkjdf
Nie dziękuje - i bardzo dobrze, czułabym sie kretyńsko, jakby mi facet dziekował za seks, w końcu ja tyle samo z tego mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zostanę zlinczowana, ale takei dziękuej kojarzy mi siez prostytutka " Dziękuje, ile płace? " dlatego zapytalem czy placi przed czy po ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zostanę zlinczowana, ale takei dziękuej kojarzy mi siez prostytutka " Dziękuje, ile płace? " nie tak szybko na lincz trzeba sobie zasłużyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igrek
ignoranci... facet jest poprostu dobrze wychowany...szarmancki. widujemy sie raz na miesiac wiec moze dlatego czuje wdziecznosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o chryste jak słodko
zaraz sie porzygam jak mu założysz gumke to tez ci dziekuje jak mu zrobisz loda to tez ci dziekuje jak on tobie mnete to tez mu dziekujesz i podziekowaniom nie ma końca .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igrek
o chryste... masz racje, lepiej jak facet po spuszczeniu odwroci sie na drugi bok i zasnie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zs ike sobie też musiała markę wypracować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
po seksie facet klęka , głowę skłania i ze łzami w oczach łka: dzięki, o dzięki Ci Liberal Girl :) i co w tym dziwnego?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lachudra
zdarza mu się powiedzieć byłas cudowna kochanie, dziekuję, i nie uważam, żeby to miało cokolwiek wspólnego z prostytucją. jesli nie rozumiecie pewnych relacji to chociaż nie wyszydzajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igrek
byc moze wam trafiaja sie faceci dla ktorych rzniecie was to tylko czysto fizyczna czynnosc - obowiazek...nic tylko wspolczuc :P dla mojego faceta seks to cos wiecej:P mowcie co chcecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- sa inne sposoby an podizękowanie niz "dizękuje" I to raczej nei świadczy o dobrym wychowaniu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest FORUM DYSKUSYJNE i tu sie dyskutuje, wiec jeśli załozyłas tu temat musisz sie z tym liczyć. Mnie sie tak to kojarzy i tyle. Głupio czułabym sie, gdyby facet podizkeowłą mi za sex :O Zdecydowanie wolę, gdy przytuli, pocaluje w kark, czy plecki, powie, ze kocha, czy w jakis inny sposób, ale napewno nie słowem "dziekuje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ignoranci... :D no tak co my tam wiemy o seksie będę uczuć się od ciebie:) jak nie dziękuje- to pozostaje tylko opcja odwrócenia się zadem przyjęłam do wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny kotekPP
ja bym sie czula gilupio jakby mi dziekowal za sex:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
e tam, słów się czepiacie jeden mówi dizękuję drugi klepnie w tylek siarczyście inny zachrapie głosno ważne że sie podoba i przed i w trakcie i po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz w miesiącu
o matko ,co to jest raz na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×