Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bede sama zawsze

CZY wy tez tak macie?

Polecane posty

Gość bede sama zawsze

Odkad pamietam chodzila za mna mysl, ze zawsze bede stara panna, nie wiem czemu tak myslalam, ale tak bylo. Owszem mialam kilku chlopakow, z kilunastoma flirtowalam, bylam raz w powaznym zwiazku, ale nic z tego nie wyszlo. To nawet nie wynika z tego, ze cczegos mi brakuje lub z tego ze jestem brzydka. Ogolnie podobam sie, sa faceci chcacy byc ze mna, ale nie odpowiadaja mi. Moze juz staracilam wiare w normalnych, inteligentnych facetow, z ktorymi jest o czym porozmawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myślę
że będziesz zawsze sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paker_1982
A JAKIE MASZ BMI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka37
dokladnie mam tak samo, mysle, ze to wynika z poczucia niskiej wartosci i ostatecznie lęku przed porzuceniem. Kiedy inne dziewczyny, kobiety traktuja nowa znajomosc z pewnym luzem i z pewna doza szalenstwa [zobaczymy co z tego bedzie], to ja i byc moze wlasnie Ty smiertelnie powaznie wybiegajac w przyszlosc. I taka postawa ploszy potenjalnych kandydatow, a jesli znowu chce troche odpuscic, to ma to efekt taki, ze odpuszczam nazbyt wiele i zawsze jestem hepi otwarta i facet korzysta do poki mu sie nie znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede zawsze sama
Kropelko ja zachowuje sie tak samo jak Ty!!! Gdy spotkam kogos atrakcyjnego i wartosciowego, zaraz planuje sobie w glowie cale zycie u jego boku, ostatecznie zostajac z niczym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może powinnaś zwiększyć obszar poszukiwań? A co wy kobiety macie na myśli pisząc \"normalny facet\"? czy aby nie jest to wasz wyimaginowany \"książę na białym koniu...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość well...
Wiesz, jest takie stare przysłowie: "Pan się brzydzi, cham się wstydzi". Jak będziesz wydziwiać, to faktycznie zostaniesz sama. Nie chodzi mi o branie byle czego, ale wymaganie od faceta, żeby spełniał twoje przesadne wymagania nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede zawsze sama
mozliwe, bo malo gdzie bywam:O czy przesadne wymagania? nie sadze, moze to wynika z faktu, ze raz porzadnie sie sparzylam i teraz ciezko mi uwierzyc, ze jeszcze bede z kims?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami tez tak myśle
ale mnie jednak ciągnie do facetów nie chcę być sama kompletnie sama nie chcę miec dzieci ale chciałabym mieć męża,choć mam wrazenie że jestem trochę egoistką jestem zimna ale czasami potrzbuję kogos więc to takie wygodne z mojej strony i z facetami na dłyuższa metę cieżko mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×