Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czym się rózni seks z prostytutką od seksu z ''dziewczyną'' ?

Polecane posty

Gość gość

taka dziwka z roksy to przeciez taka sama laska jak normalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koszty zależności od twojego libido jak masz duże libido opłaca się dziewczyna jak masz niskie libido opłaca się prostytutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gardner
Czym się różni? Technicznie - niczym... Mentalnie - wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gardner
prawie szara... fakt (z usług prostytutki skorzystałem tylko raz, w okresie wzmożonego libido i ogólnej samotności). Jednak wyszło o niebo taniej, niż ostatni seks z dziewczyną:P (Drogi szampan, kolacja, taksówka, świecie, róża.... mógłbym tak jeszcze wymieniać kosztów pośrednich) Z czego mogę powiedzieć jedno: było warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym dodał perwersją i bezpośredniością. Prostytutka nie zdziwi się i nie odrzuci jak powiesz, że chcesz wziąć ją analnie i skończyć w jej ustach. Taka jest prawda i za tym stoi też odpowiedź dlaczego wielu mężczyzn w związkach i nawet żonatych korzysta z tego typu usług. Dzikie fantazje w pewien sposób anonimowo i dyskretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym? wszystkim prostytutce nie sprawia to przyjemności,mysli tylko o kasie którą dostanie i żeby klient szybko sobie poszedł.. dziewczyna robi to z miłości i sprawia jej to rozkosz :P to ogromna różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak - każdy trafia na swego - jeśli zakładasz, że takie są dziewczyny - na taką trafisz ale powiedzmy szczerze - oceniając po tej jednej wypowiedzi - na więcej nie zasługujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta robi to z miłości do kasy,urody i przebojowości faceta sama będąc nieatrakcyjną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnica: - płacisz dziwce za seks, ona to robi i jest zadowolona, że zapłaciłeś - płacisz swojej dziewczynie, czyli kupujesz prezenty, zapraszasz do kina itp. a ona to z tobą robi, ale jest coraz bardziej niezadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego normalna dziewczyna jest mniej atrakcyjna za większa kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
gość dziś hahaha dobre, a często tez prawdziwe. Jeżeli ktoś nie szuka już (lub tymczasowo) wielkiej miłości, a potrzebuje jedynie zaspokoić swój popęd to czemu miałby bałamucić jakaś dziewczynę, skoro można to uczciwie załatwić z dziewczyna na godziny. A różnica będzie taka, ze seks z d***** będzie po prostu mechanicznym aktem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ludzie ale naprawde mieliscie same jędze dziewczyny ? Ja nigdy nie szastałem na moje dziewczyny kasa,nigdy nie pozwalalem soba pomiatac i z wyjatkiem jednego przypadku miałem super seks .Jeśli chodzi o hajs to nie wydałem wiecej na dziewczyny niz one na mnie . Moze to dlatego,ze nie naleze do bogaczy i nie przyciągam q/rew,ktore na kase lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może z prostytutką nie bawi się w grę wstępną, od razu ładuje jej w paszczu i do tego ona zaczyna ochać i achać w sekundę po przyjęciu w krocze, jęczy jaki facet jest cudowny i jak jej dobrze. Każdy głupek uwierzy ze to się dzieje naprawdę:-) i zapłąci kazdą kasę;-) a z dziewczyną jednak trzeba pamiętać ,że nie wali się maszynę do robienia kasy i orgazmu i trzeba się napracować- nie każdy lubi takie zabiegi wiec idąc na skróty idzie do takiej przy której starczy ze się położy, ona obsłuży jak należy i poskacze do finału przy okazji będzie "szczęśliwa" i zapali papieroska razem z pracodawcą"=_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż w restauracji tez dają na ładniejszym talerzu, jedzenie wygląda na smaczniejsze( i często jest a ze talerz był źle umyty i syf przykryto jakimś jadalnym ozdobnikem a jedzenie odświeżane było już kilka razy i tyko przyprawa sprawiła ze ten syf okazuje się jadalny , to przecież jako klient który "płaci i wymaga" nie dowiesz się o tych faktach , kelner tez ma cie w duuupie ale zawsze zapyta czy smakowało z uśmiechem na twarzy. lepiej jesc zdrowo ale to zawsze jest mniej ekscytujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dziewczynie,po prostu się oszczędza kasę no chyba,że dziewczyna faceta doi,to pewnie i orgazmy udaje jak zawodowa dzi/wka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna jest droższa i brzydsza U dzifki tez można prowadzić grę wstępną poprzytulać sie zawistne lahony Pozatym dzifka to intymny stosunek a nie taki na pokaz jak z zwykła kobieta gdzie liczy sie by facet byl przebojowy wśród kolegów a co za tym idzie musi sie pozwalać jak was dyma A dziffka to intymność Pozatym z dzifka nikt cie nie wyśmieje ze uganiasz sie za wydymaną przez kogoś laska (bo raczej zwykła dziewczyna dziewicą nie będzie) a dzifka nie musisz lansować sie przed znajomymi dla jej uciechy tylko masz ciepły intymny miły stosunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błagam was...dziewczyna brzydsza od prostytutki? Jestem bardzo atrakcyjna, niejedna prostytutka może się chować, jestem zadbana i mój pierwszy chłopak jest ze mną do dziś, daje mu co chce, anal, może kończyć w moich ustach, Lubie seks i Lubie brak zahamowań, pieniędzy na mnie nie wydaje, chyba że idziemy na spacer na loda, albo prezent mi kupi na urodziny, ale ja jemu też zawsze kupuje, jak nie znacie życia to się nie wypowiadajcie. Wkurza mnie gadanie mężczyzn ze prostytutka jest ładniejsza, jakby się prosta dziewczyna tak samo umalowala i w to samo ubrała to by wyglądała lepiej i bardziej pociągająco niż jakaś k***a przer*****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal mi tych którzy uważają, że prostytutka jest ładniejsza od normalnych dziewczyn bo to znaczy, że nigdy nie mieli atrakcyjnej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jakbys jechal taxi albo szedl na piechote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórzy to chyba lubią zadawać się z dzifkami, widocznie pasuje im ich podejście do życia, pieniędzy, intymności i dawania doopy wszystkim za kasę, cóż:O nie zazdroszczę wyboru kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie pochwal za jaką cenę miałeś atrakcyjna I czy na serio byla wybitnie atrakcyjna i piękna jak dziewczyna z roksy już za 150 zl A jak jesteś kobietą to napisz jaka jest twoja cena i ciekawe czy jesteś przynajmniej realnie przeciętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zazdrościsz wyboru kobiety o pomyśl ile facet daje w związku a ile kobieta Tak realnie a nie urojone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks z dziewczyną jest droższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak miałem jeszcze żone i próbowałem wsadzić jej w d**e to skoczyła jak oparzona i obraziła się na mnie.Nie było już mowy o analu. Jak wsadziłem w tyłek prostytutce to tylko powiedziała "ach" (mam dosyć dużego zaganiacza bo 20 cm) i posuwałem ją w kakao aż doszedłem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jest przyzwyczajona. Ile razy w doopie miała? Setki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby zona dostała 150 zl, to by moze też powiedziała "ach" zamiast przekleństw. Kobieta nie ma z seksu analnego żadnej przyjemności. Dziwka się na to godzi, bo jej za to płacą. Gdy facet ma takie ciągotki, to ja się zastanawiam, czy w istocie nie jest gejem, tylko się z tym kryje ;) Jak ktoś ma przyjemność wsadzania fiuta w dupsko, to równie dobrze może wziąć sobie męską dziwkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzna_Sam
Seks zarówno z dziewczyną jak i z prostytutką jest obrazą Boga. Tylko seks w małżeństwie ma ochronę przed ojcem ciemności, który nienawidzi człowieka bez granic. Po czym poznać, że seks był grzeszny? Po owocach. Seks poza małżeństwem zawsze przynosi złe owoce. Prędzej czy później ta bańka rozkoszy dmuchana przez czarta pryśnie jak czar pozostawiając po sobie niezgodę, kłótnie, wyzwiska, złość, rozdarcie wewnętrzne, przygnębienie, wyrzuty sumienia i szloch. Nie warto brnąć w tym kierunku o czym przekonali się wszyscy, którzy zasmakowali tej trucizny sączonej przez złego od wieków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×