Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawy dlaczego

Dlaczego kobiety jak idą razem dostają małpiego rozumu ?

Polecane posty

Gość ciekawy dlaczego

Boże chroń faceta przed grupką , podpitych kobiet...co się wtedy z wami dzieje, stajecie się agresywne, złośliwe w stosunku do facetów, w wulgarny sposób komentujecie itd. Jak jesteście np w 2 to zachowujecie się normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz problemy
mnie to j.e.b.i.e 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy dlaczego
nie wszystkie ale dużo... co się z wami dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek 22
jak są pijane to czego od nich wymagasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile mają lat
??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy dlaczego
wiek ? od 16 do 35 a widać to na rynku, w klubach itp nie chodzi mi o pijane w sztok tylko lekko podpite... czy włacza wam się efekt stada co dręczy ofiare ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak \"fajnie\" przechodzi się koło grupki facetów... niewybredne komentarze, gwizdy, cmoki, siorbania....bleeeee.... Kto z kim przestaje takim się staje... widać jakieś zachowania kobiety zaczynają przejmować od mężczyzn - w końcu mamy równouprawnienie, prawda??? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy dlaczego
Tylko faceci tak sie zachowuja zawsze....ci co sie tak zachowuja....a grzeczne na codzien kobiety zamieniaja sie w .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli obleśne zachowanie jest usprawiedliwione tylko w wypadku, gdy jest to zachowanie meżczyzn..... No coments....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy dlaczego
chodzi o to ze oblesny facet jest zawsze oblesny sam czy w grupie, kobiety sa wrecz chamskie tylko w grupie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek 22
ojejku ze czasami cos komus odwali to nie znaczy jeszce ze zawsze tak robi , widocznie masz pecha ;) Ps. mówie to z wlasnego dośw. czasami tez mam ochote być dla jakich kolesi co mnie podrywaja niemila zdarza sie to rzadko ale bywa;) i nic nie poradze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek 22
a dlaczego w grupie , pewnie czujemy sie bezpieczniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy dlaczego
czyli jedna i druga strona ma wymowke na chamskie traktowanie...zawsze mozna sie zaslonic " Mnie tez tak kiedys potraktowali" i tak wzajemnie sie napedzamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze po prostu hamulce puszczaja ,dodatkowe wsparcie w postaci \"stadka\" ... jak to okreslil ktos tutaj mysle ze wtedy pobywamy sie komplexow, i po prostu sie na facetach odgrywamy ofiary sa przypadkowe ... wiesz ja wiem ze to glupie i niewlasciwe,ale chyba w ludzkiej naturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×