Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiaEU

Dlaczego moj facet sie tak zachowuje?

Polecane posty

Gość gosiaEU

Mamy po 35 lat. Moj facet wzial kredyt na mieszkanie ktore splaca. mieszkamy w wynajetym mieszkaniu w innej miejscowosci ktora jest blizsza jego pracy (swoje mieszkanie wynajmuje). on zarabia 2500 euro miesiecznie jak wyjezdza na misje wojskowe to ma 4500 euro na miesiac. ja od lipca nie pracuje, mam 900 euro zasilku, z czego oddaje mu 3o0 euro, oplacam miesieczny bilet w wysokosci 50 euro (praktycznie codziennie jezdze komunikacja -chodze po roznych agencjach pracy oraz jezdze na kurs jezykowy w kraju w ktorym jestem -i ktory tez sobie oplacam). bylismy na pogrzebie jego babci w miejscowosci oddalonej o 350 km, on zaplacil jedna strone za paliwo ja dodalam 50 euro na droge powrotna bo nie mial. faktem,ze nie mial pieniedzy moglo byc spowodowane tym, ze kupil sobie garnitur na pogrzeb za 100 euro. mam za to chodzic do fryzjera, do kosmetyczki, kupowac nowe ubrania, oczywiscie wydajac swoje pieniadze.kiedy kupil mi kwiatka nigdy nie dostalam, pomimo ze mu mowilam jakie sa moje ulubione na urodziny,za to kupil butelke wina bo przeciez mozemy razem wypic. w zeszle swieta niby kupil przysmak z miasta w kraju w ktorym jestesmy (ale ja juz musialam wyslac). Mowilam mu aby zmniejszyl kredyt ale on powiedzial ze mu interest sie zwiekszy wtedy. Co mam robic. on ma duze wymagania co do mnie, kaze mi oszczedzac ale jednoczesnie ma jakies wymagania co do moich strojow. Czy ktos mi moze cos doradzic, po prostu mam metlik w glowie co do jego osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasz wspólny interest się wkrótce rozsypie i zostaniecie każde osobno ze swoimi rachunkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy "wasz wspolny interes"? co masz na mysli?jaki interes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zarabiasz, generujesz koszty i jeszcze jęczysz? Zostaw go to będzie ci lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj tych debili. Żyjesz w gownianej relacji w której jesteś rozliczana dokladasz się nawet do wyjazdu na pogrzeb jego babki. A dostajesz o wiele mniej pieniędzy niż on. A pytanie. To co on odkłada idzie na wasze wspólne konto oszczędnościowe czy tylko na jego własne do którego ty nie masz dostępu? Bo jak to drugie to ewakuuj się szybko bo jesteś wykorzystywana na maxa. Nie widzisz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jest egoista wyłączającą cie. Zabiera ci nawet twój zasiłek a ma swoje ogromne pieniądze. W życiu bym z takim człowiekiem nie była. Zero oparcia tylko łapę po twoje grosze wyciąga jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zachcialo sie Wandzie Niemca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź pracę, nie pasożytuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego moj facet sie tak zachowuje? xxx Bo mu na to pozwalasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia Eu
pytanie. To co on odkłada idzie na wasze wspólne konto oszczędnościowe czy tylko na jego własne do którego ty nie masz dostępu? Bo jak to drugie to ewakuuj się szybko bo jesteś wykorzystywana na maxa. Nie widzisz tego?----nie nie mamy wspolnego konta. Ktos tu wspomnial o pracy tak szukam pracy i jednoczesnie ucze sie jezyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia Eu
Jego byla zona byla strojnisia modnie ubrana itd. Mowila mu jak ma sie ubierac itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę nie widzisz że jesteś traktowana jak zwykła szmata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 35 lat? Bo pieprzysz jakbyś miała 15!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia Eu
Pisalam tekst pozno w nocy moze troche" zjadlam "tekstu bo mam szyne na rece i ciezko pisac.w kazdym badz razie tak to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia Eu
Piszesz ze traktuje mnie jak szmate, mozesz uzasadnic swoja wypowiedz?chodzi ci o brak szacunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym pogrzebem babci to się zachował niemesko i bez honoru. I takich sytuacji będzie coraz więcej...zwykły sknera, ciężki będziesz miała z nim żywot. A co jak zaciazysz? Będzie Ci wszystko wyliczał i kazał się składać po połowie...poczytaj tematy o sknerach to może otworzysz oczy...ale Ty i tak z nim zostaniesz, zgadlam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj tych kretynek, radzą ci zostawić a same by go chętnie wzięły bo jeszcze do niedawna kobiety w chomątach chodziły i ciągnęły pługi, nie skarżyły się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już będz sobie z.nim tylko już nie jęcz na.kafe i nie pytaj o rady bo ja ci ją dałam. Napisałaś ze facet ma.swoje konto a ty dalej pytasz i się z nim szmacisz. Rób co chcesz ją stąd spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj najpierw pracy, nie żyj na czyjś koszt. Masz dwie ręce, dwie nogi, nie jesteś ułomna, żeby nie pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaEU
szukam pracy.przeciez napisalam juz.ucze sie takze jezyka tego kraju w ktorym jestem aby miec mozliwosc komunikowania sie w tym jezyku . jak narazie porozumiewam sie w jezyku angielskim,ale nikt nie chce zatrudnic osoby bez jezyka tego kraju w ktorym przebywam. (jak np. odbiore telefon ?). korzystam z tego czasu maksymalnie i sie ucze, ale i szukam pracy takze. Mnie chodzi o te sytuacje, ktore mialy miejsca. Co do kwiatow- wie, jakie mi sie podobaja, bo mu mowilam wiele razy (takze zasadzilam kilka sztuk w ogrodzie), ale chodzi mi o jego swiadoma decyzje kupienia mi bukietu, a nigdy nie dostalam. ja natomiast wiem jakie on lubi , kupilam mu kilka (sa to kwiaty doniczkowe). wspominalam wczesniej o kupnie prezentu na swieta dla moich rodzicow-kupil niby ten przysmak ale ja musialam juz zaplacic 50 euro za wyslanie, wiec wiecej mnie fatyga sama kosztowala niz rzeczywista wartosc tego prezentu. Ja dla jego rodzicow plus dla siostry i jej rodziny tez sie skladam na prezenty dla nich, wiec nie jest to jednostronne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakich rad jeszcze oczekujesz? Myślisz ze nastąpi cud i on się zmieni? To zwykły skanera i nie ma honoru jako facet, raczej nie traktuje Cie poważnie tylko jak kobietę przejściową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia Eu
On ma wobec mnie plany,chce miec dzieci ze mna,chocby nawet i teraz.pyta sie mnie o zdanie (np mial mozliwosc zmiany miejsca pracy w innym miescie ale za te same pieniadze ale czynsz by wzrosl bo to stolica)ale sie zapytal mnie czy chce sie przeprowadzic czy nie.wzial wiec moje zdanie pod uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to rób z nim te dzieci skoro on chce i tak Cię kocha! Tylko ciekawe z czego te dzieci utrzymasz bo on ci kasy nie da, a zasiłków nie dostaniesz bo on za dużo zarabia. Do fabryki czy do sprzątania angielski wystarczy, ale ty planujesz zostać dyrektorem banku, więc ucz się języka dalej i czekaj na "odpowiednią" pracę kolejne kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się już nawet nie chce tego komentować ani autorki bo tyle opinii dostała i dalej podbija temat. Zostań z nim zrob sobie dzidziusia i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08.37 dokladnie, wtedy dopiero zacznie się dziadowanie i łaskawe wyliczanie Pana i władcy na pieluchy. Pozalujesz ale będzie już za późno. No ale widać głupia jestes, rob co chcesz, na własne życzenie wdepniesz w goowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzwa laska o kwiatkach pisze zamiast wziac sie do roboty. Do sprzątania np języka praktycznie nie potrzebujesz więc nie wymyślaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat w tej relacji te kwiatki są najmniej ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile razy będziesz podbijać temat? Może od razu napisz co mamy Ci odpisywać :D, skoro nie pasuja Ci nasze odpowiedzi w których jest sama prawda. I tak widać głupia jestes, nie odejdziesz i ludzisz się ze misio Cie kocha :D taaa...gadać to on sobie może ale zachowaniem pokazuje co innego. Jesteś tzw kobieta przejściową dlatego nie zamierza na Ciebie wydawać żadnej kasy. Jak znajdzie prawdziwą miłość to Cie kopnie w d...e a tej nowej nieba przychyli i nie będzie tak kasy wyliczał tylko jeszcze zacznie jej prezenty kupować. Zakład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam z narzeczoną 6 lat przez pierwsze 2 ona nie pracowała i nigdy nie przyszło mi do głowy żeby ją rozliczać a zawsze miała dostęp do mojego konta to po prostu poniżej mojej godności w twoim przypadku wątpie żeby koleś miał jakieś poważne plany co do ciebie zakończy służbe sprzeda ci kopa w du... Zamieszka w nowym mieszkanku i znajdzie sobie inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×