Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość radawanka

DLACZEGO ON YAK ZROBIŁ???

Polecane posty

Gość radawanka

Poznalam faceta na jednej z imprez,fajnie sie gadalo i takie tam.Spotkalismy sie po dwoch tygodniach i on od razu mi pokazal ze jest mna wyraznie zainteresowany,poprosil o nr telefonu wiec mu go dalam ,bo mi rowniez sie bardzo podobal.ALE....gdy zobaczyl ze bawie sie z innym chlopakiem (kolega ze szkoly)zabawa na luzie i z wyglupami,on od razu zaczal podrywac inna dziewczyne i reszte imprezy spedzil z tamta,co mnie troche zdziwilo,bo wydawalo mi sie ze to ja mu sie podobam i to mnie chce blizej poznac.Dziwne dla mnie jest to ze facet o d razu sobie odpuscil,mimo ze widzielismy sie dopiero drugi raz, i to jeszcze z takiego glupiego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo skoro
TY zajelas sie innym chlopakiem, to on zajal sie inna dziewczyna. Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp
ty sie bawiłas, on też się bawił.Robił to co ty ,więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co miał stać jak ciele
wpatrzone w namalowane wrota ??? pewnie myśli, że Ty tak z każdym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radawanka
ale ja temu drugiemu chlopakowi tylko pale obciagalam. Czy to tak wiele, zeby ten nowy chlopak sie obrazil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radawanka
no dobra ale ,nie przyjechalam na impre po to zeby kolo niego skakac.Poza tym widzielismy sie drugi raz na oczy,i nie wyobrazam sobie zebym miala nie rozmawiac ze znajomymi facetami tylko dlatego ze on byl na tej imprezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radawanka
co za durny podszyw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co miał stać jak ciele
skoro dopiero to wasze drugie spotkanie było, to czego się spodziewałaś ??? ty zajmowałaś się sobą - on zobaczył, że jesteś mało zainteresowana to dał na luzzz - mądry chłopak.... w dupe nie włazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcg
bardzo dobrze zrobil. Nie wiem, czemu sie dziwisz. Ty go moglas olewac i zajmowac sie innym chlopakiem, a on mial byc tylko przy Tobie i nie mogl startowac do innych dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radawanka
spotkanie nie spotkanie.Wcale nie wiedzielismy ze sie spotakamy,czysty przypadek.ON byl ze swoimi znajomymi,a ja ze swoimi,i ciagle tego nie moge pojac,ze niby mam stac przy nim cala impre i nie widziec innych znajomych bo pojawil sie on???Dobra mozemy sie bawic,ale on od razu strzelil focha,jak bysmy byli juz razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radawanka
poza tym wcale go nie olewalam,bo i tak sporo czasu spedzilam z nim i pokazalam mu ze tez mi sie podoba...ale ludzie bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam takiego kolege...
ale dlaczego on strzelił focha?:) jak Ty tanczyłas z innym to on tańczyl z inna bosze czy to takie trudne do zrozumeinia?:) w końcu też przyszedł ze swoimi znajomymi się pobawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radawanka
Wychodzi na to ze jestem zachowalam sie jak totalna kretynka.Jakos to przezyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×